6 prātīgas aktivitātes, ko veikt, cenšoties cīnīties ar atkarību

6 prātīgas aktivitātes, ko veikt, cenšoties cīnīties ar atkarību

Cīņa ar atkarību var nebūt viegla, taču tā nav neiespējama. Lai sasniegtu skaidrību, palīdzēs jaunu hobiju apgūšana vai iesaistīšanās pozitīvās un konstruktīvās aktivitātēs. Tas var būt tik vienkārši kā vingrošana, lasīšana vai pat mūzikas instrumenta apgūšana. Šeit ir dažas viegli apgūstamas un veicamas aktivitātes, kas palīdzēs cīnīties ar atkarību. ~ Ed.

Lēmums sasniegt skaidrību ir viens no pirmajiem soļiem atkarības pārvarēšanā. Tomēr tas ir daudz vieglāk teikt nekā izdarīt. Atbrīvošanās no vielu lietošanas var būt viens no grūtākajiem lēmumiem jūsu dzīvē. Taču ikviens var sasniegt skaidrību ar pareizo vadību un domāšanu.

Jauna hobija uzsākšana ir viens no labākajiem veidiem, kā novērst uzmanību no destruktīvas vides un palīdzēt tuvoties atveseļošanai. Turpiniet lasīt zemāk, lai iegūtu sarakstu ar labākajām skaidrības aktivitātēm, ko izmēģināt cīņā ar vielu lietošanas traucējumiem.

Kāpēc ir svarīgi uzsākt jaunas aktivitātes, cenšoties sasniegt skaidrību

Neatkarīgi no tā, vai tikai apsverat atturēties vai jau saņemat ārstēšanu klīnikā, atkarības pārvarēšana būs ievērojams izaicinājums. Tāpēc jaunu hobiju izvēle var palīdzēt atvieglot pāreju un novērst domas no atveseļošanās procesa.

Varbūt viens no grūtākajiem aspektiem ir atteikties no ierastajām aktivitātēm un atturēties no satikšanās ar cilvēkiem, kas turpina lietot vielas. Tomēr šis atteikums no pašreizējā dzīvesveida sākumā var būt diezgan smags. Brīvais laiks var būt sarežģīti pārvaldāms un var atstāt ietekmi uz jūsu garīgo veselību.

Jauns hobis ir lielisks veids, kā iekļūt jaunā draugu lokā un izmantot savu laiku kaut kam produktīvam.

Labākās skaidrības aktivitātes, ko izmēģināt cīņā ar atkarību

Jūs varat iesaistīties brīvprātīgajā darbā, gatavošanā, radošajā rakstniecībā un daudzos citos veidos, cenšoties cīnīties ar atkarību un atbrīvoties no vielu lietošanas.

Vingrošana

Iziet ārpus mājas ir būtiski, ja vēlaties padarīt atveseļošanos mazāk vienmuļu. Turklāt palikšana mājās un izolēšanās tikai veicinās negatīvas domas un vēlmes. Vingrošana ir lielisks veids, kā justies brīnišķīgi ceļojumā uz atveseļošanos.

Jums nav jāveic triatlons savā pirmajā dienā. Jūs varat sākt ar kaut ko vienkāršu, piemēram, pastaigu pa savu apkaimi vai dažiem vingrojumiem ar ķermeņa svaru.

Ja iespējams, lūdziet draugu būt par jūsu treniņu partneri. Vingrošana kopā ar kādu radīs atbildības sajūtu un nodrošinās, ka jūs tik ātri nepadevieties.

Radoša rakstniecība

Rakstniecība ir aktivitāte, kas nes dažādas priekšrocības. Tā ne tikai dod jums kanālu sevis izpausmei, bet arī ļauj dziļi ielūkoties savos pratos, lai radītu lielāku iekšējo apzinu.

Jūs varat sākt ar dienasgrāmatas rakstīšanu un visu pieredzēto emociju aprakstīšanu. Ja vēlaties mēģināt radošo rakstniecību, izdomājiet labu stāstu un mēģiniet aizmirsties savos personāžos. Tas ir lielisks veids, kā aizbēgt no pašreizējām grūtībām un strādāt pie kaut kā unikāla.

Lasīšana

Iegrimstot grāmatas lasīšanai ir lielisks veids, kā mazināt stresu un palielināt smadzeņu aktivitāti. Jūs to varat uzskatīt par treniņu jūsu prātam. Turklāt lasīšana pirms gulētiešanas palīdzēs jums labi gulēt. Ja tikko sākat atteikties no vielas, labs miegs būs viens no jūsu vērtīgakajiem sabiedrotajiem.

Fikcija var būt lielisks veids, kā aizbēgt no stresa pilnajiem ikdienas notikumiem un koncentrēties uz aizraujošu stāstu. Arī nebeidzamie darbi ir lieliski, jo tie var mācīt jums jaunas prasmes un dot motivāciju mainīt savu dzīvi.

Brīvpratīgais darbs

Dažreiz citu palīdzēšana ir lielisks veids, kā palīdzēt sev. Brīvpratnieciskais darbs ir lieliska vieta sava mērķa sasniegšanai. Piedaloties sabiedrisko darbu veikšanai un palīdzot tiem, kam tas nepieciešams, jūs sev dodat mērķi. Mērķa apziņa ir būtiska, lai atturētos no negatīvajiem domu gaitiem, kas rodas atteikties no atkarību izraisošas vielas.

Gatavošana

Gatavošana ir jautrs un garšīgs hobis, ko uzsākt. Turklāt tas prasa lielu koncentrēšanos.

Mūzikas instrumenta apgūšana

Pēc zinātnieku teiktajiem, mūzika var palīdzēt justies mierīgai un relaksētai stresa situacijas laikā. Tapat kaa rakstnieciba, taa ir arii lieliska veids ka izpaust savu radosho potencialu. Lai gan jauna instrumenta apguve nav viegla, to var izdarit ikviens ar pietiekamu pacietibu un praksi.

Gala domas

Neviens nesola ka cina ar narkotiku vai alkohola atkaribu bus viegla. Tas ne tikai ir fizisks izaicinajums bet ari var butiski ietekmet jusu garigo veselibau. Tomer skaidribas sasniegsana ļaus jums dzivot veseligaku un laimigaku dzivesveidu. Turejiet galamerki prata un meklejiet palidzibu ja jutaties parsniegti.

Jums vards

Dalieties pieredze un padomos par aktivitatem ko jus vai jusu tuvinieki izmantoja cina ar atkaribu komentaru sadala.

Back To Top