6 veidi, kā maksimizēt darbinieku iesaistīšanu hibrīddarba vidē

6 veidi, kā maksimizēt darbinieku iesaistīšanu hibrīddarba vidē

Pandēmija piespieda darbiniekus strādāt attālināti. Kamēr hibrīda darba stils turpinās arī pēc pandēmijas, darbinieku iesaistīšana ir kļuvusi par izaicinājumu darba devējiem. Lai padarītu darbu aizraujošu, darba devēji var uzsākt diskusiju forumus, ieviest reāllaika mijiedarbības platformas, izmantot uzraudzības programmatūru, lai novērstu izklaides un atlikšanu, un daudz ko citu, lai uzlabotu darbinieku iesaistīšanu savās organizācijās. ~ Ed.

Globālā pandēmija ir kļuvusi par spēles mainītāju attiecībā uz attālināto darbu. Tagad daudzi darbinieki izvēlas pilnīgu attālināto vai hibrīda darbu pēc izvēles pat tad, kad noteikumi atļauj atgriezties biroja darbavietās.

Ir daudz priekšrocību darba devējam. Hibrīda darbs ir elastīgs un pievilcīgs, palīdzot saglabāt esošos darbiniekus un piesaistot jaunus ar labāku darba un dzīves līdzsvaru.

Starptautiskais tirgus ir pieejams, meklējot personālu, un attālinātais darbs var ietaupīt milzīgas summas biroja telpu izmaksās.

Taču hibrīdais vai attālinātais darbs nav bez saviem izaicinājumiem, un viens no lielākajiem ir darbinieku iesaistīšana.

Laika gaitā daži darbinieki var justies marginalizēti vai vienkārši neredzami un nedzirdami. Personāla nodaļām un vadītājiem ir jāatkārto bijušās biroja vides kolektīvisms, bet tas nav viegls uzdevums.

Šeit ir daži pierādīti veidi, kā saglabāt savu personālu iesaistītu un motivētu.

6 padomi, kā uzlabot darbinieku iesaistīšanu attālinātajā darbā

Izmantojiet programmatūru, lai risinātu izklaides un atlikšanas problēmas, regulāri saņemiet atsauksmes, palīdziet darbiniekiem mijiedarboties savā starpā un daudz ko citu.

Personāla apmācība un attīstība

Izstrādājiet snieguma vai attīstības plānu katram darbiniekam. Šis personalizētais progresa plāns ir taustāms pierādījums viņu vērtībai jūsu organizācijai. Nav labāka veida, kā teikt ‘tu esi svarīgs’, kā ar darba devēja ieguldījumu.

Pielāgojiet un īstenojiet izglītības un attīstības mērķus ar dažādām jaunajām un aizraujošajām platformām, kas revolucionē vecmodīgas pasīvas un neinteraktīvas apmācību programmas.

Uzņēmumam ir ievērojamas priekšrocības mijiedarboties ar darbiniekiem šādā veidā. Tas piedāvā milzīgu pārklājumu un definētus rezultātus, un tas ir noteikti abpusēji izdevīgi.

Darbinieku iekļaušana

Uzsāciet forumus vai diskusijas, kur katram darbiniekam ir iespēja paust savu viedokli. Ieguldījuma sniegšana veicina iekļaušanas un vērtības sajūtu un rada komandas garu.

Ir būtiski, lai darba vide veicinātu brīvu runu, lai darbinieki varētu izteikt problēmas un atšķirības. Tomēr vadītājiem būs jāvada šie forumi, lai tie nekļūtu par kaitīgiem vai destruktīviem.

Izmantojiet labu programmatūru

Viens no lielākajiem jautājumiem attiecībā uz attālināto darbu, īpaši mājās, ir izklaide un atlikšana.

Mājas darbs rada daudz izaicinājumu, un viens no tiem ir darbinieku ražošanas saglabāšana. Uzraudzības programmatūra palīdz tieši to izdarīt.

Taču ir ārkārtīgi svarīgi, lai uzraudzības programmatūru prezentētu uzmanīgi un tā nedotu personālam iespaidu, ka tas ir par pirksta norādīšanu vai spiegošanu pēc viņiem.

Uzraudzības programmatūra ir vērtīgs rīks ražošanas apskatei un noslodzes pārvaldības uzlabošanai.

Ir būtiski, lai personāls pieņemtu veiktspējas pārvaldības sistēmas. Daļa no viņu pārliecināšanas redzēt tajos priekšrocības ir prezentēt programmatūru kā darba palīgu, palīdzot viņiem produktīvi pavadīt laiku.

Ir daudz dažādu programmatūras risinājumu, lai tiktos galā ar produktivitātes un attalinata darbaspēka izaicinajumiem.

Daudzi darbinieki atzīst pastavīgu izklaides grūtības un mazgadatnes efektu mājas vidē un atzinigi vērtē atbalstu.

Šie vadibas sistemas palidz koncentreties un veicina razosanu draudzigaa un ilgtspejigaa veidaa, kas tiek galaa ar unikalaam majaas esosasam izaicinajumiem.

Nepalaidiet garam programmatūru, kas ļauj jūsu darbiniekiem sazinaties savstarpēji brivaka veida. Šis programmas piedava telpu atskirigu no ikdienas biznesa.

Ir neskaitami piemeri platformam, kas var saglabat cilvekus savienotus dazadas vietes un laika zonas.

Domajiet par to ka virtualo pauzu zonu vai kafijas automatu.

Padariet Darbu Jautru

Nepadarat kludu domajot ka labs darbinieku iesaistes ir tikai par darbu un neko citu.

Jautras interaktivas sesijas var palidzet darbiniekiem uzzinat viens par otru un radit tada veida jokus ka jus pieredzet sejas pret seja biroja vide.

Ievadiet jautras sesijas un speles kas ir dzivas un interaktivas. Ir tik daudz neticamu veidu ka to izdarit. Paņemiet kada trenda vai trakuma piemeram Wordle, kas ir kaut kas ko visi var piedalities radot istu burzi virtualaja biroja.

Palidzet darbiniekiem mijiedarboties savastarpeja socialaja limeni veicina to butisko ieklausanas sajutu.

Tas ari atvieglo dazadam cilvekiem dazadas vietes sadarboties pie darba jautajumiem un projektiem jo viniem jau ir sociala attieciba.

Atbalstiet Veselibu Un Labklajibu

Hibridais un attalinatais darbs piedava ieverojamas prieksrocibas darbiniekiem bet tas ir kulturals mainas prom no tas ko vini ieprieksej zinaja.

Darbinieku gariga veseliba un labklajiba jabut augstakai prioritarei stradajot attalinati jo tas ir vairak neaizsargats un grutak novet vertibu kad kad censas.

Klatiene var but viegli pamanit kollegu kurs varbut iztur citadi neka parasti kurs ir klusis atvilktnejs vai kurs ir mainijis savu regularo darba rutinu. Virtualaja baze tas ir daudz grutak identificet.

Regulare atsauksmes ir celojums caur 1:1 sanaksmem. Privatuma ir butisks elements darbaspaka uzticibai kas mudina personlu dalities ar saviem problemiem un izaicinajumiem.

Pastavigi parbaudiet visus regulari biezak neka ja jus visi butu kopigi viena telpa.

Neaizmirstiet Sejas Pret Sejas Vertibu

Nelieciet klattienes laiku vesture gramatas tas joprojam ir vertigs.

Satiekot cilvekus klattiene piedava unikalu perspektivu ko jus nevarat iegut pa telefonu vai caur mazo ekrani.

Saprotiet kur uznemumam butu labums no klattienes sanaksmem un kur tas ir labi mijiedarboties virtuali.

Secinajums

Daudzi cilveki neatgriesies pie saviem ikdienas darba paradumiem jo globala pandemija ir radijusi pastavigas izmainas daudzu cilveku dzive.

Majasdarbs ir pievilciga opcija kad esat parvarijis kulturas sokus. Nav laika terejuma ikdienas komutejot ietaupot izmaksas un padarot to viegli jonglet ar gimenes dzivi kad rodas problemas piemeram slimi berni.

Iespaidojams ka darbavieta neatgriesies pie tas kas bija pirms tam. Tomer hibridais un pilnigi attalinatais stradajums nav pilnigi rozu gulta un prasa rupigu darba devaja vadibu lai sniegtu labakos rezultatus abam pusem.

Jusu kartiene

Ka darba devejs kadas darbinieku iesaistes strategijas jus izmantojat? Ja esat darbinieks kadas ir jusu pieredzes un gaidas? Dalieties komentaru sadala zemak.

Atruna: Lai gan šeit paustais viedoklis ir autora paša viedoklis, šis raksts ir pârbaudîts autentiskuma informâcijai un resursu saitçm labâkai un dziïâkai temata izpratnei. Tomçr jums tiek ieteikts veikt savu rûpîgu pçtîjumu un konsultçties ar ekspertiem, lai izlemtu kas jums ir vislabâkais. Ja rakstâ atradîsiet faktiskas kïûdas, pareizrakstîbas vai gramatikas kïûdas, lûdzu ziņot.

Back To Top