Kā iestatīt VPN savam portatīvajam karstpunktam Android ierīcē

Kā iestatīt VPN savam portatīvajam karstpunktam Android ierīcē

Ja jūsu VPN pakalpojums to atļauj, varat izmantot tā funkcijas vienlaikus vairākās savās Android ierīcēs. Tas ir iespējams ar tikai vienu VPN pakalpojumu un jūsu viedtālruņa portatīvās karstvietas funkciju. Tas nav raķešu zinātne, un šeit ir kā arī jūs varat iestatīt VPN portatīvajai karstvietai savā Android ierīcē, lai padarītu to pieejamu citām jūsu Android ierīcēm. ~ Ed.

Daudziem lietotājiem drošība un aizsardzība tiešsaistē jau ir kļuvusi par vienu no galvenajām prioritātēm. Tāpēc arvien vairāk cilvēku izvēlas izmantot VPN pakalpojumu, kas ļauj viņiem pārlūkot tiešsaistes pasauli privāti un droši.

VPN pakalpojums var šifrēt visu jūsu datu plūsmu un efektīvi paslēpt jūsu IP adresi. Tāpēc es dalīšos ar to, kā es iestatīju VPN pakalpojumu savai portatīvajai karstvietai Android ierīcē.

Bet vispirms, ļaujiet mums saprast portatīvās karstvietas koncepciju un dziļāk iedziļināties VPN pakalpojumā un kā darbojas VPN.

Portatīvā karstvieta

Pateicoties modernās tehnoloģijas attīstībai, viedtālruņi tagad spēj dalīties ar interneta savienojumu ar citiem viedtālruņiem un interneta spējīgām ierīcēm, izmantojot savienošanu. Savienošana rada portatīvu karstvietu, kur vienas ierīces datu savienojums tiek koplietots ar vairākām citām ierīcēm, lai nodrošinātu tiešsaistes piekļuvi.

Tomēr pat ar neierobežotu datu lietošanas plānu, savienošana parasti patērē daudz datu un bieži vien ir ierobežota. Tāpēc nebrīnieties, ja pēkšņi atklājat, ka jūsu dati ir beigušies pat ar neierobežotu datu plānu, vai arī jūsu savienojums ir daudz lēnāks nekā parasti.

VPN pakalpojums

VPN pakalpojums ir rīks, kas var maskēt jūsu IP adresi un šifrēt jūsu tiešsaistes pārlūkošanas informāciju. Tas uzlabo jūsu privātumu, jo pārlūkojot internetu, tas paslēpj jūs no datu vācēju ziņkārīgajiem acīm.

Bet papildus pievienotajai drošībai, VPN pakalpojums ļaus jums piekļūt saturam citā reģionā, kas citādi varētu būt ierobežots jūsu atrašanās vietā.

Tātad kā varat apvienot abus?

VPN iestatīšana manai portatīvajai karstvietai Android ierīcē

Portatīvās karstvietas labumi un VPN pakalpojuma funkcijas var tikt apvienotas, izmantojot mobilās VPN lietotnes.

Mobilā VPN lietotne

  1. Lejupielādējiet lietotni. Pirmā lieta, ko es darīju, lai iestatītu VPN savai portatīvajai karstvietai, bija mobilās VPN lietotnes lejupielāde. Saskaņā ar VPNGorilla Kanādas VPN pakalpojuma ekspertiem, Piecu acu alianses dalībnieki, tostarp Kanāda, apkopo datus par jūsu tiešsaistes aktivitātēm, lai tos koplietotu ar citām valstīm nezināmiem nolūkiem. Tas ir drošības sarkanais karogs, kas var tikt lieliski apiet ar uzticamu mobilu VPN lietotni, kurai ir drošs APK vairākām Android versijām.
  2. Instalējiet lietotni. Pēc tam es instalēju lietotni savā tālrunī, jo to es parasti izmantoju savienojumu dalīšanai. Mobilā VPN lietotne man deva iespēju savienoties ar jebkuru no serveriem pēc manas izvēles, ar vairāk nekā simts serveriem no kuriem izvēlēties.
  3. Izmantojiet lietotni. Man tikai bija jāpieskaras pogai, lai sāktu izmantot VPN pakalpojumu. Ja es vēlos savienoties ar citu serveri, man vienkārši jāpieskaras atrašanās vietas joslas un jāizvēlas VPN serveris no kādas no ieteiktajiem atrašanās vietu saraksta. Man bija salīdzinoši viegli izmantot lietotni, jo es varēju pārlūkot internetu kā parasti, pat ar ieslēgtu VPN savienojumu savā tālrunī.

Papildus iespējai pieslēgties plašam serveru klāstam visā pasaulē, viena no labākajam mobilas VPN lietotnes priekšrocībām ir sadalīta tunelēšana. Sadalīta tunelēšana ļaus jums izvēlēties, kurai no mobilajam ierīcei instalētajam lietotnēm nepieciešams pieslēgties pie VPN pakalpojuma un kuram lietotnem tas nav nepieciešams.

Tajā ir arī tīkla aizsardzība, kas aptur visu satiksmi, ja VPN pakalpojums nevar pieslēgties, kā arī daudzvalodu funkcija, kas ļaus jums izvēlēties no vairāk nekā desmit valodam. Varat būt drošs, ka ar mobilas VPN lietotnes pakalpojumu savienojuma ātrums ar serveri, ar kuru sazinaties, joprojām ir vislabakais.

Savienošana

Ar fonam darbojošos mobilo VPN lietotni es ieslēdzu savu mobilo karstvietu, lai atļautu savienojumus manam citam ierīcēm. To darot, es pievienoju savu viedtālruni pie stravas avota, jo savienošana patērē ievērojamu enerģijas daudzumu.

Es savienoju savu planšetdatoru ar savu viedtālruni, kas tagad darbojas kā personiska karstvieta un atklaju, ka varu piekļūt saturam, kas bija ierobežots manam reģionam caur manam planšetdatoram. Tas nozime, ka fona režima darbojošais VPN pakalpojums manam viedtālruņa iericei ari darbojas manam planšetdatoram caur savienošanu pat tad ja mobila VPN lietotne nav instalata uz manam planšetdatoram.

Tad nu es veiksmigi iestadiju VPN savai portativajai karstvietai uz mana Android ierices.

VPN savienojums caur Wi-Fi

Viena no vienkarsakajiem veidiem ka aizsargat visas jusu ierices ir dalities ar VPN savienojumu caur Wi-Fi. Saja iestatisana jus nepieciesams labs Wi-Fi maruters vai karstvieta programmatura kas var darboties ka virtualais maruters jusu datora iekse.

Fizisks vai programmatiskais maruters ir nepieciesams lai varatu dalities ar jusu VPN savienojumu caur Wi-Fi it ipasi ar iericem kas neatbalsta VPN piemeram jusu Smart TV spelu konsoles un citam video straumesanam iericem.

Nobeigumam

Lai noslegtu visas lietas ir patiešam daudz labumu izmantot VPN pakalpojumu it ipasi attieciba uz jusu drosibu un aizsardzibu tiešsaiste.

Tadel daudzi lietotaji izvelas izmantot VPN pakalpojumu pat uz saviem savienotajiem iericem lai nodrosinatu to privatumu pat kameras pameklejumos kopigota interneta savienojuma.

Vienmer atcerieties ka jusu VPN pakalpojuma sniedzejam vajadzetu spejet apkalpot vairakas ierices vienlaicigi.

Jusu kartiba

Vai jus izmantojat mobilo VPN lietotni? Dalieties ar saviem domas komentaru sadala par VPN iestatisanu jusu viedtalruna karstvietai.

Back To Top