Aktīva rūpēšanās par jūsu kucēnu: 7 profilaktiskās aprūpes ieteikumi mājdzīvniekiem

Aktīva rūpēšanās par jūsu kucēnu: 7 profilaktiskās aprūpes ieteikumi mājdzīvniekiem

Kā mājdzīvnieka īpašniekam, jūsu mīļotā sunīša lutināšana viņu mīļotajos kucēnu gados ir nepieciešama. Vai izvēlaties pagatavot kucēniem draudzīgus ledus konfektes, palutināt savu suņu draugu ar vieglu ķepu masāžu vai izšķiest naudu jaunākajiem suņu piederumiem, izvēle ir jūsu ziņā.

Atmiņas putas suņu gultas un luksusa ādas apkakles malā, kucēnu lutināšanas sesijas jāliek otrajā vietā pēc suņa veselības. Piedāvājot veselīgu uzturu un nodrošinot pietiekamu vingrinājumu daudzumu, jūsu kucēna dzīves ilguma pagarināšanai jābūt galvenajai prioritātei. Papildus labas dzīves kvalitātes nodrošināšanai, saglabājot savus mājdzīvniekus veselus, jūs arī ietaupīsiet lielas naudas summas, izvairoties no dārgiem veterinārārstu izdevumiem.

Ja jūs nepietiekami rūpējaties par preventīvo aprūpi, jūsu kucēna draugs var būt pakļauts pārmērīgam svara pieaugumam, diabētam vai artrītam. Ņemot vērā iespēju, ka šie apstākļi var samazināt dārgo suņu gadus, sāciet preventīvo aprūpi pēc iespējas agrāk, lai novērstu medicīniskas krīzes, kas traumatizē gan jūsu mājdzīvnieku, gan jūsu maciņu. Pretējā gadījumā jūsu mīļotajam draugam var būt paredzēti steidzami apmeklējumi 24 stundu mājdzīvnieku klīnikā.

7 Preventīvās mājdzīvnieku aprūpes veselīgie ieradumi mājdzīvnieku īpašniekiem

Preventīvās mājdzīvnieku aprūpes prakse ir vieglāka nekā jūs domājat. Šeit ir septiņi veselīgi ieradumi, kurus katram mājdzīvnieku īpašniekam vajadzētu darīt, lai veicinātu savu mīļoto draugu labklājību.

Papildiniet papildinājumu krājumus

Pat ja jūs nerūpējaties par vecu suni, jums joprojām vajadzētu dot savam dzīvniekam locītavu papildinājumu. Kamēr jūsu mājdzīvnieks pašlaik var nebūt sāpju, dodot locītavu papildinājumu suņiem nodrošina, ka viņi var skriet un spēlēties, kad vecojas. Suņu īpašniekiem ar aktīvām šķirnēm jābūt īpaši stingriem ar papildinājumu režīmu un jāsāk tikai no 12 mēnešiem.

Ja jums ir mājdzīvnieks, kam ir nosliece uz artrītu vai gurnu displāziju, sāciet iekļaut ikdienas locītavu papildinājumu savas suņa diētas sastāvdaļu pēc iespējas ātrāk.

Vakcinācijas

Neuzturiet līdzi savu mājdzīvnieku vakcinācijai var izraisīt dzīvībai bīstamas slimības nākotnē. blank” rel=”noreferrer noopener nofollow” class=”brokenlink”>Lielākajai daļai vakcināciju jābūt veiktai, kad jūsu suns ir dažas nedēļas vecs un tam seko pastiprinātāji gada laikā.

Sāciet ar konsultēšanos ar savu veterinārārstu tūlīt pēc adopcijas un sagatavojieties ar pareizu zināšanu par savu mājdzīvnieku uzvedību. Jūsu veterinārārsts jautās par to, cik daudz laika jūsu mājdzīvnieks pavada ārpus telpas un viņu attiecībams ar citiem dzīvniekiem, kas dzīvo jūsu mājoklī.

Parazītu kontrole

Vakcinācijas aizsargā jūsu mājdzīvnieku no kaitīgajam slimibam, bet viņiem joprojām var būt saskarsme ar bīstamiem parazitiem. Lai gan lielakaja daļa parazitu izraisa iekšēju vai ārēju kairinajumu, citi var apdraudet jūsu suņa veselibu. Visbiežakais veids kaa parazits var nonakt saskarsme ar jūsu mazdzivnieku ir caur fekaliem vai piesarnotu augsni.

Lai samazinatu parazitu nodarisanas risku starp cilvekiem un dzivniekiem, pareizi maisiet un izmetiet suņa kakus. Pec tam noteikti rupigi nomazgajiet rokas, ipasi ja esat apkart jauniem berniem vai riska grupam.

Sterilizet vai kastrat

Kucena sterilizacija samazina audzēju vai dzimumorgana slimibu risku. Turklät mazdzivnieki, kas nav sterilizeti vai kastrati, ir vairak paklatiti klaijosanai un ievainosanai procesa. Ir labak sterilizet vai kastrat suni pirms pilngadibas sasniegsanas, lai noversetu urinas atzimesanu, cinasanu un grutniecibu.

Nodrosiniet kvalitativu uzturu

Vidēji suņu bariba satur nevajadzigas sastavdalas un dazreiz pat ir kaitiga. Noteikti rupigi izlasiet etiketes uz veikalos pirktas suņu baribas vai izveleties neapstradatu dienu.

Pirms veicat jebkadas izmainas savas mazdzivnieka edienu, noteikti konsultejieties ar veterinaraarstu. Dazam skirnem ir nosliece uz urinogenitalajam problemam vai sirds disfunkcijam un varetu but nepieciesama izrakstita diena.

Piedavajiet daudz vingrinajumu

Sava kucena aktivitates saglabasana ir butiska stipram muskulim un veseligam svara limenim. Nepieciesama aktivitates ilgums un intensitate atskiras atkariba no skirnes. Stradajosiem suniem nepieciesams vismaz divdesmit minusu vingrinajums diena, kameras citas skirnes var but parspileta ar tik ilgu treninu.

Mutes kopsana

Diemzel divas tresdalas visu mazdzivnieku slimoblank” rel=”noreferrer noopener nofollow” class=”brokenlink”> ar zobu slimibu. Samaziniet infekcijas iespejamibu, praktizejot labu mutes kopsanu ka regularas tirisanas un vetarsta eksamenus. Ja iespejams, ievadiet ikdienas zobu kopšanas rutinu savam sunim visagriakaja posma. Regulati tirit vinu zobus un sniedzot zobu kosumus, jusu mazdzivnieki bus perlam balta ari pieaugusos gados.

Iegustiet mazdzivnieku apdrosinasanu

Gadijuma ja notiek trauma vai slimiba, mazdzivnieku apdrosinasana ir neatsverama. Vairaki nacionalie apdrosinasanas programmas atmaksas jus par dargiem vetarsta rekiniem un radis starpibu starp kvalitativu aprupi un finansialo katastrofu.

Nobeigums

Jusu cetru kaju draugs ir vertiga gimenes dala. Ar pareizu preventivo aprupi jus varat saglabat to dargako kucenu energetiku un verot jusu suni sozim zelta gados.

Ja doma par jusu kucena hroniskas slimibas diagnozi ir pietiekama, lai jus satrauktu, ieviesiet sis preventivas aprupes prakses savas kaninas drauga ikdienas rutina. Ar mutiskas higienas un labi sabalansetas dienas prieksgala jusu fokuss, jusu kucens bus spilgtacis un pukainais aste cauri visiem dzives posmiem.

Jusu kartiba

Vai esat laika ar savas kucena vakcinacijam? Vai esat pienacigi prioritizets preventivas aprupes labakas prakses ka rutinas kopšana, zobu tirisana, asins darbs un sirds tarpju testesana? Ja ne, tad ir pienacis laiks beigt mest bumbinu ta lai Fido var atgriezties pie savam spelu speliem. Dalieties ar savam domam un skatijumiem komentaru sadala.

Back To Top