Kā pielāgot savu mājokli un piešķirt tam izcilumu

Kā pielāgot savu mājokli un piešķirt tam izcilumu

Jūsu mājoklis izskatīsies patīkami, ja to pielāgosiet pēc savas gaumes. Ir daudz iespēju, kā pielāgot savu mājokli, piemēram, krāsot durvis un sienas, dekorēt pagalmu, iegādāties jaunas mēbeles un tā tālāk. Šeit ir dažas mājokļa pielāgošanas iespējas, kas varētu jūs padarīt komfortablus un justies labi par savu mājokli. ~ Red.

Mājokļa pielāgošana ir lielisks veids, kā izpaust sevi un parādīt savu personīgo stilu. Cilvēki bieži atrod, ka viņu mājokļi ir ērtāki, atpūtai draudzīgāki un patīkamāki pēc tam, kad viņi ir ieguldījuši laiku izmaiņu veikšanā.

Jums nav jāiet uz visu – jūs varat veikt nelielas izmaiņas, piemēram, mainīt krāsu vai iegādāties jaunas mēbeles, kas arī palīdzēs ilgtermiņā ietaupīt naudu. Mēs runāsim par to, kā pielāgot dažādas mājokļa daļas, lai tas justos kā jūsu!

9 padomi mājokļa pielāgošanai

Jūs varat uzstādīt jaunas skapjus, konfigurēt apgaismojumu, dekorēt ar ziediem un augiem, un iespējas ir bezgalīgas. Šeit ir daži vienkārši veidi, kā pielāgot savu mājokli un justies labi par to.

Krāsojiet priekšdurvis

Priekšdurvju krāsošana var būt lielisks veids, kā mainīt jūsu mājokļa sajūtu. Ir daudz krāsu no kurām izvēlēties un atkarībā no stila, ko vēlaties panākt; ir arī dažādas krāsu iespējas.

Izvēlieties gaišu krāsu, jo tas var padarīt jūsu mājokli vizuāli lielāku nekā tas patiesībā ir. Krāsojiet ārsienu, lai piešķirtu tai papildus šarmu. Tas var būt noderīgi, lai nedaudz uzlabotu savu mājokli.

Dekorējiet savu pagalmu

Pievienojot lietas savam pagalmam, varat pilnībā mainīt tā izskatu. Padomājiet par jauku mēbeļu iegādi, lai radītu ērtu sajūtu vai stādiet kokus un ziedus, lai tas izskatītos dzīvotspējīgāks.

Jūs pat varat apsvērt baseina uzstādīšanu! Baseins piešķirs vietai mitru un vēsu sajūtu, kas var būt lieliski, jo jūs varat uzaicināt draugus peldēties kopā. Vēl viena lieta, ko pievienot, varētu būt nojume. Nojumes var padarīt jūsu pagalmu sakoptu un koptu. Uzņēmumi kā šis nojumju uzņēmums no Minneapolisa var piedāvāt dažādas izvēles iespējas, tāpēc pirms pirkšanas rūpīgi pārlūkojiet.

Jauka dārza apgaismojuma komplekts arī ir lielisks veids, kā dekorēt savu mājokli. Tie izskatās ļoti labi, īpaši vakara laikā. Jūs pat varat pakarināt dažus jaukus mākslas darbus uz sienas vai uzstādīt plauktus interesantu lietu izvietošanai, ko esat savākuši laika gaitā.

Mēbeļu izvietojums

Mēbeļu izvietojums var būt viena no svarīgākajām lietām mājokļa pielāgošanai. Var šķist, ka jūs pārvietojat mēbeles katru otro nedēļu, bet ar rūpīgu plānošanu jums būs kaut kas, kas darbosies ideāli jums!

Jūsu jaunais dzīvesvieta ir iespēja aizpildīt tukšumus savas miteklis un radīt jaunas vietas, kur pavadīt laiku. Tas, kas jums darbojās pagājušajā gadā, var nedarboties šogad, tāpēc izmantojiet šo iespēju un pamēģiniet kaut ko jaunu!

Dodieties uz tuvum esošo mēbeļu veikalu un izvēlieties kaut ko savai dzīvojamai istabai, guļamistabai vai virtuvei. Jūs pat varat iegadāties dažas lietas, kas var tikt izmantotas dažadajos istabas, piemēram grmatplauktu vai iespējams kafijas galdiņu. Iespējas ir bezgalīgas, īpaši tajos gadījumos kad jūs to projektējat no nulles!

Krāsojiet sienu vai divas

Sienas krsoana var radīt milzīgu atšķirību jūsu telpas sajūtai. Krsoana ir viens no veidiem k pieejamai cenas mjas pielgoanai. Dai msu mkie krss ir pelki melni un balti. Tie labi sader ar kokmaterilu toni jo tie papildins lielko dau gabalu gan tas ir mbles vai grdas.

Dekorējiet ar augiem

Ir svarīgi pievienot nedaudz dzīvotspjas jebkur istab. Augi var radīt siltuma un dzvotspjas sajtu jebkur istab. Dai cilvki dod priekroku noteiktiem augiem atkarb no vides ko vii vlas radt kamr citiem patk bt daudz dau augu vis mjs!

Kuras ar jsu preferences btu prliecinieties ka katr istab jsu mjs ir vismaz viens augs tie noteikti bs baudmi! Ne tikai dzvi augi atgina mums ka dzve nav tikai msu mja etras sienas bet tie ar paldz attirt gaisu jsu mjs pievienojot dabisku pieskrienu.

Pirkt svaigus ziedus

Kamr js dekorjt savu mjs viens no pirmajiem darbiem ir pirkt svaigus ziedus. Ziedi ir idels veids k pievienot krass un dzvi jebkur istabai. Ziedi var bt ar lielisks veids k radt viesmlgu atmosfru draugiem un imenes locekiem kas ierodas ciemos.

Pirkot ziedus js esat informts par sezonu. Piemram Ziemassvtkos ir lielisks laiks pirkt puansetijas jo tie ir sezon svtkos. Viena no iespjm k ietaupt naudu uz ziediem ir iegt tos sezon laik un saglabt tos dzvus ldz piemrotam notikumam!

Konfigurējiet apgaismojumu

Apgaismojums var padart vai sabojt jebkuru istab jsu mjs. Pirms dekoranas svargi ir uzstdti pareizie apgaismojumi lai radtu vlatos noskanas. Dimmera slgu uzstdana ir lielisks veids k radtu romantisku noskaņojumu vai pat pievienot atmosfr skatties filmas ar draugiem.

Ja vien iespjams dabiskais gaisms vajadztu izmantot cik vien iespjams ar. Logi au jums redzt apkrtjo vidi kamr sniedz ar dabisku spozmu. Aklumu iegde ir lielisks veids k nodroint ka jsu istaba ir tikai pareizais daudzums gaismas atkarb no dienas laika.

Tīriet no augšas līdz apakšai

Tīrot savu mjs no augšas līdz apakšai palīdz veicint viesmlgu atmosfru jebkuram viesim kas js varat bt. Ja js draugi vai imenes loceki ierodas un pirmais ko vii piedzvo ir haoss virtuve pilna ar netrtm traukiem un veļa uz grdas vii doms ka js vai nu nerpat par tīru mjs vai ka js bijt prk slinks lai sakoptos!

T viet viet censties pilnveidot savu mjs no augšas līdz apakšai pirms kds ierodas ciemos. Js pat varat dart dažas pdjo brža lietas piemr metiet veļas mašn veļu vai sakrtiet traukus kamr esat to darjis!

Uzstadiet jaunus skapjus

Msdienas ir tik daudz dau dizainu un stilu skapju ka tur ir kaut kas katram. Vai js vlaties kaut ko vienkršu msdienu vai pat vairk retro stil virtuve ir daudz izvles iespju js.

Laminati var bt vieglkais uzstdanas variants kamr ar ir loti pieejams. Ir svargi atrast kokmaterilu skapjus ja js vlaties lai jsu mjs izskatts grezni un dargs. Skapji var tikt uzstdti virs esoajiem ja tie ir slikts stvokl un tas padara renovcijas vecks msms daudz vieglkas jo js neesat juztraucieties par oriinls struktras sabojanu!

Ir daudz dau opciju kas au jums konfigurt savus skapjus tpc tikai izvlieties kas vislabk darbosies jsu dzvesveidam!

Nobeiguma vrdi

Visnozmgs kas veido msas msas vienmr bs mlestba un imene. Bet lai tie labi iederas prjos dekoros nepiecieams nedaudz pielgot šeit tur.

Tpc dodieties uz priekšu un uzlabojiet savu mjs visos iespjamos veidos!

Vrds jums

Vai esat pielgojis savu mjs? Dalieties ar saviem padomiem un idejm komentros.

Back To Top