Kā sagatavoties pārvākšanai uz tālu attālumu, ja jums ir bērni

Kā sagatavoties pārvākšanai uz tālu attālumu, ja jums ir bērni

Ilgstoša pārvietošanās var radīt izaicinājumus. Bet, ja jums ir bērni, jums jābūt īpaši uzmanīgiem un jāplāno viss rūpīgi. No bērnu garīgās sagatavošanas tam, kas viņus sagaida, viņu istabas fiziskas sagatavošanas, līdz tam, lai nodrošinātu, ka jūsu bērni pierod pie jaunās vietas, šeit ir padomi, kurus varat izmantot, lai sagatavotos ilgstošai pārvietošanai ar bērniem. ~ Ed.

Vai jūs plānojat ilgstošu pārvietošanos? Ja tā, jūs droši vien jūtat gan satraukumu, gan uztraukumu. Pārvietošanās vienmēr ir liels uzņēmums, bet tas var būt īpaši sarežģīts, ja jums ir jāņem vērā bērni. Pēc tam, kad esat izveidojis galveno iepakošanas sarakstu un nolīgusi profesionālu pārvietošanas kompāniju, ir pienācis laiks domāt par bērniem. Kā nodrošināt, lai pāreja viņiem noritētu pēc iespējas vienmērīgāk? Šeit ir mūsu labākie padomi ilgstošai pārvietošanai ar bērniem!

6 padomi ilgstošai pārvietošanai, ja jums ir bērni

Bērniem var nebūt viegli un var paiet laiks, lai pierastu pie jaunas vietas. Ceļojums arī var būt sarežģīts, ja tas ir ilgstošs. Jums jāatrod veidi, kā padarīt savus bērnus ērtus ceļojuma laikā un pielāgojamos jaunajai videi.

Runājiet ar saviem bērniem par pārvietošanos un ko sagaidīt

Ja jūsu ģimene gatavojas pārcelties uz jaunu pilsētu, ir svarīgi sēdēt kopā ar saviem bērniem un izskaidrot, ko viņi var gaidīt. Runājiet par jauno māju vai dzīvokli un kādā apkaimē tā atrodas.

Palīdziet viņiem iedomāties savu jauno skolu un jaunos klasesbiedrus. Un vissvarīgākais – dariet viņiem zināmu, ka esat viņiem blakus katrā solī. Pārvietošanās process var būt grūts visiem, bet ar nedaudz priekšlaicīgas sagatavošanās un daudz atbalsta jūsu ģimene būs gatava uzņemties šo izaicinājumu.

Organizējiet viņu istabu tiklīdz ierodaties, lai viņiem būtu sajūta par pazīstamību

Pirmais numurs, ko jums vajadzētu izpakot pēc ilgstošas pārvietošanās, ir jūsu bērna guļamistaba. Tas palīdzēs viņiem justies ērtāk jaunajā vidē un sniegs viņiem sajūtu par pazīstamību.

Sāciet ar to, ka iekārtojat viņu gultu un rotaļlietas tāpat kā tās bija sakārtotas vecajā istabā. Ja iespējams, pakariniet uz sienas dažas no viņu iecienītajām bildēm vai plakātiem. Kad viņu guļamistaba ir iekārtota, viņi var sākt pētīt pārējo māju savā tempā. Lēnām bet droši visas viņu mantas atradīs jaunu vietu jūsu jaunajā mājoklī.

Saistītie raksti

Iepakojiet viņu iecienītākās rotaļlietas un grāmatas, lai nodarbinātu viņus ceļojuma laikā

Veicot ilgstošu pārvietošanos, ir svarīgi nodarbināt savus bērnus ceļojuma laikā. Iepakojiet viņu iecienītākās rotaļlietas un grāmatas, lai palīdzētu viņiem aizrauties. Ja automašīnai ir video atskaņotājs, paņemiet līdzi dažas no viņu iecienītajām filmām.

Arī uzkodas un dzērieni ir laba ideja, lai palīdzētu visiem neizsalkt vai neizslāpt brauciena laikā. Un, ja ceļojat ar lidmašīnu, noteikti iepakojiet dažas aktivitātes starpposmiem vai lidojumam. Nodarbinot savus bērnus, jūs varat palīdzēt padarīt pārvietošanos mazliet mazāk stresainu visiem iesaistītajiem.

Nodrošiniet pietiekami daudz uzkodu un dzērienu braucienam

Papildus visai iepakošanai un plānošanai ir pati brauciena process uz jauno mitekli. Ja neesat pienācīgi sagatavots, ceļojums ātri var kļūt par neveiksmīgu. Tāpēc ir būtiski uzkrāt uzkodas un dzērienus pirms ceļa uzsākšanas.

Pēc dažu stundu brauciena jūs noteikti izsalksit, un uzkodu krājumi palīdzēs uzturēt enerģijas līmeni. Tāpat ir svarīgi uzturēt hidratētu stāvokli, īpaši braucot karstos laika apstākļos. Tad noteikti paņemiet līdzi daudz ūdens un citus dzērienus. Veicot dažus vienkāršus piesardzības pasākumus, jūs varat palīdzēt nodrošināt to, ka jūsu ilgstoša pārvietošanās norit gludi.

Plaanojiet biežas apstajosanas pa ceļam, lai bērni var izkusteties

Plaanojot ilgstošu paaarvietosanos, ir svarigi veikt pauzes pa ceļam. Tas ne tikai palidzees atslabinat brauciena monotoniju, bet ari dos jusu berniem iespeju izkusteties. Un kas zina? Varbut jus pat atradisiet kadas sleptas dargakmenes pa celam. Tapec nakamreiz plaaanojot celojumu ar auto, noteikti paredziet pauzes pa celam. Jusu berni (un jusu macins) bus par to pateicigi.

Ierodieties savas jaunajas majas dažas dienas pirms skolas sakuma, lai vinji var pierast

Ir gan aizraujosi gan biedejosi parvakties uz jaunu pilsetu, it ipasi ja jums ir jaatstaj visi draugi aiz muguras. Bet ir dazas lietas ko varat darit lai padaritu parvietosanos vieglaku jusu gimenei piemeram ierodoties dažas dienas pirms skolas sakuma. Tadejadi jusu berniem bus laiks izpetit savu jauno apkaimi un atrast savu vietu pirms vinjiem bus jamacas veidot jaunas draudzibas klasrooma.

Un kas zina varbut vinji pat atradis jaunus draugus vel pirms skolas sakuma! Tad ja jus plaaanojat ilgstošu parvietosanos noteikti dodieties sev un jusu gimenei pietiekami daudz laika lai pierastu pirms uzsakat jauno macibu gadu.

Kopsavilkums

Tad lai visu apkopotu šeit ir dazi padomi kas palidzes padarit jusu ilgstošo parvietosanos nedaudz vieglaku jusu berniem:

  • Sakiet ar to ka izpakojat vinju guļamistabu pirma lai vinjiem butu sajuta par pazistamibu vinju jaunaja vide.
  • Iepakojiet vinju iecienitakas rotaļlietas un gramatas lai nodarbinatu vinjus celojuma laika.
  • Nodrosiniet pietiekami daudz uzkodu un dzerienu braucienam.
  • Planojiet biezas apstajosanas pa celam lai berni var izkusteties.
  • Ierodieties savas jaunajas majas dažas dienas pirms skolas sakuma lai vinji var pierast.

Izpildot šos vienkarsos padomus jus varat palidzet padarit jusu ilgstošo parvietosanos nedaudz mazak stresainu visiem iesaistitajiem. Tad ko jus vel gaidat? Sakiet plaaanot savu parvietosanos šodien!

Tagad pie tevis

Vai tu esi kadreiz veicis ilgstošu parvietosanos ar saviem berniem? Ka bija pieredze? Dalieties ar saviem labakajiem padomiem komentaru sadala.

Back To Top