Ceļš uz atveseļošanos: 8 soļi atveseļošanās pēc autoavārijas

Ceļš uz atveseļošanos: 8 soļi atveseļošanās pēc autoavārijas

Automašīnas avārija var nodarīt kaitējumu jūsu fiziskajai un garīgajai veselībai. Atveseļošanās var aizņemt kādu laiku, taču, veicot pareizos soļus, varat paātrināt atveseļošanās laiku. Šeit ir daži soļi, kurus varat veikt pēc automašīnas avārijas, lai pilnībā dziedinātu savu ķermeni un prātu. ~ Ed.

Pēc automašīnas avārijas, ir viegli justies pārņemtam un apjukumam. Jūs varat pārdomāt avāriju savā prātā, domājot par to, ko varējāt darīt citādi un kādiem jūsu nākamajiem soļiem vajadzētu izskatīties.

Tas ir vēl sarežģītāk, ja avārijas laikā esat guvis traumu. Šajā gadījumā jūs saskaraties ar sāpēm un atveseļošanos, papildus stresam saistībā ar apdrošināšanas kompānijām, medicīniskajiem rēķiniem, zaudētajiem ienākumiem dēļ darba nespējas un citiem šādiem jautājumiem.

Jo ātrāk sākat rūpēties par sevi pēc avārijas, jo ātrāk sāksiet justies labāk. Jūsu uzvedība pirmajās dienās pēc avārijas var ievērojami ietekmēt to, cik ātri atveseļojaties no traumām, kas gūtas sadursmes laikā.

Ja nepareizi rūpējaties par sevi, tas var novest pie ilgstošas atveseļošanās perioda un pastāvīgiem bojājumiem vai sāpēm. Ja vēlaties paātrināt savu atveseļošanos, šeit ir astoņi soļi, kas palīdzēs jums ceļojumā.

8 soļi atveseļošanai pēc automašīnas avārijas

Vispirms un galvenokārt rūpējieties par savu veselību, atpūtieties un dziediniet sevi garīgi. Šeit ir jūsu mini rokasgrāmata automašīnas avārijas atveseļošanai.

Atcerieties, ka jūsu atveseļošanās ceļojums ir tikpat garīgs kā fizisks

Piedzīvot automašīnas avāriju ir traumatiska pieredze. Ne tikai jūs varat gūt traumas uzreiz, bet arī neskaidrība, kas seko tam, var smagi ietekmēt jūsu garīgo un fizisko labsajūtu.

Varbūt jūtat šoku, nejutīgumu vai neticību. Varbūt baidieties no tā, kas gaidāms nākamajās stundās un dienās. Jūs varat atkārtoti piedzīvot avārijas šausmas.

Jūs varat arī just vainu, kaunu, dusmas vai depresiju par avāriju. Vai arī jums var būt pastāvīga trauksme. Kuras vien ir jūsu emocijas tagad, tās nav paredzētas izgaist bez palīdzības.

Lai gan mēs zinam, ka fiziskas traumas nepieciešama ārstēšana, garīgas brūces var būt vieglāk ignorēt. Ja cīnieties ar skumjām vai tikt galā pēc savas avārijas, apsveriet domu meklēt padomu palīdzību procesa apstrādē.

Vēl viens veids kā palīdzēt sev dziedināt garīgi ir nolīgt personisku traumu firmu kaut kuru šo. Konsultēšanās par jūsu lietu var noņemt lielu daļu neskaidrības no situācijas, mazinot jūsu garīgo slogu.

Atgūstiet savu atpūtu

Jūsu ķermenis un prāts izlieto daudz enerģijas cenšoties jūs dziedināt. Pēc avārijas ir svarīgāk nekā jebkad iegūt pietiekami daudz miega.

Diemžēl ir izplatīta problēma cilvēkiem pēc avārijas attīstīties miega problēmas, piemēram, bezmiegs vai pamosties naktī ar sacelto prātu par avāriju. Šie miega traucējumi var pasliktināt jūsu stresu un traumas ja netiek kontrolēti.

Lai labi atveseļotos, nodrošiniet sev pietiekami daudz atpūtas katru dienu un atslodzieties pārējo laiku.

Turpiniet dzert ūdeni

Dehidratācija ir izplatīta pēc avārijas un tā var palēnināt jūsu ķermeņa dziedināšanas procesus. Par laimi dehidratāciju var novērst dzerot daudz ūdens, it īpaši dienās uzreiz pēc avārijas.

Ātrs tests lai pārbaudītu vai esat hidratēts vai ne ir knipi ādu ap jūsu kniedes. Kad atlaidiet ādu tai vajadzētu atgriezties sava sākotnējajai pozīcijai. Ja āda paliek knipusi pēc atlaišanas jums nepieciešami vairak šķidrumi.

Hidratizacija ir kritiska ja jums ir slikta dūša un vemšana. Ja kļuvat dehidratēts jūsu ķermenis nevar efektīvi cīnīties pret traumam vai infekcijam.

Esi pacietigs ar sevi un citiem apkart tev

Jums var būt kairinaties vai īstermiņa temperaments ar citiem it īpaši ja tie spiež jūs sakt kusteties pirms laika pēc avarijas.

Esi pacietigs ar sevi un mēģini komunicet savas vajadzibas ar tuviniekiem. Tuviniekiem vajadzētu būt respektabliem pret jūsu sajutam bet tas nenozime ka viņiem vajadzetu justies nevajadzigiem jūsu klatesamiba.

Dodiet sev laiku dziedinat bez laika limita spiediena to darit. Driz vien jus kluvisiet par savu laimigo es atkal un jus varat atgriezties pie tuvinieku kompanijas ka parasti.

Izvairieties no fiziskas slodzes

Nav laba ideja lekt augsa un sakt kusteties apkart pec avarijas. Jebkurš mēģinajums veikt fizisku slodzi var pasliktinat jusu traumas un pagarinat jusu atveselosanas periodu. Neuztraucieties jus kluvisiet aktivi driz vien. Lidz tam bridi atslodzieties lidz jusu doktors atbrivo jus uz smagaku fizisko aktivitati.

Rupieties par medicinisko aprupi jusu traumam

Nepaņemiet celus saisinajumus ar medicinisko apstradi. Ignorot jusu traumas pec avarijas tikai padaris atveselosanos sapesigaku un frustrujosaku.

Vietoj tam redziet doktoru cik driz vien iespejams pareizai novertejumam diagnostikai un apstradei visam traumam ko esat guvis. Esi parliecinats ka turpinat visas nakotnes medicinas tiksanus un izturieties pret visam izrakstitam medikamentiem un dzivesveida izmainam. Sekojot jusu doktora padomam ir viens no labakajiem veidiem ka nodrosinat ka jusu atveselosanas process notiek ka planots.

Izstiepieties kad nepieciešams

Ir butiski izstiept muskulaturu jusu mugura un citam jusu kermena damam kad jus esat spejigs. Sis vingrinajums var palidzet mazinat spriedzi un samazinat stingrumu. Tadejadi jusu muskulatura paliek briva kamers esat atveselosanas procesa.

Pielietojiet ledus

Ledus var mazinat dazas no sapes ko jus sajutat no jusu traumam galvenokart kad tas tiek lietots uzreiz pec avarijas.

Esi parliecinats ka seko instrukcijam kas noraditas uz jusu ledu pakas maisina vai aptinuma par to cik ilgi un cik biezi tas ir drosi lietojams uz konkretu jusu kermena dalu.

Nelietojiet siltumu uz visam traumam pirmajas divas stundas. Siltums var palielinat uzpludi un samazinat jusu kermena speju dziedinat sevi.

Pec pirmajam divam dienam paņemiet karstu vanu vai dusu tikai ja tas juties komfortabli prieks jus. Ja jus patiešam jutaties lidz tam brivim esiet parliecinats ka nepaliekiet zem struklas par ilgu jo tvaiks var padarit jus reibonu un palielinat risku slidenai un krist.

Nobeigums

Ceļš uz atveseļošanos nav tukstoš milju garš. Sekojot siem soļiem jus varat palidzet jusu kermenim un prata dziedinasanai pec jusu avarijas.

Pari tev

Vai tu vai tavi tuvinie

Back To Top