Palīdzība / JautājumiKĀ IEPIRKTIES INTERNETA VEIKALĀ?

 1. Izvēlaties sadaļu VEIKALS vai IEPIRKTIES
 2. Izvēlies sev vēlamo kategoriju/-as un atbilstošo/-os produktus
 3. Lodziņā ieraksti (vai izmanto bultiņas) vēlamajam produkta daudzumam
 4. Piezīme: preces, kas ir gabalā var pievienot grozam precīzā daudzumā (1; 2; 3;…), savukārt, produktus, kas ir uz svaru, var atzīmēt vēlamā daudzumā, arī ar komatiem! Piemēram: ķirši (cena/kg) – daudzums: 1.2; 0.5; 0.8; utt. (Jāieraksta vēlamais daudzums, izmantojot punktu “.” 0.5 kg)
 5. Lai noformētu pasūtījumu, jāspiež uz iepirkuma groza ikonas (augšējais labējais stūris)
 6. Šajā sadaļā varat turpināt noformēt pasūtījumu vai izņemt kādu produktu no iepirkuma groza. Ja vēlaties papildināt grozu, tad dodaties atpakaļ uz sadaļu VEIKALS
 7. Lai noformētu pasūtījumu jāspiež uz pogas TURPINĀT NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
 8. Aizpildiet visus obligātos laukus, izvēlaties maksāšanas veidu.
 9. Komentāru sadaļā VĒLAMS ierakstīt papildinformāciju. Piemēram: maksāšu ar karšu termināli; durvju kods 26517; vēlamais piegādes laiks no plkst. 16:00-18:00, atsūtiet sms ar gala summu; utt.
 10. Lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu jāspiež uz pogas VEIKT PASŪTĪJUMU
 11. Gaidiet, kad ar Jums sazināsies.

Kad pasūtījums ir apstrādāts, Zaļās Govs darbinieki ar Jums sazināsies, lai precizētu pasūtījumu (pastāv iespēja, ka kāda prece iztrūks, u.c.), lai uzzinātu Jums vēlamo piegādes laiku, u.c.

Ja izvēlaties maksāt skaidrā naudā – veiksiet apmaksu, kad kurjers piegādās preci. (kurjers Jums nodod pasūtījumu un pavadzīmi)

Ja izvēlaties maksāt ar pārskaitījumu – kad pasūtījums būs noformēts, Jūs uz savu norādīto e-pasta adresi saņemsiet rēķinu (ar rekvizītiem), tad Jums ir jāveic rēķina apmaksa, pēc tās veikšanas jāatsūta mums uz e-pastu maksājuma uzdevums. Tad Jūsu pasūtījumu atdodam kurjeram, un tas tiks Jums piegādāts 🙂

Ja izvēlaties maksāt ar karšu termināli – veiksiet pasūtījuma apmaksu, kad kurjers ieradīsies ar Jūsu pasūtījumu.

Piebilde: Summa, ko redzat mājaslapā pie pasūtījuma veikšanas var atšķirties no tās, kas Jums reāli būs jāapmaksā. (Var būt iztrūkstoši produkti, kā arī to ietekmē preces, kas tiek tirgotas uz svaru, piegādes izmaksas). Gala summu Jūs redzat izrakstītajā pavadzīmē (kad kurjers ierodas ar pasūtījumu, e-pastā vai sms).

 

Kādēļ izvēlēties bioloģiski tīru pārtiku?

1)Brīvs no ĢMO;

2) Veselīgi Tev! Nevienai citai pārtikai nav tik daudz derīgu minerāļu un vitamīnu, kā bioloģiski audzētai. Bio pārtika satur vitamīnu C,kalciju,magnēziju,dzelzi,antioksidantus un Omega 3;

3)Eko dzīvesveids saudzē planētu.

Kādēļ izvēlēties Bioloģisko gaļu?

Bioloģiskā gaļa ir augstākās kvalitātes  – “Nē” hormoniem, antibiotikām un citām veterināru zālēm.Nav ģenētiski modificēta un nav barota ar proteiniem; Gaļa ir viens no svarīgākajiem olbaltumvielu avotiem uzturā. Treknā gaļā ir arī daudz tauku, bet ogļhidrātu saturs gaļā ir niecīgs. Liesa gaļa satur 1-10% tauku un 19-23% olbaltumvielu, kā arī līdz 77% ūdens. Gaļas tauku uzturvērtība ir dažāda – vērtīgāki ir tauki, kas satur polinepiesātinātās taukskābes (piemēram,arahidronskābi). Visvairāk gan polinepiesātināto taukskābju satur putnu gaļa.Gaļa satur daudz B grupas vitamīnu, kā arī svarīgus mikroelementus – dzelzi, mangānu, varu fosforu. Liellopu gaļa satur divreiz vairāk dzelzs nekā cūkgaļa.Gaļas olbaltumvielas pieder pie praktiski pilnīgi (97%) sagremojamām.

Kādēļ Bio veikalā iegādāties tēju, kafiju, šokolādi un augļus?

Produkti nav apsmidzināti ar pesticīdiem.

Kādēļ Bio veikalā iegādāties olīveļļu?

Olīveļļa – ražota tikai no ekoloģiski audzētām olīvēm, tā ir izspiesta mehāniski, kas nozīmē ka olīvas nav karsētas un olīveļļa ir daudz vērtīgāka.

Kādēļ Bio veikalā iegādāties kosmētiku?

Pēdējo gadu laikā cilvēki interesējas un rūpējas, kādus kosmētikas līdzekļus izvēlēties. Mums, tāpat kā tev, nav vienalga, kādas vielas nokļūst uz mūsu ādas un organismā. Mūsu klienti izvēlas produktus, kas ražoti izmantojot dabā sastopamas sastāvdaļas, nevis mākslīgi sintezētas, kuru iedarbība uz mūsu ķermeni nav pietiekami izpētīta.

Kādēļ Bio veikalā iegādāties bērnu pārtiku?

Tādēļ, ka bērna organisms ir daudz jūtīgāks par pieauguša cilvēka. Tādēļ, ka mēs visi vēlam bērniem veselību, spēcīgu imūnsistēmu un dzīvesprieku. Izvēloties bērnam dabisku pārtiku, Jūs esat parūpējušies par labāko ko daba var dot.

Atcerieties, ka labākais ēdiens bērnam tomēr būs kāds svaigi pagatavots biezenis. No dārzeņiem vai augļiem, atbilstoši vecumam, var arī pievienot gaļu (mēs rekomendējam truša gaļu). Mūsu veikalu sortimentā atradīsiet dažādus bērniem paredzētus biezeņus. Gan dārzeņu, gan ar gaļu, gan makaroniem u.c.
Pieejamas arī ātri pagatavojamās brokastu putras no rīsiem, 3 graudu pārslām, plēkšņu kviešiem, prosas vai auzu pārslām.

Kur tiek iepirkti produkti Zaļā Govs veikalam?

Sadarbojamies ar vairāk kā 50 sertificētām bioloģiskajām saimniecībām Latvijā. Tādus ārvalstu produktus kā bio banānus, mandarīnus u.c. atvedam no sertificētām noliktavām un saimniecībām Vācijā.