Kā uzlabot produktivitāti, strādājot no mājām

Kā uzlabot produktivitāti, strādājot no mājām

Lai uzņēmums varētu augt vai izdzīvot, tam ir jāgūst peļņa. Un lai tas notiktu, darbiniekiem ir jābūt produktīviem. Tomēr jaunie hibrīda un mājas darba stili rada produktivitātes izaicinājumus gan uzņēmumam, gan darbiniekiem. Šeit ir daži padomi darbiniekiem, kā palielināt vai uzturēt savu produktivitāti, strādājot no mājām. ~ Red.

Pandēmija mainīja mūsu dzīves un darba veidu. Tā ieviesa mājas darba stilu, kas paliks ilgu laiku. Lai arī pandēmija mazinās, daudzi uzņēmumi joprojām dod priekšroku attālinātiem darbiniekiem.

Tas teikts, visiem uzņēmumiem ir ļoti svarīga to darbinieku produktivitāte. Saskaņā ar ExpressVPN aptauju, attālinātie darbinieki strādā aptuveni trešdaļu sava laika. Pārējo laiku daudzi darbinieki nodarbojas ar nesaistītām aktivitātēm, piemēram, skatoties video, meklējot darbu un pat veicot tiešsaistes iepirkšanos.

Viens no uzņēmumu izaicinājumiem, kam ir attālinātie darbinieki, ir nepieciešamība uzturēt darbinieku morāli un produktivitāti. Daudzi uzņēmumi plāno atlaist neproduktīvus attālinātos darbiniekus. Risinot šo nopietno problēmu, šeit ir daži veidi, kā darbinieki var uzlabot produktivitāti, strādājot no mājām.

Top 5 padomi produktivitātes uzlabošanai, strādājot no mājām

Lai gan ir daudz padomu, kā būt produktīvam, strādājot no mājām, šeit ir daži no visbūtiskākajiem. Šie padomi palīdzēs jums kļūt par veiksmīgu attālināto darbinieku.

1. Izveidojiet grafiku

Strādāšana no mājām nedrīkst atšķirties no strādāšanas birojā. Jums vajadzētu ievērot tādu pašu grafiku kā birojā un tam stingri pieturēties, uzturot konsekventas darba stundas. Turklāt produktivitātei palīdz arī tas, ja jūs sagatavojaties darbam tāpat kā dotos uz biroju un esat organizēts.

2. Nodrošiniet atbilstošu mājas biroja iekārtojumu

Jūsu produktivitāte var uzlaboties, ja jums mājās ir atsevišķa vieta darbam. Profesionālās vides sajūta palīdz koncentrēties un veiksmīgi tikt galā ar jebkuriem traucējumiem. Protams, jums jābūt kvalitatīvai aprīkojumam un spēcīgam interneta savienojumam, lai uzturētu stabilu darba tempu.

3. Ievērojiet veselīgu darba rutīnu

Ir svarīgi paņemt pāris pauzes no darba. Intensīva koncentrēšanās ilgstoši var izraisīt nogurumu un tas var samazināt jūsu produktivitāti. Jūs varat noteikt precīzus laikus pārtraukumiem un disciplinēti tos izmantot prāta atslodzei, nedaudz pastaigai vai pat sarunai ar draugiem vai ģimenes locekļiem.

4. Noteikiet noteikumus saviem ģimenes locekļiem

Var gadīties, ka jūsu ģimenes locekļi pieņem kā pašsaprotamu, ka jūs esat pieejams jebkuriem mājas darbiem vai sarunām, jo strādājat no mājām. Šādi pārtraukumi un traucējumi var kavēt jūsu produktivitāti. Palīdz informēt ģimenes locekļus, ka jūs nedrīkstat tikt traucēts darba laikā pat tad, ja strādājat no mājām, izņemot ārkartas situācijas.

5. Saskaņojiet darbu ar savu komandu

Vai jūsu darbs prasa komandas sadarbību? Ja jūsu produktivitāte ir atkarīga no tā, cik labi jūs mijiedarbojaties un sazinieties ar komandas biedriem uzdevumu izpildē. Jūs varat plānot video konferences ar kolēģiem, lai paliktu savienots pat attalinoties. Pārliecinieties, ka esat pabeidzis savus uzdevumus un sniedzis būtisku ieguldījumu. Tad jūsu klātbūtne un noderīgums būs acīmredzams jūsu vadītajam, menedžerim un uzņēmumam.

Nobeigumam

Strādāšana no mājām var būt izaicinājums, ja neesat disciplinēts un organizēts. Attalinato darbinieku visbiežak pieļautas kļūdas ir robežu nenoteikšana, noteikumu neievērošana vai līdzsvarota darba-atpūtas rutīna neizveidošana.

Produktivitates kritums attalinato darbinieku vidū kaitē uzņēmumam. Tas apdraud pašu darbinieku darbavietas. Nespeja pavalidzet ar maja-darbu var pat novest pie izdegšanas starp darbiniekiem.

Tapec ir ārkartas svarigi attalinatiem darbiniekiem izveidot pareizu darba grafiku, maja-biroja iekartojuumu un veseligu darba rutinu. Sekojot pašiem noteiktiem noteikumiem un disciplinai padara lietas un uzdevumus vieglakus produktivitates uzlabošanai stradajot no majam.

Jums vards

Ko jus dariet lai saglabatu produktivitati stradajot no majam? Dalieties ar saviem padomiem un pieredzi komentaru sadala.

Back To Top