Palīdzība / JautājumiKādēļ izvēlēties bioloģiski tīru pārtiku?

1)Brīvs no ĢMO;

2) Veselīgi Tev! Nevienai citai pārtikai nav tik daudz derīgu minerāļu un vitamīnu, kā bioloģiski audzētai. Bio pārtika satur vitamīnu C,kalciju,magnēziju,dzelzi,antioksidantus un Omega 3;

3)Eko dzīvesveids saudzē planētu.

Kādēļ izvēlēties Bioloģisko gaļu?

Bioloģiskā gaļa ir augstākās kvalitātes  – “Nē” hormoniem, antibiotikām un citām veterināru zālēm.Nav ģenētiski modificēta un nav barota ar proteiniem; Gaļa ir viens no svarīgākajiem olbaltumvielu avotiem uzturā. Treknā gaļā ir arī daudz tauku, bet ogļhidrātu saturs gaļā ir niecīgs. Liesa gaļa satur 1-10% tauku un 19-23% olbaltumvielu, kā arī līdz 77% ūdens. Gaļas tauku uzturvērtība ir dažāda – vērtīgāki ir tauki, kas satur polinepiesātinātās taukskābes (piemēram,arahidronskābi). Visvairāk gan polinepiesātināto taukskābju satur putnu gaļa.Gaļa satur daudz B grupas vitamīnu, kā arī svarīgus mikroelementus – dzelzi, mangānu, varu fosforu. Liellopu gaļa satur divreiz vairāk dzelzs nekā cūkgaļa.Gaļas olbaltumvielas pieder pie praktiski pilnīgi (97%) sagremojamām.

Kādēļ Bio veikalā iegādāties tēju, kafiju, šokolādi un augļus?

Produkti nav apsmidzināti ar pesticīdiem.

Kādēļ Bio veikalā iegādāties olīveļļu?

Olīveļļa – ražota tikai no ekoloģiski audzētām olīvēm, tā ir izspiesta mehāniski, kas nozīmē ka olīvas nav karsētas un olīveļļa ir daudz vērtīgāka.

Kādēļ Bio veikalā iegādāties kosmētiku?

Pēdējo gadu laikā cilvēki interesējas un rūpējas, kādus kosmētikas līdzekļus izvēlēties. Mums, tāpat kā tev, nav vienalga, kādas vielas nokļūst uz mūsu ādas un organismā. Mūsu klienti izvēlas produktus, kas ražoti izmantojot dabā sastopamas sastāvdaļas, nevis mākslīgi sintezētas, kuru iedarbība uz mūsu ķermeni nav pietiekami izpētīta.

Kādēļ EBio veikalā iegādāties bērnu pārtiku?

Tādēļ, ka bērna organisms ir daudz jūtīgāks par pieauguša cilvēka. Tādēļ, ka mēs visi vēlam bērniem veselību, spēcīgu imūnsistēmu un dzīvesprieku. Izvēloties bērnam dabisku pārtiku, Jūs esat parūpējušies par labāko ko daba var dot.

Atcerieties, ka labākais ēdiens bērnam tomēr būs kāds svaigi pagatavots biezenis. No dārzeņiem vai augļiem, atbilstoši vecumam, var arī pievienot gaļu (mēs rekomendējam truša gaļu). Mūsu veikalu sortimentā atradīsiet dažādus bērniem paredzētus biezeņus. Gan dārzeņu, gan ar gaļu, gan makaroniem u.c.
Pieejamas arī ātri pagatavojamās brokastu putras no rīsiem, 3 graudu pārslām, plēkšņu kviešiem, prosas vai auzu pārslām.

Kur tiek iepirkti produkti Zaļā Govs veikalam?

Sadarbojamies ar vairāk kā 50 sertificētām bioloģiskajām saimniecībām Latvijā. Tādus ārvalstu produktus kā bio banānus, mandarīnus u.c. atvedam no sertificētām noliktavām un saimniecībām Vācijā.