7 lietas, ko esmu iemācījusies par mājas pārvēršanu par mājīgu vietu

7 lietas, ko esmu iemācījusies par mājas pārvēršanu par mājīgu vietu

Mājas īpašumā būšana sniedz brīvības un lepnuma sajūtu. Padarot savu māju par mājīgu vietu, var iegūt vēl lielāku laimi. Kā jaunam mājas īpašniekam jums ir atbildība pievienot dažādas ērtības un funkcijas, lai nodrošinātu komfortu un to uzturētu. Šeit ir dažādas lietas, ko varat darīt, lai pārvērstu savu jauno māju par saldu un mājīgu vietu, kas liek jums justies labi un laimīgi. ~ Ed.

Kad es pārcēlos uz jaunu māju, tas bija aizraujošs piedzīvojums, bet man bija daudz ko mācīties un izglītot sevi kā mājas īpašniekam.

Lielākajai daļai jauno māju īpašnieku droši vien ir līdzīga sajūta par neatkarības soli, bet kas īsti padara mūsu mājas par mājām?

Jā, jūs varat sagatavot savas istabas ar mēbelēm pēc savas gaumes un atspoguļot savu personību caur dizainu. Tomēr mēs visi zinām, ka māja ir vairāk nekā vieta, kur gulēt un ēst; tā ir mūsu komforta zona un patvērums no ārpasaules.

Tātad, šeit ir septiņas lietas, ko es uzzināju, radot mājokli sev pārvietošanās procesā.

7 padomi, kā pārvērst savu māju par mājokli

Lai pārvērstu māju par savu mājokli, jums ir nepieciešams to padarīt pievilcīgu un mājīgu, aprīkojot to ar noderīgām funkcijām, piepildot to ar patīkamām mēbelēm, regulāri veicot apkopi un daudz ko citu.

Ziemas var būt skarbas, ja jūsu māja nav sagatavota

Manai jaunajai mājai sagatavojoties ziemai, daudzi cilvēki man teica, ka ir svarīgi nodrošināt, lai mana telpa būtu gatava ziemai.

Neskatoties uz to, ko jau zināt, ir daudz lietu, kas jums jāapsver, lai nodrošinātu, ka jūsu māja ir gatava aukstajam sezonai, un lielākoties mēs aizmirstam par dažiem diezgan svarīgiem aspektiem. Piemēram, pārbaudiet, vai jūsu logi ir pareizi izolēti.

Jūs varat viegli meklēt ceļvežus par to, kā sagatavot savu māju jebkuram laikam, bet labākajam ziņojumam par ziemu vajadzētu piedāvāt dažus trikus par to, kā sagatavot visnozīmīgākās mājas daļas.

Iedomājieties tikai aukstas naktis, ko varat izbaudīt paliekot iekštelpās savas paša svētnīcas siltumā.

Gultas blaktis nav viegli iznīcināt

Gultas blaktis ir katras mājas īpašnieka murgs, un mana bailes no tām noderēja, jo es sapratu, ka tas mani sagatavoja sliktākajam. Sekojot draugu un ģimenes padomam, es uzzināju, ka gultas blaktis prasa daudz pūļu, lai tiktos vaļā no tām, bet tas nav neiespējami.

Par laimi, es sagatavoju savu māju ar pareizajiem rīkiem gadījumam, ja blaktis sāktu ierasties, iegādājoties repelentus un aerosolus.

Apkope nevar tikt ignorēta

Mājas īpašumā būšana nozīmē veikt savus remontus un sekot līdzi tam, kas jums jāuztur. Jā, nevajadzīgu lietu iegāde var būt jautra un aizraujoša, bet apkopes ignorēšana var nozīmēt savas dzīvības apdraudēšanu.

Kaitēkļu infestācijas var būt īsta problēma apkopes ietvaros, tāpēc pirms tam pārliecinieties par to apkarošanu, veicot visaptverošu mājas pārbaudi kaitēkļiem.

Ideāla apgaismojuma dēļ es jutos kā mājās

Apgaismojums maina visu! Tāpēc es vērsos pie saviem dizaineru draugiem, lai uzstādītu LED gaismas manas istabas. Vēlāk māja staroja ar siltumu un izskatījās greznāka nekā es varēju iedomāties.

Katrs, kurš ienāca iekšpusē, jutās tajā paša veidā, kamēr šī izmaiņa mani arī lika katru dienu priecīgi gaidīt atgriešanos mājoklī. Tas pat uzsvēra noteiktus mēbeļu gabalus un radīja omulīgāku atmosfēru.

Meditacijas istaba mainīja manu dzīvi

Mūsu dzīve ir strauja un telpa kur var garīgi atslēgties un nomazgat ikdienas stresa slodzi var dot lielu labumu. Tad es nolēmu iekļaut meditacijas istabu, kur es varētu vienkārši atbrīvot visu stresu. Es izmantoju video kā iedvesmu, kopēju jogus un aizdedzinaju dažas lavandas smaržas sveces.

Nedēļas vēlak es sapratu ka mana produktivitâte bija augstâkajâ punktâ un mana tolerance uzlabojâs. Tas bija mans paša atkâpšanâs punkts un mans iecienîtâkais atpûtas vieta. Ir labâk ja šajâ istabâ ir arî augi!

Nav nepieciešams steigties

Kad es iedomâjos kâ mana mâja izskatîsies es iedomâjos skaistus dekorus un greznus tapetes kas radîja dzîvu atmosfêru par kuru es vienmêr sapnôju. Vêlâk es sapratu ka nebût realistiski visu to dabût tiklîdz es pârcelšos.

Ko es pamanîju bija tas ka jebkura mâja pirms tâ bija pilnîbâ iekârtota izskatîjâs daudz sliktâk nekâ tad kad es biju iekârtojusies un bija laiks to pienâcîgi aprîkot. Tad nevajag gaidît ka lietas izskatîsies skaisti pirmajos pâris menêšos pêc pârcelšanâs.

Tad labâk dodiet sev laiku lai pierastu pie jaunâs vietas un pievêrsiet uzmanîbu katram trûkstošajam detalim. Un tad sev pajautâjiet “Kâ es varu padarît šo skaistâku?”

Man tas palîdzeja jo gadu gaitâ mana gaume un stils mainîjâs. Tadpec dargak dekoracijas ko es tiktu nomainîjis ar citâm nebija realistiski. Par laimi es neizniekoju naudu un izvçlçjos gabalus kurus es dievinaju.

Uzglabâšana rada milzîgu atškirîbu

Viens no lieliskiem apgûtiem macîbâm kà kluvu par mâjas îpašnieku bija kà bût funkcionalam un organizêtam. Nekas nevar likt man justies vairak trauksmainam neka nekartiniga maja.

Tomer musu dzives ir tik steidzigas un aiznemtas ka mes esam nosliecigi uz nesakartibu visos laikos. Tas ir tieši tas iemesls kapçc es domaju par uzglabasanu kad biju gatavs pârcelties. Tas palidzeja man izvairities no nekartigam istabam kas tikai satrauktu mani kad es pavadiju laiku majas. Dažreiz tas nozimeja atteikties no dažiem estetiski patikamiem dizainiem tikai lai izveletos to kas bija funkcionalaks un noderigs.

Daži vienkarsi uzglabasanai paredzeti grozi vannas istaba cabinet mans istaba un skaista gramatu plaukts manam gramatu kaudzem palidzeja padarit manu majokli skaistaku. Viss tikai iekrita vietâ pec tam.

Papildus padoms: Pievienojiet vairak dzives sava majokli

Ja velaties padarit savu majokli dzivaku jums nepieciešama maksla lai but pilnigs. Maksla pievieno elementus jusu majoklim kas liekas unikali jusu interesem un tam ko jus atrodat skaistu.

Un domajot par makslas dizaina idejam kas vislabak piemerotas lai piepilditu manu majokli es personigi atradu pasutijuma metal makslas dizainu Creative Metal veikala izvelei. Jums tikai jabut izvelas kas jus interesee visvairak.

Nobeigumâ

Kad es zinaju precizi ko darit un ka but sagatavotam visa parvietošanas process škita gludaks neka jebkad.

Briviba ko es jutu kad kluvu par majas ipašnieku naca ar lielam atbildibam. Planot manus finansus un sekot lidzi tam kas jadara vai jabut uzlabotam bija butiski lai es varetu izbaudit pieaugumu.

Ja jus nopietni domajat par majas ipašumibu tad cerams ka šie padomi bus lietderigi jus!

Jusu karta

Ka jus parvelejat savu maju par majokli? Dalieties ar saviem padomiem un pieredzi komentaru sadala.

Back To Top