Kāda ir labākā dāvana senioriem? 7 unikālas dāvanu idejas

Kāda ir labākā dāvana senioriem? 7 unikālas dāvanu idejas

Ikviens mīl dāvanas. Tās sniedz prieku, izraisa aizrautību un liek justies mīlētiem pat vecumdienās. Bieži vien ir grūti izlemt, ko dāvināt vecāka gadagājuma cilvēkiem. Vai esat domājuši par plakātu ar viņu mīļāko slavenību vai pat spa dienu? Šeit ir dažas neparastas dāvanu idejas senioriem, kuras novērtēs gan jūs, gan jūsu mīļie. ~ Ed.

Jūsu vecvecāki ir piedzīvojuši daudzus kāpumus un kritumus savā dzīvē. Ieejot vēl vienā gadā, vienmēr ir labāk ieguldīt laiku un pūles, lai liktu viņiem justies novērtētiem. Viņu dzimšanas dienā varat doties tālāk par kafijas krūzēm un džemperiem. Viņi nozīmē jums daudz, tāpēc varat viņiem dāvināt kaut ko, ko viņi patiešām novērtēs. Ja tuvākajā laikā svinat kāda seniora dzimšanas dienu, izmantojiet šo iespēju, lai apskatītu šīs lieliskās dāvanu idejas, kas patiks jūsu vecāka gadagājuma mīļotajam.

7 Lieliskas dāvanu idejas senioriem

Jūs varat dāvināt vecākiem cilvēkiem vecas plates, jaunas tehnoloģijas piekļuves ierīces vai pat digitālos foto rāmjus. Šeit ir vairāk dāvanu ideju senioriem jūsu ģimenē.

Plakāti ar viņu mīļotajiem slavenībām

Katra paaudze apbrīno A klases zvaigzni. Kamēr šī paaudze sajūsmo par Taylor Swift un BTS, daudzi seniori ir dzīvojuši laikos, kad The Beatles un Elvis Presley bija karstas tēmas. Ņemot to vērā, apsveriet domu dāvināt personai plakātu ar viņu mīļotajiem māksliniekiem un mūziķiem. Vēl labāk būtu, ja jūs dāvinātu viņiem parakstītu plakātu. Lai arī tas varētu izmaksāt simtiem dolāru, saņēmējam tas sniegs milzīgu sentimentālu vērtību!

Digitālie foto rāmji

Tradicionālie foto rāmji ir katras vecuma cilvēka mājas pastāvīgs elements, bet tie bieži aizņem pārāk daudz vietas, jo ģimenes fotogrāfijas pieaug. Šeit risinājums ir dāvināt viņiem digitālo foto rāmi. Darbojoties kā planšetdators, tas ļauj senioriem augšupielādēt fotogrāfijas no mobilajiem telefoniem un izveidot pielāgotus slaidrādes. Izvēloties šo veida ierīci, izvēlieties zīmolu, kas ir viegli lietojams un kuram ir funkcija, kas ļauj sinhronizēt galerijas fotogrāfijas telefonā ar displeju rāmī.

Apkures segas

Ziemas var būt bargas senioriem, kas dzīvo ziemeļos. Ja jūsu vecais mīļotais arī dzīvo tur, varat izvēlēties ierīces, kas palīdzēs saglabāt siltumu. Papildus biezajiem aizkariem viņu dzīvojamajai istabai apsveriet domu dāvināt jūsu mīļotajam apkures segu. Pirms iepirkšanās jums jāzina materiāla veids, kas atbilst viņu vajadzībām. Piemēram, ja jūsu mīļotais vēlas optimālu siltumu ziemas laikā, tad izvēlieties elektrisko segu no vilnas vai flaneļa. Ir arī svarīgi zināt, kuras funkcijas ir iekļautas, piemēram, paaugstinātas temperatūras aizsardzība un gudrie taimeri.

Saistītie Raksti

Vecas Plates

Vai jūsu mīļotais ir mūzikas entuziasts? Varat viņam dāvināt kaut ko, kas ir pazīstams ausij. Dodieties uz antikvariātu un meklējiet vinila plates ar viņu mīļotajiem grupu vai dziedātaju. Ja viņiem nav fonogrāfa, varat meklēt šo platu CD versijas. Lai maksimizētu savas dāvanas vērtību, meklējiet retas plates, ko jūsu mīļotais ilgu laiku ir meklējis. Var paiet ilgs laiks, līdz atradīsit plati, kas izraisa nostalģiskas sajūtas, bet ja atradīsit tādu, tas būs lieliski!

Fitnesa Palīglīdzekļi

Veciem cilvēkiem ir jāpaliek aktīviem, lai optimizētu savus muskuļus un locītavas. Pareizo ierīču klātbūtne var palīdzēt viņiem sekot līdzi saviem panākumiem un sasniegt ikdienas fitnesa mērķus. Ja jūsu mīļotais ievēro ikdienas vingrošanas plānu, apsveriet domu dāvināt viņam fitnesa skaitītaju dzimšanas dienai. Nav jums jauzperk Apple Watch, jo ir tik daudz zīmolu no kuriem izvēlēties par zem $50. Izvēlieties tādu, kas piedava plašu aktivitatu režimu klasi, ja jūsu mīļotais ir sporta entuziasts.

Piekļuves Ierīces

Daži veselibas stavekli ietekme seniora dzives kvalitati dažados veidos. Artrits var traucet vecakam cilvekam veikt ikdienas telpu uzkopsanu. Pastavigs dzirdes zudums ari var palielinat demences risku, jo sarunas palidz noverset smadzeņu atrofiju.

Apsveriet domu dot vecakam cilvekam rikus, kas viniem nepieciesami lai veiktu majas darbus un bauditu aktivitates ko vini milest. Ikdienu uzkopsanai dodiet robotu puteklu suci palidzet uzturet gridu tiritibu. Ja vinam ir dzirdes traucijumi pirkt vinam dzirdes ierices. Ja jus domajat vai ir udejizturigas dzirdes aparati, jus varat atrast dažus zimolus ko seniori var nesat slapjos apstaklos.

Spa Diena

Pilniga atputa ir vairak neka pietiekami lai liktu jusu vecakam milotajam justies novetetiem. Turklatt laba masaza ari var atvieglot hroniskas sapju simptomus. Kaju masaza it ipasi noderiga cinities pret artrita izraisitam sapem. Muguras masazas ari var palidzet uzlabot lokanibu un atbrivot sastingušanas locitavas. Ja jus ejat pilnigai detoksikacijai tad jus varat atputinaties sauna kur jusu milotais var izsviedis kaitigas toksinas no sava kermena. Jus ari varat izmantot so iespeju lai pavaditu intima saruna ar vinem.

Nobeiguma Piezime

Seniori pelna cienit par lietam ko vini ir piedzivojuši gadiem ilgi. Vel viena dzives gada sviniba ir perfekta iespeja paradit cik daudz vini nozime jusu prieks jusu. Jums nav jauzdod garš un gruts un izteret tukstošus dolari tikai lai liktu smaidit seniora seja.

Beigas diena tas vienmer atgriežas pie domas ko jus esat sagatavojis davanai. Tik ilgi kamers tas naks no sirds davana neatkarigi cik maza vai leta butu vel ari bus dargums kas ir verts saglabat!

Tagad Jusu Karta

Kadas citas davanu idejas jus esat izdomajis vecakiem cilvekiem? Dalieties ar tiem komentaru sadala zemak.

Back To Top