Kā jūs varat savienoties ar savu radošo pusi

Kā jūs varat savienoties ar savu radošo pusi

Radošumam vienmēr jābūt vietā jūsu dzīvē. Tas liek justies pārliecinātam un labi. Un jūs to varat izmantot jebkurā dzīves aspektā. Gan personiski, gan profesionāli. Jums vajadzētu sazināties ar savu radošo pusi pat pieaugušā vecumā. Lai gan ir daudz veidu, kā pieaugušajiem iekļaut radošumu savā dzīvē, šeit ir tikai daži, lai sāktu. ~ Ed.

Kad bijāt bērns, pieaugušie droši vien pastāvīgi mudināja jūs būt radošiem – vai arī jums vispār nebija nepieciešams maigs grūdiens! Bērni vienmēr veido savu nākamo lielo šedevru ar marķieriem vai izdomā lugas un deju rutīnas, lai izpildītu ģimeni un draugus.

Taču, kļūstot vecākam un iestājoties pieaugušo dzīves steigā, kļūst grūtāk saglabāt to radošo stāvokli. Ja neesat viens no tiem laimīgajiem, kuri var sevi saukt par “profesionālu radošo”, tad šo nodarbību prioritizēšana var šķist gandrīz neiespējama.

Atgriezties jaunības radošumā ir neapšaubāmi izaicinājums, bet radošuma iekļaušana ikdienas dzīvē palīdz. Šeit ir trīs vienkārši veidi, kā atkal sazināties ar savu radošo pusi un atkal sākt iekļaut laiku izpētei un iztēlei.

3 veidi, kā sazināties ar savu radošo pusi

Radošums sākas no jūsu mājas, burtiski. Jūs varat izmantot savu radošumu, lai pārveidotu telpu savā mājā, vai arī varat uzsākt radošo hobiju podkāstu veidošanu vai izpaust savu radošumu žurnālē.

Sāciet podkāstu

Podkāsti šodien ir milzīgi un kļūst tikai lielāki. Šķiet, ka katram ir sava podkāsta programma, un par katru tēmu ir tūkstoši podkāstu ekspertu. Tāpēc atrast savu balsi šajā audio producentu ainavā var būt biedējoši.

Taču tas nenozīmē, ka jums nav ko piedāvāt sarunai. Jums droši vien ir daudz interešu un aizraušanās, un pasaulei vajadzētu dzirdēt visu par jūsu ekspertīzi.

Par laimi, sava podkasta ierakstīšana un publicēšana ir ļoti vienkārša. Viss, kas nepieciešams, ir mikrofons un piekļuve internetam.

Taču skaņas kvalitāte ir ļoti svarīga, jo jūs negribat, lai jūsu pārdomas noslīktu foniskajos trokšņos. Ja nopietni domājat par podkastiem, varat apsvērt iespēju ieguldīt audio uzlabošanas un trokšņu samazināšanas tehnoloģijās.

Pārveidojiet savu telpu

Interjera dizains ir pieaugušo versija smilšu pilīm vai mājas spēlēm.

Tas var būt ārkārtīgi radošs izvades veids, kam pievienots dzīves kvalitātes uzlabojums jūsu mājoklī. Personiska telpa, kas ir mājīga, nomierinoša un patīkama jūsu stilam, var radīt lielas uzlabojumus jūsu garīgajai veselībai.

Jums var būt nepieciešama jauna krāsu shēma vai dažu interesantu akcenta mākslas darbu pievienošana. Pat ja jums ir ierobežots budžets, mēbeļu pārvietošana vai vienkārša pārkrāsošana var būt tikpat aizraujoša un radoši stimulējoša.

Tātad dodieties uz priekšu un dodiet savai mājai sejas pacelšanu, kas izsaka to, kas jūs esat kā indivīds.

Uzsāciet žurnālu

Popkultūra bieži attēlo dienasgrāmatas rakstīšanu kā ekskluzīvu priekštīņu meiteņu nodarbi. Taču šis skatījums ir ļoti ierobežojošs.

Jūsu domu un pieredzes žurnālēšana ir viens no vislabākajiem veidiem atkal sazināties ar sevi. Terapeiti, rakstīšanas treneri un slaveni radoši cilvēki iesaka žurnalizēt stresa mazināšanai un pašizpausmei.

Viss, kas nepieciešams, ir piezīmjdators, pildspalva un 5-10 minūtes sev pašam dienas beigas.

Secinājums

Radošums nav grūts, pat ja sabiedrība dažreiz mums to saka. Viss ir atkarīgs no tā, cik ērti jūtaties ar pašizpausmi un prioritizējat to.

Drīz jūs sāksiet skatīties uz visu, ko darat, kā uz iespēju būt savam labākajam, visradošākajam esam.

Jums vārds

Kuri ir jūsu padomi saziņai ar radošumu un tā izmantošanai ikdienas dzīves aktivitātēs? Dalieties ar tiem komentāru sadaļā.

Back To Top