Piegādes FAQNoteikumi preču iegādei interneta veikalā “Zaļā govs”.

1. Pircējs pasūta Produktus Pārdevēja mājas lapā www.zalagovs.lv vai veicot pasūtījumu zvanot pa tel.nr. – 22440066. Veicot pasūtījumu Pircējs apņemas norādīt pilnīgu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas savlaicīgi informēt Pārdevēju.

2. Pasūtījumus Pircējam jāveic ne vēlāk kā līdz katras darba dienas plkst. 16:00. Katru pasūtījumu Pārdevējs apstiprina sazinoties ar Pircēju. Ja ar Pircēju neviens nav sazinājies, tad pasūtījums nav pieņemts.

3. Pircējam ir tiesības atsaukt pasūtījumu ne vēlāk kā līdz paredzētajai pasūtījuma piegādes dienai plkst. 08:00 (par to informējot Pārdevēju ar e-pastu info@zalagovs.lv vai pa tālruni 22440066).

4. Pārdevējs veic Produktu piegādi Pircēja norādītajā adresē.
NO 06.09.18 CENU IZMAIŅAS PIEGĀDEI – Pirkumiem līdz 45,00 € maksa par piegādi ir 3 €, pirkumiem virs 45,00 €  preces piegādājam bezmaksas. Cenas par piegādi Rīgas centra rajonu ietvaros.
Piegāde citos Rīgas reģionos pēc vienošanās.

5. Apmaksu par Produktiem Pircējs veic ar pārskaitījumu pirms preces tiek piegādātas vai skaidrā naudā piegādes dienā pie pasūtījuma saņemšanas. Par pasūtījumu iespējams samaksāt izmantojot karšu termināli, kad kurjers piegādā preci, iepriekš norādot (komentāros) maksāšanas veidu.

6. Piegādājam dienā, kad veikts pasūtījums ( ja pasūtījums ir veikts līdz 14:00) vai nākošajā dienā.

7. Piegādes tikai darba dienās! No pirmdienas līdz ceturtdienai piegādājam līdz 19.00, piektdienās līdz 17.00! Pirms svētku dienās īpašie darba laiki!

8. Pircējs var būt gan privātpersona, gan juridiska persona.