Augstākās tehnoloģijas uzņēmējdarbībai 2020. gados

Augstākās tehnoloģijas uzņēmējdarbībai 2020. gados

Viskas mainās. Tāpat arī biznesa pasaule. Tehnoloģijas ir ievērojami palīdzējušas veidot mūsu biznesu. Ne tikai jaunās, revolucionārās biznesa tehnoloģijas ir daudzsološākas, bet tās ir pieejamas arī mazajiem uzņēmumiem un to īpašniekiem. Tas ir palīdzējis uzņēmumiem samazināt izmaksas, paātrināt procesus un konkurēt ar lielākiem uzņēmumiem. Šeit ir dažas biznesa tehnoloģijas, kas šajā desmitgadē ir svarīgas. ~ Ed.

Tehnoloģiju jomā labākais ir tas, ka tā gandrīz pēc definīcijas nekad nestāv uz vietas. Tas, kas pirms gada vai diviem bija pārtraukums, šodien ir ikdienišķa lieta. Un tas, ko uzņēmumu īpašnieki šodien uzskata par neiespējamu, visticamāk, būs rītdienas lielais jaunums.

Uzņēmumu īpašnieki, uzņēmēji, investori un pat klienti šķietami mīl-nīst attiecības ar biznesa tehnoloģiju attīstības ātrumu un neparedzamību. Kuras ir visvairāk mīlētas programmas, programmatūra, ierīces un sistēmas, kas pašlaik tiek izmantotas? Četras izceļas.

Šeit ir ātrs skats uz katru no tām, kā arī nedaudz spekulāciju par to, kas varētu nākt nākamajā vilnī.

4 biznesa tehnoloģijas, kas rada atšķirību

Vecās tehnoloģijas ir atkāpušās jaunajām, kas palīdz pārveidot mūsu uzņēmumus. Četras biznesa tehnoloģijas, kas atvieglo uzņēmumu darbību 2020. gados, ir autoparka pārvaldība, CRM programmatūra, nodokļu plānošanas programmatūra un ATS tehnoloģija darbinieku pieņemšanai darbā.

Autoparka pārvaldība

Sarežģītā autoparka pārvaldības programmatūra ir burtiski pārveidojusi transporta nozari. Viena no jaunākajām piedāvājumiem šajā nišā ir daļa no jaunās viļņa uzlabotās autoparka programmatūras, proti, sadursmes novēršanas sistēmas.

Ja jūs neesat pazīstams ar koncepciju, labs veids, kā iegūt pamata izpratni, ir pārskatīt tiešsaistes ceļvedi, kas skaidro, kā šīs sistēmas darbojas, lai samazinātu sadursmes smagumu visdažādākos nelabvēlīgos braukšanas apstākļos.

CRM programmatūra

Viena no visstraujāk augošajām programmatūras jomas nišām ir CRM (Customer Relationship Management) procesi un sistēmas. Nesen vēl tikai lielie uzņēmumi varēja izmantot augstas klases CRM produktus, bet ar neseno attīstību pat vienas personas uzņēmumi spēj izmantot šīs tehnoloģijas milzīgo spēku. Kas notiek, kad tirgotāji var fiksēt katru atbilstošu aspektu katrā klientu mijiedarbībā vienotā vietā?

Sākumam viņi iegūst padziļinātu skatījumu uz to, kas pērk. Bet vēl svarīgāk ir tas, ka programmatūras galvenais ieguvums ir tā spēja veikt ļoti labas minējumus, pamatojoties uz demogrāfiju un citiem iepirkšanās paradumiem, par to, kāpēc cilvēki pērk. Nākamie CRM produkti sola piedāvāt detalizētus aprakstus ne tikai par pašreizējiem, bet arī potenciālajiem klientiem un palīdz uzņēmumiem pielāgot ilgtermiņa mārketinga plānus mainīgajiem patēriņa paradumiem.

Nodokļu plānošana

Grāmatvedības pasaule bija viena no pirmajām, kas izmantoja progresīvas datorprogrammas, un šodien lielie uzņēmumi joprojām ieņem vadošo lomu šajā jomā. Piemēram, sadarbojoties ar IT attīstības un programmēšanas ekspertiem, daži no pasaules vadošajiem CPA uzņēmumiem izstrādāja programmatūru, kas ievērojami palīdz ilgtermiņa nodokļu plānošanai, ņemot vērā tūkstošiem ekonomisko un finanšu mainīgo lielumu.

Kas nākamais? Sagaidiet pilna apjoma programmas, kas ātri iziet cauri sarežģītiem uzņēmuma nodokļu deklarācijas sagatavošanas procesiem un sagatavo tās precīzi.

ATS darbinieku pieņemšanai darbā

Visa personāla vadības joma pēdējā desmitgadē ir piedzīvojusi milzīgas pārmaiņas un nav redzams beigu punkts. Droši var teikt, ka ATS (Applicant Tracking Systems) ir varbūt pati svarīgākais attīstības virziens. Šīs gudrās programmas var būt paredzētas simtiem un tūkstošiem CV meklēšanai un jebkuru meklēto īpašību atrašanai, galvenokārt balstoties uz nozīmīgajiem atslēgvārdiem, ko izvēlaties.

Faktiski tā kā lielie uzņēmumi tagad regulāri izmanto spēcīgas ATS programmas kandidatu pieteikumu, motivācijas vēstuļu un CV skenēšanai, pretendentiem, kuri izmanto nepareizos atslēgvārdus vai atstāj svarīgus atslēgvārdus novārtā, visticamāk nekad netiks līdz dzīvajai intervijai. Gaidamie attīstības virzieni ATS tehnoloģijas jomā ietver spēju veikt pilna apjoma sociālo mediju izmeklēšanu katram pretendentam un atzīmēt potenciālās problēmas.

Nobeiguma vārdi

Mainoties biznesa tehnoloģijas palīdz mainīt veidu kā mēs veicam biznesu. Nākamais tehnoloģiju vilnis sniegs vairak funkciju, ērtumu veicot biznesu un palidzes labak pavalidit uznemumus.

Lai gan pašreizējais biznesa tehnoloģijas kļūs novecojušas laika gaita, tás ir būtiskas lai nodrošinatu gludu pereju uz labaku biznesa pasauli.

Jums vards

Kura biznesa tehnoloģija jums palidzejusi labak vadit jusu uznemumu? Dalieties ar savam domam un pieredzi komentaru sadala.

Back To Top