Kādas ir medicīniskās marihuānas kartes īpašnieka priekšrocības?

Kādas ir medicīniskās marihuānas kartes īpašnieka priekšrocības?

Medicīniskā marihuāna ir legāla daudzās ASV štatās. Ja jums ir medicīniska problēma, kas prasa marihuānas ārstēšanu, tad jums ir nepieciešams iegūt ārsta ieteikumu. Ja jūs saņemat ieteikumu, tad jūs varēsiet reģistrēties valsts farmācijas padomē un būsiet tiesīgs saņemt medicīniskās marihuānas karti. Šeit ir ieguvumi no medicīniskās marihuānas kartes īpašnieka. ~ Ed.

Cilvēki ir lietojuši marihuānu medicīniskiem nolūkiem aptuveni 5 000 gadus. Senās kultūras ir izmantojušas šo augu kā zāļu līdzekli. Tiek uzskatīts, ka marihuānas audzēšanas vēsture ASV sākas ar agrajiem kolonistiem.

Pēc ilga un dīvaina ceļojuma marihuāna beidzot ir legāla Amerikā. Lai gan katrā štatā ir konkrēti likumi par medicīniskās marihuānas lietošanu, vairāk nekā divas trešdaļas valsts ir piekritušas to legalizēt medicīniskiem ārstēšanas nolūkiem.

ASV marihuānas lietošana medicīniskiem nolūkiem ir legāla 36 štatos. Ohaio ir viens no šiem piemēriem. Ar pārliecinošiem pierādījumiem par medicīniskās marihuānas potenciālu uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, štata likumdevēji piekrita pieņemt Likumprojektu Nr.523 vasarā 2016. gadā. Tie tiek izdarīti spiedieni, lai autisms tiktu iekļauts kvalificēto stāvokļu sarakstā medicīniskajai marihuānai. Ja tas izdosies, tas būtu pirmoreiz izmaiņas Ohaio medicīniskās marihuānas programmas struktūrā.

Pašlaik ne visas licencētās aptiekas ir licencētas pārdot pieaugušo lietojuma marihuānu līdz 2024. gadam. Ja jums ir medicīniskās marihuānas karte, jūs varat iegūt marihuānu bez lielām grūtībām. Medicīniskās marihuānas kartes iegūšana nekad nav bijusi vieglāka. Viss, kas jums jādara, ir paņemt savu tālruni vai atvērt klēpjdatoru un lejupielādēt savu karti.

Ja jūs neesat pārliecināts, ka medicīniskās marihuānas kartes iegūšana ir tā vērta, varbūt jūs mainīsiet savu viedokli pēc tam, kad izlasīsit šo.

3 iemesli, kāpēc medicīniskās marihuānas kartes īpašniekam ir noderīga

Jums ir neierobežota piekļuve augstas kvalitātes marihuānai, jūs esat atbrīvots no individuālajiem nodokļiem un jums ir stiprāka juridiska aizsardzība.

Neierobežota piekļuve augstas kvalitātes marihuānai

Nav noslēpums, ka ne visa marihuāna ir vienlīdz laba. Ir būtiskas atšķirības un tikai augstas klases ražotājs var piedāvāt augstas kvalitātes marihuānu. Ja jūs izmantojat marihuānu simptomu mazināšanai medicīniska stāvokļa dēļ, piemēram, epilepsijas, tad kvalitāte ir svarīga.

Tad ar tik daudz iespējamiem variantiem, kā jūs varat zināt, kurš ir labākais? Par laimi jums, jums nav jāpieliek pietiekami daudz pūļu. Ja jums ir medicīniskās marihuānas karte, jūs varat iegūt savu medicīnisko līdzekli no aptiekas savā štatā. Tajai ir tikai augstas kvalitātes kanabis krājumos. Tas ir daudz drošāk nekā iegūt marihuānu no individuāliem pārdevējiem, jo jūs nezinat, kas ir pievienots produktam (iespējams bīstamas piedevas).

Marihuānas kvalitāte, kas attīstījusies pēdējo pāris gadu laikā, ir neticama. Farmaceitisko uzņēmumu līdzdalība ir ievērojami pieaugusi, un viņu zināšanas ir ļaujušas nozarei augt.

Ar vairāk legālas marihuānas pieejamību šajos laikos ir svarīgi saprast atšķirību starp augstas kvalitātes produktiem un zemākas kvalitātes piedāvajumiem. Labi audzēti augstas kvalitātes pumpuri smaržo īpatnēji, norādot uz augstu terpēnu saturu. Vissvarīgakais – augstas kvalitates marihuana ir zaļa krasa. Tai nav rozas, zilas vai violetas nokrassas. Runajot par pumpuru strukturu, pumpuri parasti ir viegli un pūkaini.

Saistītie raksti

Jūs esat atbrīvots no individuualajiem nodokļiem

Štati ir izstradajuši nodoklu sistemu atputas marihuanai. Mērķis ir atturēt nepilngadigos un neizmantotajus patērētajus pat tad ja tas ietekme legala tirgus konkurētspēju. Tie rada nozimigu ieņemumu avotu. Atputas marihuana ir loti darga un to smagi aplik ar nodokli aptiekas.

Ja jums ir mediciniska marihuanas karte, jus varat pirkt marihuanu par pieņemamu cenu. Tad ka jus nemaksa individuualos nodoklus tas jus maksas mazak. Turklatt jus varat izmantot piedavajumus un atlaidis. Pacienti ar saistito veterana statusu bauda 20% atlaidi. Kvalificeti pacienti ar valsts prasito ieteikumu procesa pabeigšanai bauda atlaidi ārstesanai.

Ja jus esat neapmierinats ar augsto marihuanas produktu cenu tad jus jaizprotat ka jus neesat vienigi. Marihuanas iegade mediciniskiem nolukiem var izradities darga ja jus nemeklejat mediciniska marihuanas karti. Karte palidz samazinat nodoklu rēkinu; ja jus zinat ka tas darbojas protams. Ja jums nav mediciniska marihuanas kartes jus nevarat pieprasit medicinas izdevumu atskaitijumu ka to darija aptieka. Mediciniska marihuana nav atskaitama nodoklu izdevumu viedokli IRS. Uznemumi pati izraka cauri uzkrasojušies rēkinus saistiti ar medicinas problemam un atskaita jusu izdevumus. Iedomajieties cik daudz laika un pules tas aizņem.

Beidzot bet ne mazak svarigi ja jus iegadajaties medicinisko marihuanu no aptiekas jus neriskejat nonakt nepatikama situacija. Dazi štati atļauj iedzivotajiem izmantot marihuanu tikai ka medicinas palidzibu. Ja jus nepildat noteikumus jus parrupinat noziegumu. Sekas ieklauj sodus cietumsodu un pat ārstesanu atkaribai. Ja jums ir valsts izsniegta sertifikacija neviens nevar ar to strideties. Lai iegutu mediciniska marihuanas karti ieplanojiet tiksanos ar savu ārstu un apspriediet kas jus satrauc. Ārsts apstiprinats kvalificejošo stavokli un jus varat reģistreties valsts farmacijas padome. Jus sanemsiet instrukcijas pa e-pastu par to ka aktivizet un lejupieladet karti.

Federalais likums vel neatlauj mediciniskas marihuanas lietošanu tapec jus saprotat ka mediciniskas marihuanas kartes esana noderiga. Jus varat iegut marihuanu pamatojoties uz sapratigu merkiem tapec nav riska nonakt nepatikama situacija ar likumu. Ja jus velaties uzzinat vairak par savam tiesibam tas tiek ieteikts konsulteties ar advokatu. Vini izskaidros ka karte aizsargaja pret kriminalo un civilo atbildibu. Diemzel bijusi diskriminacijas gadijumi pret legaliem kartes turētajiem. Tomer svarigi saprast ka tas bijusi atseviški gadijumi un pastav likumi kas aizsargaja pret diskriminaciju.

Saistits lasijums: Kuras Medicinas Problemas CBD Eļļa Var Palidzet

Nobeiguma

Kopumaa ir vairaki ieguvumi mediciniska marihuanas kartes turētajiem. Ja jus atkarigs no marihuanas ka integrala dalja no jusu veselibas tad nevilcinieties ilgak. Iegustiet savu karti pec iespejas atrak.

Ja jus esat piemerots kandidats mediciniska marihuanas ārstesanai prasi savam ārstam ieteikumu ko var izmantot jusu štatâ. Gan ārsti gan medmãsas var izdot ieteikumus tapec jus varat prasi ikvienam palidzet ar reģistraciju valsts licenceta programa.

Nemeklejiet informaciju no draugiem labak sazinieties ar veselibas aprupes profesionali.Vini zina labak neka marihuanas pardaveji.Parvaldiet

Back To Top