7 izplatīti mīti par skaidrību, kas ietekmē jūsu spriedumu

7 izplatīti mīti par skaidrību, kas ietekmē jūsu spriedumu

Jūs esat pelnījuši un varat dzīvot skaidrā dzīvesveidā. Tomēr jūsu prāts var iekļūt dažādos mītos par skaidrību. Jūs nedrīkstat ļaut šiem mītiem ietekmēt jūsu spriedumu. Ceļš uz skaidrību var būt grūts dažiem, bet galu galā tas padara jūsu dzīvi daudz labāku. Jums jāzina, kādi ir izplatītie mīti par skaidrību, kas attur cilvēkus no laimīgas un veselīgas dzīves, un ko jūs tā vietā darīt. ~ Ed.

Ja jums šķiet, ka alkohols ir visur apkārt, jūs neesat vienīgais. Gandrīz nav iespējams ienākt kādā pasākumā, nevis tikt mudinātam izdzert stipru alkoholisko dzērienu vai pļāpāt par savu iecienītāko alus veidu. Tomēr skaidrprātības kustība plosa pasauli, jo visu vecumu pieaugušie sāk apsvērt, vai piedzēšanās ir vērts atmiņas par neveiklām alkohola vadītām mijiedarbībām, svara pieaugumu, veselības problēmām un smagiem paģirām.

Ja esat ieinteresēts izmēģināt skaidru dzīvesveidu, apsveriet šos septiņus izplatītos mītus par skaidrību, kas var ietekmēt jūsu spriedumu.

Ziniet mītus par skaidrību

Vai jūs uzskatāt, ka atveseļošanās ir sāpīga vai ka jūs varat vadīt skaidru sociālo dzīvi? Jums var būt atsaukšanas simptomi atveseļošanās laikā un sākumā tas var šķist dīvaini, bet jūs varat vadīt skaidru sociālo dzīvi. Šeit ir visi izplatītie mīti un atbildes uz jūsu ziņkārajiešiem jautājumiem par skaidrību.

Mīts #1: Jums ir jāsasniedz dziļa leja, lai pieņemtu atveseļošanos

Ja jūs zaudējat attiecības vai karjeras iespējas, apdraudat savu veselību un pastāvīgi nepareizi rīkojaties alkohola lietošanas dēļ, jums var šķist, ka esat sasniedzis dziļu leju. Šādās situācijās var šķist acīmredzami, ka jums ir jāveic būtiskas pārmaiņas un jāapsver alkohola lietošanas samazināšana. Savukārt tiem ar mazāk nopietnām attiecībām ar alkoholiskajiem dzērieniem var būt neskaidrs, kad viņiem vajadzētu pamest alkoholu.

Par laimi, jums nav jāattaisno savu iemeslu dēļ skaidrības meklēšanai nevienam citam kā sev. Ja sākat pamanīt neērtu atkarību, vēlaties pieņemt skaidrprātību veselības apsvērumu dēļ vai vienkārši nepatīk tas, kā jūtaties dzerot, jums ir tiesības meklēt pārmaiņas.

Mīts #2: Jūs nevarat vadīt skaidru sociālo dzīvi

Ja ilgstoši esat lietojis narkotikas un alkoholu, lai palielinātu sajūsmu un prieku sociālajos pasākumos, var būt grūti iedomāties piepildītu sociālo dzīvi bez dzēriena rokā. Tomēr ir iespējams uzturēt patīkamu skaidru sociālo dzīvi. Apsveriet iespēju uzaicināt draugus uz aktivitātēm, kas neveicina pārmērīgu alkohola patēriņu, piemēram, āra piedzīvojumi vai kino teātris. Turklāt jūs varat atklāt, ka vairāk izbaudiet mijiedarbību ar draugiem un mīļajiem, kad varat būt pilnībā klātesošs un neuztraucieties par to, ka nākamajai dienai būs jāapkampj tualetes podu, kamēr mazgājat paģiras.

Atcerieties, ka draugi, kas ir vērti palikt apkārt, atbalstīs jūs soļos uz skaidrprātību, kas galu galā nes labumu jūsu veselībai un laimei ilgtermiņa.

Mīts #3: Jums vajadzētu kaunēties par savu alkoholismu

Lai gan stigmas, kas saista cilvēkus ciešot no alkohola atkarības ar slinkumu vai nemoralitati ir plaši izplatitas, zinatnieki un ārsti piekrīt ka atkariba ir slimiba ko nevar viegli kontrolēt pašam. Centieties sev atgadinat ka jūsu alkohola atkariba maz sakara ar jūsu moralo kompasu vai pozitivajam ipašibam.

Takot verot ka kimiska atkariba ir ietekmeta no vairakiem faktoriem tostarp genetika gimenes vide trauma un agrina pieredze ar atkaribu izraisošam vielam ir saprotams ka jus varetu atstat savu kaunu pie durvim kad dodaties ceļa uz skaidrpratibu.

Mīts #4: Jums nav pelnijis atveseļoties

Daudzi individi kas cieš no alkohola atkaribas bieži uztraucas ka viņu darbiba un izveles liedz viņiem meklēt ārstēšanu vai vadit veseligu dzivi. Fakts ir tas ka ikviens pelna meklēt dzivesveidu kas pozitivi ietekme viņu kopigo labklajibu un ta ari jus.

Mīts #5: Atveseļošanass vienmer ir sapes un distress pilns process

Lai gan alkohola atsaukšanas simptomi var but loti neerti un potenciali bistami ne katrs ceļš uz skaidrpratibu ir brugets ar sapes un distress. Kamēr ir normali smagiem alkohola lietotajiem pieredzet atsaukšanas simptomus kad viņi pamest dzeršanu sobrietates process var but loti atskirigs sakara ar atkaribas smagumu un profesionalo un personalo atbalstu pie kura sobrietates meklejs pieklust.

Daudzi no tiem kas izvelejas paret uz skaidru dzivesveidu ziņo ka viņi justas energiskaki un laimigaki driz pec tam kad kluvusi skaidri. Tomer jus nedrikstat megina paret no vielas no kuras esat atkarigs bez ārsta uzraudzibas.

Mits #6: Jusu vieniga opcija ir apmeklet Alkoholiku Anonimo sanaksmes

Kamēr Alkoholiku Anonimo programmas ir pieradijušas but loti veiksmigas atbalstot atveselojušos alkoholikus virzoties uz dzivi bez sobrietates un vielu lietošanas priekštatu ka AA ir vieniga atveseļošanas opcija ir izplatits misapratums. No intensivas ambulatoras vai stacionaras programmas atveseļošanas centros lidz ambulatorai terapijai ar atkaribu specialistu jus varat novērtet kura apstrades opcija bus vislabakais jusu laba.

Mits #7: Gardas un apmierinošas bezalkoholiskas dzerieni neeksiste

Tiem kas megina palikt vai palikt skaidri mijiedarbiba ar draugiem kas luga par mimozas piepilditu brokastim vai alus centretu sanaksmem var but nozimigs triggers. Pedejos gados dzerienu kompanijas ir sakusas saprast: daudzi skaidri pieaugušie velas izbaudit socialo dzerienu kas nesatur alkoholu. Ja jus ilgojaties pec garda dzeriena kas neapdraudes jusu sobrietates progresu apsveriet iespeju iegut mocktail vai vienu no daudzajiem bezalkoholiskajiem viniem vai aliem tirgu.

Nobeigumam

Klust sobrietats noteikti nav vienmer viegli bet tas ir izdarit un tas ir verts to. Celiet glazi (pilnu ar bezalkoholisku kokteili) par laimigu veseligu skaidu dzivi.

Jusu karta

Vai alkohola ilgas patere jusu ikdienas dzivi? Vai jusu dzeršanas paradumi suta jus kauna induceta spirale? Ja ta sobrietats var but jusu aicinajums. Ludzu dalieties ar savam domam un personalam pieredzem komentaros lai palidzetu citiem.

Attelu krediti: depositphotos.com

Back To Top