5 padomi, kā pārvietošanos padarīt par vieglu pastaigu parkā

5 padomi, kā pārvietošanos padarīt par vieglu pastaigu parkā

Jūsu māja ir visa pasaule jums. Pārvietošana var šķist kā milzīgs uzdevums. Tomēr, ja ievērosiet dažus soļus vai padomus, pārvietošanu varat veikt efektīvi. Vispirms jums jāizstrādā labi pārdomāts plāns, un pārvietošanās būs atkarīga no tā, cik labi jūs īstenojat savu plānu. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums sākt pareizajā virzienā, lai padarītu mājas pārvietošanu vieglāku. ~ Red.

Mājas pārvietošana var šķist kā milzīgs uzdevums, bet tā var noritēt diezgan gludi, ja esat organizēts. Ja jūtaties nobijies, tas parasti nozīmē, ka jums nav kontroles pār pārvietošanas vadību.

Ja sadalīsiet to mazākos soļos, drīz pārspēsiet pārvarējumu un sāksiet virzīties uz priekšu. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs jums viegli pārvaldīt mājas pārvietošanu.

5 padomi efektīvai mājas pārvietošanai

Jums jāsāk plānot mājas pārvietošanu labi iepriekš, dalīt atbildības ar pieejamajiem palīgiem un attīrīt savu māju. Lai gan ir daudz ko darīt, tas jums palīdzēs sākt.

Izstrādājiet plānu

Labākais veids, kā sākt, ir izstrādāt stratēģiju un kontrolsarakstu. Pārvietošanu var sadalīt tā, lai katrs ģimenes loceklis, kurš spēj uzņemties atbildību, varētu veikt savu lomu. –

  • Kurš uzņemsies galveno atbildību par pārvietošanu?
  • Kurš būs atbildīgs par kuriem tās aspektiem? Piemēram, kurš pētīs un sazināsies ar pārvietošanas uzņēmumiem un veiks visus loģistikas pasākumus?
  • Kurš sakravās kuras istabas?
  • Vai jūs piesaistīsiet tīrīšanas uzņēmumu vai pats iztīrīsit veco vietu pirms došanās?

Jūs saprotat. Sadaliet visu tā, lai visi zinātu, ko viņiem vajadzētu darīt.

Jums arī jāzina, cik daudz laika jums ir vai vajadzīgs, lai paveiktu visus šos uzdevumus. Vienmēr būs dažas pēdējā brīža detaļas, bet ar lielajiem soļiem laicīgi paveiktiem, tās būs mazāk pārvarējamas. 

Rezervējiet noliktavas telpu

Ja procedūru laikā būs laika starplaiks, jums var būt nepieciešams rezervēt īstermiņa noliktavas vietu savai mantai. Piemēram, ja jūs pārvietojaties pa Latviju un apkaimi, jūs varat vēlēties rezervēt noliktavas vietu savai pārvietošanai Latvijas teritorijas ietvaros. Vai tas ir vienas nakts vai dažu nedēļu laikā, tas var ļoti palīdzēt. 

Dažreiz vienkārši nebūs laika vienlaikus pārvietoties un izpakot. Nakšņošana drauga mājas grīdā ar nogurušiem, kaprīziem bērniem un visiem saviem mantumiem apkārt ir murgu lieta. Atvieglojiet sev dzīvi un sakārtojiet noliktavas vietu, lai varētu pārvietot visu tad, kad esat gatavs to darīt. 

Sagatavošanos sāciet agrak

Neskatoties uz to, cik daudz laika jūs domājat, ka jums ir, dzīve vienmēr to izēd, tāpēc labāk ir nevilcināties un sākt rīkoties pēc iespējas ātrāk. Tiklīdz zinat, ka jūs pārvietojaties, sāciet veikt nelielus soļus, lai tas notiktu. Pirms jūs to zinat, jūs būsit sakārtojis vairakus loģistikas jautajumus un sakravajis lielu daļu no savas maja. 

Atbrivojieties no lieka

Majas parvietosana ir lieliska iespeja atbrivoties no liekam mantam, kas jums nav vajadzigas. Tas ari atvieglos iepakosanu un parvietosanu – jus iegusiet vairak vietas. Jus varat ziedot visu veco mantu draugiem vai gimenei, kuriem tas var but nepieciešams vai patversmem un citam labdaribas organizacijam. Jusu nevajadzigas lietas var but kadam cita dargums. 

Izveidojiet nepieciešamo lietu komplektu

Ir vieglak tikt galaa ar medicinas palidzibas jautajumiem vai tam lidzigam lietam, ja esat sagatavots. Noteikti iepakojiet somu ar visam lietam, kas jums var but nepieciešamas nakamaja diena. Tas ieklautu jusu higienas precem, vienu vai divam apgerba mainam, lukturitem, telefona ladeetajiem, dazam uzkodam, tualetes papiru, galvassapju tabletem – visam tam. 

Lielisks padoms ir glabat medicinas un citas svarigas lietas caurspidiga maisina, lai jus varat atrast tas viegli meklejot savas somas. 

Dažas pēdējās domas

Parkrausanos noteikti ir stresaina, bet ta ari ir piedzivojums. Kas zina, kadas prieks izjutas jusu jauna dzive un majas turēs jums un jusu gimenei. Tadel dodiet sev labako iespeju padarit procesu pec iespejas vienkarsaku. Jus to varat!

Uzdot jautajumu

Vai esat kadreiz meginajis parvietot savu maju? Dalieties ar saviem padomiem un pieredzi, lai palidzetu lasitajiem.

Back To Top