Kā C60 palīdz uzlabot gremošanu un vispārējo ķermeņa veselību

Kā C60 palīdz uzlabot gremošanu un vispārējo ķermeņa veselību

Jūsu veselība ir svarīga. Lai to vēl vairāk uzlabotu, Jums ir iespēja lietot C60, kam ir daudzsološas veselības priekšrocības. Tas ne tikai palīdz uzlabot gremošanu, bet arī palīdz uzturēt veselīgas zarnu šūnas un veicina veselīgu baktēriju līdzsvaru organismā. Uzziniet vairāk par to, kā C60 palīdz uzlabot Jūsu ķermeņa veselību. ~ Ed.

Oglekļa 60, ko sauc arī par C60, ir futbola formas molekula, kas sastāv no 60 oglekļa atomiem. Sākotnēji C60 galvenokārt tika izmantots elektronikā un nanotehnoloģijās. Tagad tā pielietojums ir paplašinājies arī medicīnas jomā.

Lai gan pētījumi joprojām turpinās, C60 ir izmantots ādas problēmu ārstēšanai, piemēram, aknes un novecojošas ādas gadījumos, un lielākoties cilvēki ziņo par pozitīviem rezultātiem. Turklāt C60 ir spēcīgs antioksidants, kas var aizsargāt ķermeni no oksidatīvajiem bojājumiem.

Tā kā tam ir spēja attīrīt ķermeni, daudzi tagad norāda, ka C60 var izmantot zarnu veselības uzlabošanai, īpaši cilvēkiem ar gremošanas un vielmaiņas problēmām.

Zīmes, ka Jūsu ķermenis nepareizi apstrādā pārtiku

Ņemot vērā naudas un laika daudzumu, kas tiek tērēts pārtikas iegādei un sagatavošanai, ir neefektīvi, ja Jūsu gremošanas sistēma nedarbojas pareizi. Veselīgas zarnas stiprina Jūsu imūnsistēmu, uzlabo garastāvokli un samazina autoimūno un endokrīno slimību, ādas problēmu un dažu vēža veidu risku.

Šeit ir dažas zīmes, ka Jūsu gremošanas sistēma nepareizi apstrādā pārtiku:

Traucēta kuņģa darbība

Vēdera uzpūšanās, aizcietējumi, caureja un grēmas visi norāda uz neveselīgām zarnām. Lielākoties šie simptomi rodas tad, kad pārtika nav pilnībā sagremota vai zarnām ir grūtības izvadīt atkritumus no ķermeņa.

Taukaini izskatās izkārnījumi

Ja Jūsu izkārnījumiem ir bāla krāsa, taukaina izskats un nepatīkama smaka, tas norāda uz steatorrēju. Tas bieži vien norāda uz to, ka Jūsu zarnas nepareizi sadala taukus, galvenokārt tādēļ ka pastāv nepanesamība pret glutēnu un piena produktiem.

Strauja svara maiņa

Strauja ķermeņa svara maiņa var būt zīme tam, ka Jūsu gremošanas sistēmai ir problēmas. Kad Jūsu zarnas nedarbojas pareizi, tas traucē uzturvielu uzsūkšanos, asins cukura regulēšanu un tauku uzkrāšanos. Tas noved pie insulīna rezistences un nepiesātināmas apetītes, kas galu galā izraisa svara pieaugumu. No otras puses, svara zudums parasti norāda uz baktēriju pārmērīgu augšanu Jūsu mazajās zarnās.

Slikts miegs

Zarnas ražo serotonīnu – hormonu, kas saistīts ar labāku miegu un uzlabotu garastāvokli. Ja Jūsu gremošanas sistēma nedarbojas pareizi, Jums var rasties miega traucējumi vai bezmiegs.

Kā darbojas C60

Šeit ir daži veidi, kā C60 var uzlabot Jūsu gremošanu un vispārējo ķermeņa veselību.

C60 palīdz ātri un efektīvi nodibināt veselīgu gremošanu

C60 atbalsta veselīgu gremošanu vairākos veidos. Pirmkārt, tā antioksidantu īpašības padara Jūsu šūnas efektīvākas, kas rezultējas lielākajai ATP ražošanai. ATP ir molekula, kas sintezē glikozi enerģijas ražošanai.

Turklāt C60 uzlabo vielmaiņu. Tas padara to par lielisku izvēli cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru.

Atvieglo oksidatīvo slodzi Jūsu ķermenim

Lai gan Jūsu ķermenis dabiski izvada oksidatīvos toksīnus caur zarnām, pārtika, ko Jūs ēdat un citi faktori var pārslogot sistēmu un izraisīt tās darbības traucējumus. C60 unikālais struktūras veidojums padara šo molekulu par brīvo radikāļu sūkli, kas var neitralizēt līdz pat 100 reizēm vairāk brīvo radikāļu nekā citi antioksidanti.

Veicina labvēlīgu baktēriju līdzsvaru

Jūsu ķermenim ir nepieciešamas baktērijas vairākiem procesiem, tostarp gremošanai. C60 veicina šo labvēlīgo baktēriju augšanu uzlabojot skābekļa vielmaiņu. Ar vairāk skābekļa vide kļūst labvēlīgāka.

C60 palīdz uzturēt veselīgas zarnu šūnas

Zarnu iekšējās apvalka iekaisums ir galvenais hronisku slimību cēlonis, piemēram caurlaidīgas zarnas sindroms un IBS. Tas traucē Jūsu ķermenim efektīvi uzsūkt uzturvielas, kas var izraisīt papildus problēmas, tostarp anēmiju, hormonu nelīdzsvarotību, zemu kaulu blīvumu un svara svārstības.

Ja C60 tiek lietots perorāli, tas remontē Jūsu zarnu iekšpusi, inhibējot iekaisumu un veicinot jaunu zarnu audu augšanu. Kad remonts ir pabeigts, Jūsu ķermenis sāk efektīvi uzsūkt uzturvielas.

Nobeiguma vārdi

Neskatoties uz tā daudzajiem labumiem, C60 var radīt negatīvas sekas, ja to lieto nepareizi. Tas jo īpaši taisnība tajos gadījumos kad tas nav recepšu medikaments.

Sakot lietot C60 svariet ar 1mg/kg no Jūsu svara. Laika gaita varat palielinat devu lai sasniegtu vajadzigo rezultatu. Labakais veids ka but parliecinatiem par pareizu devu ir konsulteties ar cilvekiem kas jau lieto produktu.

Visbeidzot ieteicams lietot C60 perorali lai gan dazi cilveki to lieto ari uz adas. Izvairieties no injekcijam jo tas ir nevajadzigi sapigi un neefektivi. Tas ari var but toksisks ja injicet par daudz produkta.

Jusu karta

Vai esat kadreiz lietojis C60 jebkada veida? Dalieties ar savam domam un pieredzi komentaru sadala.

Atbildiba: Mes nesniedzam mediciniskus padomus seit. Sis idejas ir tikai izglitibas un izklaides nolukos. Vienmer meklejiet profesionalas medicinas atzinumu no sava izveleta arsta pirms jus lemjat par jebkadu medicinas lemumu. Saja raksta sniegta informacija nav domata ka aizstajums jusu arsta vai cita veselibas aprupes profesionala sniegtajiem padomiem.

Back To Top