Kā palielināt savu mazo uzņēmumu 2022. gadā

Kā palielināt savu mazo uzņēmumu 2022. gadā

Jaunais gads nāk ar jaunām iespējām un jauniem izaicinājumiem. Kā mēs ar tiem tiks galā, ir atkarīgs no mūsu sagatavotības. Jums jābūt gatavam atjaunināt savu biznesa plānu un automatizēt savus procesus, lai ne tikai palielinātu efektivitāti un ražošanu; apstākļi, kādus piedāvāja nesenā pandēmija, jūs arī daudz neietekmē. Uzziniet, kā šogad varat paplašināt savu biznesu. ~ Ed.

Vai esat gatavs redzēt lielāku atdevi savam biznesam 2022. gadā? Desmitgades sākumā bija daudz izaicinājumu, bet šis gads noteikti būs atšķirīgs. Jūs esat gatavs darīt visu nepieciešamo, lai palielinātu savus ienākumus, produktivitāti un resursus, vai ne? Jums vienkārši nepieciešama pareiza plānošana un padomi, lai palīdzētu sasniegt savus mērķus.

Mēs iesakām sākt ar domāšanas veida maiņu par to, kā paplašināt savu uzņēmumu. Tā vietā, lai tiektos pēc izaugsmes, jūs vēlaties paplašināties.

Daudzi uzņēmumu īpašnieki neapzinās, ka izaugsme un paplašināšanās nav viens un tas pats. Izaugsme ir definēta kā spējas, darbības un ieņēmumu pieaugums, bet šis pieaugums noved pie vienlaicīga izmaksu pieauguma uzņēmumam, lai nopelnītu vairāk naudas.

Paplašināšanās nozīmē pakāpenisku un stabilu uzņēmuma paplašināšanu, lai ilgtermiņā uzturētu tā augšanu. Jūsu uzņēmums ir paplašināms, ja tas var tikt galā ar palielinātu klientu pieprasījumu bez būtiska izdevumu pieauguma, lai apmierinātu šo pieprasījumu. Paplašinoties, jūs upurējat mazāk, lai iegūtu tādus pašus rezultātus.

Tātad, ja šogad vēlaties redzēt uzlabojumus savam biznesam, neupurējot savu budžetu, turpiniet lasīt par labākajiem veidiem, kā paplašināt savu biznesu 2022. gadā.

3 veidi, kā paplašināt savu mazo uzņēmumu 2022. gadā

Vai šogad redzat tirgus tendenču maiņu? Tad mainiet attiecīgi savu biznesa plānu. Arī koncentrējieties uz darbinieku iesaisti īpaši Covid-19 laikmetā un automatizējiet savus procesus cik vien iespējams.

Automatizēt procesus

Uzlabojot vadību, darba plūsmas un iekšējos procesus, tiek palaists garām svarīgs aspekts uzņēmuma paplašināšanai. Lielākā daļa uzņēmumu cenšas augt, izlaižot vairāk produktu un palielinot ražošanu, bet tas nav labi, ja jūsu darbības var uzlabot efektivitātes palielināšanai.

Tā vietā, lai sagaidītu no darbiniekiem vairāk produktu izlaišanu, atbilde varētu būt dažu procesu automatizēšana.

Kad jūs izmantojat automatizēšanu pamata administratīvo uzdevumu veikšanai, jūs ietaupat laiku, ko varat veltīt citiem uzņēmuma aspektiem.

Piemēram, jūs varat atbrīvot savu grafiku un koncentrēties uz uzņēmuma attīstību, deleģējot dažus uzdevumus virtuālajam asistentam, vai vienkārši izbaudīt brīvību, ko jūsu uzņēmums ir jums devis, lai pavadītu vairāk laika ar ģimeni un draugiem.

Neziniet kur meklēt virtuālo asistentu? Mēģiniet atrast Amazon VA.

Darbiniekus nedrīkst aizmirst

Jūs varat vēlēties koncentrēties uz klientu atbalstu, kamēr uzlabojat darbības, un tas ir labs instinkts. Tomēr darbiniekiem nekad nevajadzētu justies atstumtiem, kamēr uzņēmums koncentrējas uz klientu saglabāšanu.

Jūsu darbinieki ir galvenais uzņēmuma resurss un tie pārstāv zīmolu. Saglabiet viņus ieinteresētus un aizrautus, nodrošinot viņiem ar rīkiem un resursiem, kas viņiem nepieciešami efektīvai un veiksmīgai darbībai darbā.

Saskaņā ar HubSpot aptauju, 69 procenti darbinieku ir gatavi strādāt smagāk, ja viņu centieni tiek atzīti. Iesaistīti darbinieki ir produktīvāki un apņemti veicināt uzņēmuma panākumus, vai nu tas ir caur vairāk komandas saliedēšanas aktivitātēm vai atjauninot viņu darba rīkus.

Atjauniniet savu biznesa plānu

Savas biznesa plāna svaiguma uzturēšana ir lielisks veids kā paplašināt savu biznesu. Jums vajadzētu atjaunināt savas kompānijas plānu katru mēnesi, nedēļu un dienu; kad vien mainās lietas, jums vajadzētu pieņemt izmaiņas, kas paredzētas efektivitātes uzlabošanai nevis pieķerties veciem ieradumiem.

Iespējams, ka jūs neesat redzējis savu biznesa plānu gadiem ilgi, bet paplašinoties ir lielisks laiks to pārskatīt un atjaunināt atbilstoši jaunajam virzienam, ko ņem jūsu kompānija. Biznesa plāni ir kritiski svarīgi kompānijas panākumiem un ilgtermiņa dzīvotspējai un mēs garantējam ka jūsu sākotnējais plāns atdzīvinos jūs un jūsu kompāniju.

Faktiski pastav 30% varbūtība palielinot pirkumus un dubultot kompānijas lielumu ja tai ir atjauninats un formalizets rakstisks biznesa plans.

Secinajums

Kad jūs mainat fokusu no augšanas uz paplašinashanu jūs pamanisiet ilgstośas risinajumus kas uzlabo produktivitati. Dodiet savam uzņemumam godigu izredzi 2022.gada implementejot virtuale asistent no Amazon palielinot darbinieku saistibu vai atjauninot jusu biznesa planu.

Jusu karta

Kadas ir jusu idejas par savas biznesa paplasinasanu so Jauno Gadu? Dalieties ar saviem padomiem komentaru sadala.

Back To Top