Piegādes FAQNoteikumi preču iegādei interneta veikalā “Zaļā govs”.

1. Pircējs pasūta Produktus Pārdevēja mājas lapā www.zalagovs.lv vai veicot pasūtījumu zvanot pa tel.nr. – 22440066. Veicot pasūtījumu Pircējs apņemas norādīt pilnīgu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas savlaicīgi informēt Pārdevēju.

2. Pasūtījumus Pircējam jāveic ne vēlāk kā līdz katras darba dienas plkst. 15:00, ja to vēlas saņemt tajā pašā dienā. Katru pasūtījumu Pārdevējs apstiprina sazinoties ar Pircēju. Ja ar Pircēju neviens nav sazinājies, tad pasūtījums nav pieņemts.

3. Pircējam ir tiesības atsaukt pasūtījumu ne vēlāk kā līdz paredzētajai pasūtījuma piegādes dienai plkst. 08:00 (par to informējot Pārdevēju ar e-pastu info@zalagovs.lv vai pa tālruni 22440066).

4. Pārdevējs veic Produktu piegādi Pircēja norādītajā adresē.
Pirkumiem līdz 45,00 € maksa par piegādi ir 3 €, pirkumiem virs 45,00 €  preces piegādājam bez maksas. Minētās cenas ir par piegādi Rīgas centra rajonu ietvaros.
Piegāde citos Rīgas un blakus esošajos reģionos pēc vienošanās. (Mārupe, Jūrmala, u.c.)

5. Apmaksu par Produktiem Pircējs veic ar pārskaitījumu pirms preces tiek piegādātas vai skaidrā naudā piegādes dienā pie pasūtījuma saņemšanas. Par pasūtījumu iespējams samaksāt izmantojot karšu termināli, kad kurjers piegādā preci, iepriekš norādot (komentāros) maksāšanas veidu.

6. Piegādājam dienā, kad veikts pasūtījums ( ja pasūtījums ir veikts līdz 15:00) vai nākošajā dienā.

7. No 17.06.2019. piegādes no pirmdienas līdz ceturtdienai, piegādājam no 10:00 līdz 19.00. Pirmssvētku dienās īpašie darba laiki! Skatīt izmaiņas mājaslapas jaunumu sadaļā, Zaļās Govs Instagram kontā un Facebook lapā.

8. Pircējs var būt gan privātpersona, gan juridiska persona.