Kā plānot atvadu ballīti introvertētam kolēģim

Kā plānot atvadu ballīti introvertētam kolēģim

Cilvēki var būt introverti un ekstraverti. Viņiem ir dažādas simpātijas, antipātijas un preferences. Ja vēlaties plānot svinības savam introvertētajam kolēģim, tad varat izvēlēties mazu restorānu vai sarīkot nelielu tikšanos, izveidot video vai rīkot virtuālu ballīti īsā laika posmā. Šeit ir vairāk ideju un lietu, kas jums jāzina, lai saprastu savu introvertēto kolēģi. ~ Ed.

Lai gan introverti parasti nepatīk būt uzmanības centrā, tas nenozīmē, ka mēs vēlamies būt neredzami. Mūsdienu biroja arhitektūra šķiet piemērota ekstravertiem: nojauktas sienas, nav klusas vietas, kur atjaunot enerģiju, un pārpilnība sanāksmēm un komunikatīvai smadzeņu vētrai. Ir viegli pazust visā šajā, it īpaši, ja šāds darba plūsmas veids jums nav saprotams.

Dažiem komandas biedriem vienkārši ir nepieciešams vairāk laika vienatnē, un ballītes plānošana mums introvertiem sākumā var šķist izaicinājums. Lai gan nav vienas receptes tam, kā katrs komandas biedrs vēlētos tikt svinēts, mēs varam savākt dažus norādījumus par to, ko viņi varētu vēlēties, pamatojoties uz viņu personības tipiem.

Ko tavs introvertētais kolēģis vēlas, lai tu zinātu

Introverti iegūst enerģiju, pavadot laiku vienatnē, bet mēs joprojām vēlamies būt sociāli mazākās devās. Sagatavojot atvadu ballīti kolēģim, jums jādomā par to, kas viņiem ir nepieciešams un kas viņus padara komfortablus. Plānojot pasākumu, domājiet par šo.

Introvertiem ir nepieciešams vairāk laika pārdomām

Strauji mainīgā darba vide mūs var izstresot. Mums ne tikai tiek prasīts ātri izdomāt pilnīgi saprātīgas idejas, bet arī jāsasniedz līmenis, lai tās izteiktu. Kautrība bieži sakrīt ar introvertumu, it īpaši lielās grupās, piemēram, sanāksmju darbavietā.

Mēs lietas apstrādājam ātri, bet mums ir nepieciešams brīdis sagatavošanai, tāpēc uzmanības centrā būšana mums ir biedējoša. Tāpēc mazāks pasākums restorānā un NEaicinot pārdevēju dziedāt dzimšanas dienas dziesmu būtu mazāk stresains nekā vieta, kur mūs varētu skatīties.

Introvertiem labprāt izvairītos no telefona

Mūsu piespiešana komunicēt nesniegs labākos rezultātus un pat var likt mums šķist rupjiem. Mēs neesam nejauki vai neviesmīlīgi, kad sakām, ka mums ir priekšroka saziņas metodēm, piemēram, sarakstei un e-pastiem.

Ja mums ir jārunā pa telefonu, mēs to darīsim, bet klātienes saziņa ar video ir priekšroka, ja mums jāizmanto balss. Klātienē mēs varam reaģēt uz viens otra ķermeņa valodu, lai jūs zinātu, vai mēs domājam vai esam nervozi.

Introvertiem ir nepieciešama vairāk personiskas telpas

Introverti pavada vairāk laika vienatnē, bet mēs neesam pret sociabilitati. Lielākajai daļai no mums pat nav sociālas neveiklības vai nepatikas pret cilvēkiem. Ja mēs esam aizraujošos sociālos apstākļos, mēs katru reizi piedalīsimies ballītē, bet mums var būt nepieciešams agrāk aiziet vai ilgāk gaidīt pirms atkal kļūst sociabliem. Būt cilvēku vidū pat var prasīt lielāku pūli.

Piedauzīgas ballītes var nedarboties, jo viņi var nevēlēties ierasties. Plānojiet ballīti no rīta, nedēļas nogalē un vietā bez lielas cilvēku kustības. Zoom ballītes ir mazāk stresainas mums, jo mums nav jāplāno ceļojums. Ballīti turiet ne ilgāk kā 2 stundas.

Introverti var būt spēcīgi līderi

Vai jūs plānojat kaut ko kādam, kuru uzskatiet par spēcīgu līderi? Viņi joprojām var būt introverti. Tas ir mīts, ka introverti nevar pacelt balsi vai būt noteicoši; parasti mēs esam mierīgāki.

Jautājiet savam projekta vadītajam, kā viņi pavada savu laiku, jo introvertiem cilvēkiem parasti ir solo hobiji. Rakstniecība, gleznošana, spēlēšana, pārgājieni un kolekcionēšana ir hobiji, kurus viņiem var būt.

Introverti ir visi dažādi

Jūs nevarat uzgleznot introvertus ar vienu plašu otu, jo mums visiem ir sava veida atšķirības. Introvertsme, tāpat kā ekstravertsme, ir slaidu skalas un daži no mums var tikt galā ar vairāk nekā citiem. Patiesībā daudzi introverti ir attīstījuši prasmes pielagoties atklatai videi un nebūs tik izsmelti pēc dienas vai nedēļas pastavīgas mijiedarbības.

Vienmēr vaicajiet savam kolēģim par viņu priekšrocibam. Viena viegla metode to darit bez aizdomam ir vaicajot viņiem ko viņi labprat dara ar draugiem vai ģimeni brivdienas.

Kapèc mes izvairamies no ballitem

Nepiecemsiet to personigi uztvert, bet dažreiz mes vienkarsi labprat pavada laiku majas. Mes ari nepriecajamies par jautajumiem vai mes jautri pavada laiku vai “kapèc esam tik klusi”, kas rada papildus spiedienu uz mus. Mes gribam but kopà ar musu darba draugiem tikai tàdà veidà kas ir ertà.

Mes introverti uzskatam ballites par nogurdinosu ka vispareju noteikumu. Lielas socialas funkcijas ar parak daudz troksni un nelietderigu sarunu var but frustrèjosas prieksmus. Tomer mes neizvairamies no ballitem pilniba tikai tad ja tas ir plànòts ar musu pràtu. Izmantojot ieprieksejo informaciju jus varat redzet kapèc sekojosas ballites idejas stradatu musu un citiem uzaicinatajiem introvertiem.

Kà plànòt balliti visàs formàs

Apskatìsim kà ballìtes plànòtajs varetu iestatìt virtualu klàtbùtnes vai ne-ballìtes ballìti.

5 padomi virtualas ballites plànòsanai

Lielakajai dalai no mus introvertiem virtuala ballite ir musu stils. Ja jus gribat plànòt lielisku virtualu balliti izmantojiet sekojosus padomus. Piezime: si padomi ari stradatu klàtbùtnes ballitem!

Plànòjiet ieprieksej

Plànòjiet tiksanos ieprieksej bet ne parak tàlu ieprieksej jo introverti var neierasties. Ballìtes plànòtajiem vajadzetu segt pamatus piemeram ko uzaicinat (jo mazak jo labak) Zoom fona attelus aktivitates davanu opcijas un pasakuma laiku. Ja tas ir sestdienas rìta pajautajiet goda viesim vai vinam bus aiznemts vakars vai diena pirms tam lai vinam butu mazak laika uztraukties par pasakumu.

Saglabajiet pasakumu ìsu

Rezervèjiet balliti 30 minutem bet atstajiet vietu atvertu 2 stundam. Ta veida ja jus pamanat ka uzmaniba norimst vai saruna klust neveikla vai piespiesta jus to varat pabeigt kad jus gribat. Ja visiem patik jus varat turpinat balliti ilgak.

Uzstadit toni

Pirms ballites parliecinieties ka visi ir pozitiva noskanajuma. Piemeram jus varat radit satraukumu ludzot ballites dalibniekus est savus uzkodas vai dalities ar gifiem Slack kanala kamèr ari pati esat satraukta sevi. Ludziet apmekletajiem koncentreties uz personas sasniegumiem un svinet labos laikus nevis domat par vinu aiziesanu.

Spelet speles

Ir daudz speles ko jus varat spelet Zoom lai saglabatu ballites tempu augsta lidzmena. Scattergories Scrabble Codenames Online Bingo un Quiz Up ir tikai dazas viegli apgustamas speles kas bus pieejamas visiem. Introvertiem parasti patik galda speles vai trivijas it ipasi kad tas neprasa parak daudz kustibu (piemeram charades).

Izmantojiet vizualos

Izradit slaidradu ko visi var redzet par smiekligiem momentiem vai atminam pavaditajam biroja laika. Izvairieties no personalizetiem videoklipiem (ja jus dodat vinam failu privati) jo tas var but apkaunojosie introvertam. Ar grupas fotografiem jus visi varat izbaudit kopigas pieredzes ko jus esat piedzivojis nevis fokuss bus tikai uz goda viesi.

5 padomi klàtbùtnes ballites plànòsanai

Klàtbùtnes ballite ir 100% iespejama ar introvertu it ipasi ja vinš grib svinet prom no biroja. Tagad kad mes esam noteikusi ka introvertiem patik mazakas rita tiksanas ar nelielu ieprieksejo paziñojumu viens no sekojosiem nelielu ballìtes idejam butu jautri!

Kinoteatra ballite: Nav runas? Jà ludzu! Lai šì ballite stradatu pajautajiet introvertam kadas filmu tipus vinš bauda vai ko vinš gribetu redzet kinoteatri un pasakiet apmekletajiem ienakt atseviška laika. Satikties ar lielu grupu uzreiz bus parspilgti.

Gleznošanas vai krasošanas ballite: Iestadiet telpu kur visiem tiek mudinats sèdet dzert un reizèm uzsakt sarunu.

Galda speles vai trivijas ballite: Mes esam labi trivija un galda speles jo mes pavada daudz laika pie solo hobijiem ko mes baudam. Jus redzesiet mus atdzivoties spelejot speles.

Mazs restorans: Vietejais 10-galdu restorans dienas laika nebùs parak aiznemts bet ne tik kluss ka mes justos neerti runajot. Tas ir perfekts vide labai laikam.

Teja vai kafija: Atvadu ballite var izmantot kafiju un sarunas ertà vide. Dazi kafejnìcas nodrošina privatas telpas sanaksmem kas butu perfekti introvertiem. Pàrveidojiet pasakumu par pot-luck lielakai dazadibai.

Pirms pasakuma dalieties ar katru ideju kur mes tiksimies (karte iekljauta) kur pieslegties un citu atbilstošu informaciju. Nekas mus neizstreso vairak ka doma ka mes esam nepareiza vieta stavejam apkart neerti vai uzdodam nepareizus jautajumus koordinatoriem.

5 padomi ne-ballìtes ballites plànòsanai

Ja jus ieteicat saviem kolègiem ka jus domajat par ballites plànòsanu vinjiem un vinji izskatas neerti vai vienkarsi saka “ne” neplanojiet balliti. Tas ir necienigi ignorèt vinju velmes. Mes saprotam ka jus gribat noslegumu un mes esam pateicigi ka mus palaidis garàm. Dazreiz ballite ir parak daudz bet mes abi varam atrast noslegumu darijot sekojošo.

Organizejiet lielu kartini: Lieciet visiem biroja parakstit to un novietojiet to uz musu galda.

Izveidojiet atminu burku: Uzrakstiet pozitivas atminas vai piezimes un ielieciet tas burka.

Izveidojiet video: Uzfilmèjiet biroju sakuš atvadus tam vietà personiga atvadu sanaksmes.

Sakiet savus atvadus viens pret otru: Tas rada mazak spiediena un tas parada ka jus rupaties.

Dodiet davanus periodiski: Pedeja nedela lieciet davanus uz vinu galda.

But diskretiem atvieglos spiedienu uz jusu kolègiem kas jau skumst ka vinji aizies. Introverti grib teikt atvadus jums un vinji grib aiziet labos terminos bet vinji ari grib justies cieniti. Uzticieties mus jums trukst baisi bet mes vajag apstradat šìs emocijas musu pašu laika labprat privati vai ar personu kam mes uzticamies ertà vide.

Jusu karta

Kadas ir jusu domas par to ka svinet savu introverteto kolègi? Dalieties ar tam komentaru sadala.

Back To Top