7 priekšrocības, ieguldot veselības apdrošināšanā agrīnā stadijā

7 priekšrocības, ieguldot veselības apdrošināšanā agrīnā stadijā

Mēs bieži dzirdam frāzi “Veselība ir bagātība”. Tas ne tikai ir patiesi, bet arī ir saprātīgi ieguldīt savā veselībā. Papildus visam, kas jādara, lai uzlabotu un uzturētu savu emocionālo, fizisko un garīgo veselību, ir gudri ieguldīt veselības apdrošināšanā. Jūs gūstat vislielāko labumu no sava veselības apdrošināšanas polises, ja ieguldāt tajā agrīnā posmā. Jūs maksājat zemākas prēmijas, saņemat plašu segumu, nodokļu atvieglojumus un vēl vairāk. Šis raksts ir par Latviju, bet tas ir patiess visā pasaulē. ~ Ed.

Veselības apdrošināšana ir viena no svarīgākajām lietām, kas jābūt katram. Tomēr lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju vēl jāapzinās tās nozīme. Pēdējā laikā, pandēmijas dēļ, pieaug pieprasījums pēc veselības apdrošināšanas polisēm un cilvēki pamazām sāk apzināties tās svarīgumu.

Ņemot vērā visus šos faktorus, kļūst nepieciešams ikvienam pēc iespējas ātrāk iegūt veselības apdrošināšanas polisi. Daži no galvenajiem ieguvumiem ietver uzlabotu segumu par zemāku cenu un iespēju viegli pārvarēt gaidīšanas periodu, nerūpējoties par medicīniskajiem ārkārtas gadījumiem.

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par ieguvumiem, izvēloties veselības apdrošināšanas plānu agrīnā vecumā.

7 Priekšrocības, iegūstot veselības apdrošināšanas plānu agrīnā vecumā

Priekšrocību saraksts ietver zemākas noraidījuma likmes, medicīnisku pārbaudījumu izlaišanu, nodokļu atvieglojumus un daudz ko citu.

Ievērojami zemākas prēmijas

Parasti prēmiju maksas atkarīgas no jūsu vecuma un apdrošināšanas polises veida. Ja jūs izvēlaties veselības polisi jaunākajos gados, jums noteikti būs jāmaksā zemāka prēmija. Tas ir tāpēc, ka indivīdi jaunākajos gados ir mazāk pakļauti veselības riskiem. Tomēr tieši tāpēc apdrošinātāji piemēro lielākas prēmijas vecākiem polišu turētājiem.

Piemēram, ja jums ir 20 gadi un apdrošināšanas polise piedāvā segumu 5 tūkstošus eiro, tā varētu jums iekasēt aptuveni 500 eiro kā prēmiju. Bet to pašu segumu trīsdesmito gadu beigās prēmija jums izmaksās aptuveni 700 eiro. Tādēļ ir ieteicams izvēlēties veselības apdrošināšanas plānu agrīnajos gados.

Lasiet vairāk: Kāpēc jums vajadzētu ieguldīt veselības apdrošināšanā agrīnajos gados

Nav gaidīšanas perioda

Gaidīšanas periods ir laiks, kad jums nav atļauts veikt nekādas polises prasības. Parasti gaidīšanas periods atkarīgs no aizdevēja, bet tas parasti svārstās no 2 līdz 4 gadiem. Tādējādi, izvēloties veselības apdrošināšanu jaunajos gados, jūs varat pieprasīt naudu vecumdienas. Savukārt, ja jūs iegūstat veselības apdrošināšanu vecumdienas, gaidīšanas periods var nelabvēlīgi ietekmēt jūs tad, kad nepieciešama nauda.

Nodokļu atvieglojumi

Izvēloties veselības apdrošināšanas polisi jaunajos gados, jūs varat ilgstoši izbaudīt nodokļu atvieglojumus. Saskaņā ar blank” rel=”noreferrer noopener nofollow” class=”brokenlink”>Ienākumu nodokļa likuma 80D pantu no 1961. gada jūs varat pieprasīt samaksāto prēmiju kā atskaitījumu no kopējiem ienākumiem.

Lasiet vairāk: Kāpēc veselības apdrošināšana ir svarīga veselai ģimenei

Saistītie raksti

Plašs segums

Taču jaunie veselības apdrošināšanas turētaji maz ticams ka būs kaut kadi priekšejoši mediciniskie jautajumi, lielakai daļai apdrošinataju piedavajumi ir plaši priekšrocibas viņiem. Tad jebkurie mediciniskie stavokli tiek automatiske ieklauti polise velaak.

Zemakas noraidijuma likmes

Izveloties veselibas apdrosinasanu vecaka vecuma bez mediciniskas vestures ir gruti. Tomer ja perspektivam polises turatajam ir medicinskie stakokli piemeram kancer vai sirds slimiba tas var palielinat premiju vertibas vai pat rezultet noraidijuma. Salidzinajuma jaunaki pretendenti maz ticams ka bus kadam dzivibu apdraudejosam slimibam lidz ar to ir mazakas noraidijuma izredzes.

Bezprasijuma bonuss

Lielakai dalai veselibas apdrosinasanas polisu sniedzeji atlido savus klientus ar Bezprasijuma Bonusu (NCB) uz apdrosinatas summas ja tie nav veikusi nevienu prasijumu. Tas tiek sakratis katru gadu un to var ari parnest laika polises atjaunosanas laika.

Nav nepieciesams veikt prieksejas medicinas parbaudes

Ka minets ieprieks politikas mekletaji jaunaja vecuma maz ticams ka bus kadam prieksejo medicinsku komplikaciju. Lidz ar to lielakai dalai polisu sniedzeju dod prieksrocibu mekletajiem ka vini var iegut veselibas apdrosinasanas polisi bez jebkuram prieksejam medicinskim testiem. Tomer individiem jabut uzmanigiem ka si prieksrociba mainas atkariba no sniedzeja un lidz ar to ir svarigi parbaudit terminus un nosacijumus ieprieks.

Lasiet vairak: 5 Kludas ko izvairities ar Jusu Veselibas Apdrosinasanas Planu. 

Nobeigums

Nobeiguma secina kluvis svarigi cilvekiem pirkt veselibas apdrosinasanas polisi pec iespejas agrakaja vecuma galvenokart tuvak divdesmitgadniekiem. Beidzot bet ne mazak svarigi cilveki pirkt jebkuru polisi vajadzetu izvertet tas terminus un nosacijumus. Katrai polisei ir savi ieguvumi un segums mainas no kompanijas uz kompaniju.

Jusu karta

Vai jus nopirkat veselibas apdrosinasanas polisi agraja posma? Ka tas palidzeja jus? Dalieties ar savam pieredzem komentarios.

Atruna: Mes nesniedzam nekadu medicinsku padomu seit. Sis idejas ir tikai izglitojosam un izklaidjosam nolukam. Vienmer meklejiet profesionalu medicinsku viedokli no jusu izveletaja artsa pirms veicat jebkadu medicinsku lemumu. Seit sniegta informacija nav domata ka aizstajums padomam ko sniedz jusu arts vai cits veselibas aprupes specialists.

Back To Top