Ātrs ceļvedis, kā ietaupīt naudu apdrošināšanai

Ātrs ceļvedis, kā ietaupīt naudu apdrošināšanai

Iegādājoties apdrošināšanu, vēlaties iztērēt ievērojamu naudas summu labai segumam.

Jūs varat nesaņemt labākos tarifus, bet ja labi izpētīsiet, sapratīsiet, ka ir dažādi veidi, kā ietaupīt naudu neatkarīgi no apdrošināšanas veida.

Turpiniet lasīt padomus par to, kā ietaupīt naudu dažādu veidu apdrošināšanai.

Veselības apdrošināšana

Jūsu veselība ir pirmajā vietā, un, ja vēl neesat nodrošinājis veselības apdrošināšanas polisi, jums tas vajadzētu darīt pēc iespējas ātrāk.

Veselības aprūpes izmaksas ir augstas un tās katru gadu pieaug, bet jūs vēlaties piekļūt pēc iespējas labākai veselības aprūpei ar mazām vai bez jebkādām izmaksām no jūsu kabatas.

Iepazīstieties ar pamatiem

Pirms iegādāties jebkuru plānu, jums ir jāizpēta un jāsaprot veselības apdrošināšanas pamati.

Katrai veselības apdrošināšanas paketei ir savi noteikumi, un kamēr jūs nezināt, kā atšķirt pieejamo, jūs varat nepieņemt pareizo lēmumu.

Apsveriet veselības uzkrājumu kontu

Veselības uzkrājumu konts ir lielisks, īpaši, ja vēlaties uzkrājumu konta plānu, kas ir nodokļu atskaitāms.

Veselības uzkrājumu konti ASV ir pieejami tikai personām ar augstu pašrisku veselības plānu, lielākajai daļai izdevumu kvalificējas un tas ir ērti.

Strādājiet ar pieredzējušu veselības apdrošināšanas profesionāli

Ir arī vienmēr svarīgi konsultēties ar profesionāli, lai palīdzētu jums atrast pareizo virzienu.

Dažreiz apdrošināšana var būt apjukusi, bet pieredzējis profesionālis veiks visu smago darbu jūsu vietā un ieteiks jums vispiemērotākos un pieejamākos paketes.

Dzīvības apdrošināšana

Tieši tāpat kā ar veselības apdrošināšanu, daudziem cilvēkiem ir grūti izvēlēties pareizos dzīvības apdrošināšanas paketes sev. Dzīvības apdrošināšanas divas galvenās nodaļas ir termiņa un pastāvīgais dzīvība, un jums būs rūpīgi jāizpēta abas, lai pieņemtu labu lēmumu.

Vai jūs vēlaties aizdevuma nodrošinājumu, pensiju plānu vai jebkuru citu iemeslu, kādēļ izvēlaties iegādāties dzīvības apdrošināšanas polisi, ir veidi, kā ietaupīt un gūt vislielāko labumu no jūsu seguma.

Tas teikts, lasiet tālāk, lai redzētu dažus veidus, kā ietaupīt naudu savai dzīvības apdrošināšanas polisei.

Iziet medicīnisko pārbaudi

Ja vēlaties ietaupīt naudu savai dzīvības apdrošināšanas polisei, tad jums ir jāiziet medicīniskais eksāmens. Pirms saņemt apdrošināšanas polisi, jums būs jāveic underwriting process, kas ietver pilnu medicīnisko pārbaudi.

Izcili veselības rezultāti jums dos biļeti uz zemākajiem prēmijas maksas par polisi. Laba veselība ir svarīga, tāpēc pārliecinieties par to, lai rūpētos par savu ķermeni, izvairieties no smēķēšanas un izstrādiet veselības režīmu, lai paliktu formā.

Iepirkties apkārt

Iepirkšanās apkaimē dzīvības apdrošināšanai var palīdzēt jums samaksāt pat par 75% mazāk par dzīvības apdrošināšanu. Pirms iegadaties dzīvības apdrošināšanas polisi laba pirkuma noteikums ir iepirkties apkaimē redzot ko dažadi pavadoni piedavaja.

Pat ja domajat ka varbut esat dabujis loti labu piedavajumu ar pirmo piedavajumu ko sanemat bet tur var but vel labaki piedavajumi. Iegustiet dazadas pieejamas opcijas tad salidziniet produktus.

Kura polise vislabak atbilst jusu nakotnes finansialajam vajadzibam? Vai tas ir atlidzigs? Cik ilgi jusu vajag segumu? Vai tas aizpildis jusu miloto vajadzibas? Sos ir dazi no jautajumiem kam jabut atbildetiem pirms pirkt polisi. Veiciet pec iespejas vairak petijumu un ja varat dabut labu agentu kas jus ved cauri procesam tad jus dabujat vel vairak prieksrocibu.

Iegūstiet termiņa dzīvi

Ja mēģinat samaksat mazak par savu dzivibas apdrosinasanas polisi tad jusu vajadzetu apsvet termiņa dzivibas apdrosinasanas polisi. Atskiriba no visa muziba apdrosinasanas kas sedz jus visu atlikuso muzibu termiņa dzivi ir pagaidu tas nozime ka segums ir noteiktam laika periodam.

Tapec pirms pirkt termiņa dzivibas apdrosinasanas polisi jusu vajadzetu izveleties cik ilgu laiku jus velaties terminam but. Arik termiņa dzivibas apdrosinasana neuzkrajas skaidras vertibas. Skaidras vertibas ir summa kas tiek atlikta no premiumiem ka uzkrakumi. Tas ir viens no iemesliem kapiec visa muziba apdrosinasana ir darga un termiņa dzive nav.

Iegūstiet to ko vajag

Viens no lielakajiem kludam ko cilveki dariet kad iegust dzivibas apdrosinasanu ir iegust vairak seguma neka vinjiem vajag. Taspec ir svarigi novetet jusu vajadzibas pirms pirkt planu.

Jus negribat beigt pirkt polisi ar parak daudz seguma ka jusu nakotnes vajadzibam jo jus maksajat nevajadzigus augstus premiumus.

Pirkt tagad

Labakais laiks pirkt dzivibas apdrosinasanas polisi ir tagad. Daudzi cilveki gaida lidz velakam muzibas laikam pirkt dzivibas apdrosinasanu tad beidzas maksajot augstakus premiumus. Tik ilgi ka jus esat 18 gadi un vecaki jus varat kvalificeties dzivibas apdrosinasanai.

Ja jus sakat maksat par apdrosinasanu jauna vecuma jus maksajat zemakus premiumus jo tie biezhi pieaug jo vecaks jus paliekat.

Veiciet savus maksajumus gadskarteji

Vels viens lielisks veids ka ietaupit naudu par apdrosinasanu ir veikt gadskartejus premiuma maksajumus. Ir papildus maksas kas tiek samaksatas virsu menesa premiuma maksajumiem bet gadskarteji maksajumi izvairas no siem maksajumiem.

Papildus tam jus varat izbaudit atlaidis lidz pat 8% ja jus izveleties maksat par savu apdrosinasanas polisi gadskarteji.

Auto apdrošināšana

Pietiekama automašinas apdrošināšanas polise ir svariga bet ņemot vera automašinas ipašumtiesibas izmaksas jus gribesiet ietaupit pec iespejas vairak uz apdrosinasanu. Un lai gan dazadi faktori ietekme premiumu skaitu ko jus maksajat zemak ir veidi ka jus varat ietaupit uz auto apdrosinasanu.

Izpētiet dažadas opcijas

Nenogurstiet uz pirmo auto apdrosinasanas opciju kas nacas jusu cela dariet savu petijumu vispirms. Arik cena nevar jus muldet domajot ka plans ir labaka opcija.

Pirms pirkt savu masinu parliecinieties ka salidzinat dazadas masinas apdrosinasanas izmaksas jo jus nemaksasiet to pasu par jaunu un lietotu masinu.

Nodrošiniet labu kredita vesturi

Dazi petijumi ir pieradijusi ka individi ar labu kredita vesturi ir mazak ticami ka tiks izdariti prasijumi. Tapec centieties uzturet labu kredita vesturi jo summa ko jus maksajat par savu auto apdrosinasanu ari bus noteikta pec jusu kredita vestures.

Vienmer parbaudiet savus kredita ierakstus lai parliecinatos ka tie ir precizi un veiciet labojumus kad notiek kluda.

Izveleties augstu pašrisku

Maksajot augstu pašrisku var neizklausities ka lidzeklis taupit naudu par savu auto apdrosinasanu bet tas palidzes jums taupit naudu uz jusu apdrosinasanas izmaksam.

Augsts pašriskis nozime zemakus premiumus bet parliecinieties ka jus varat samaksat summu kad bus prasijums.

Galarezultats

Jums nevajadzetu teret bagatibu uz apdrosinasanu ja ir dazadi veidi ka jus varat taupit savu naudu un vel dabut ko meklejat. Ir svarigi saprast ko jus perkat lai izvairitos no nakotnes frustracijam.

Katra apdrosinasanas pakete ir atskiriga un seguma summa ko jus maksajat par vienu var but ne tada pasa ka nakama. Petijiet pareizi un meklejiet pal

Back To Top