Karjeras maiņa: 3 nozares, kas jāapsver, ja vajag mainīt virzienu

Karjeras maiņa: 3 nozares, kas jāapsver, ja vajag mainīt virzienu

Dažreiz lietas darbā neiet tā, kā plānots, un jūs vēlaties mainīt karjeru. Lai arī karjeras maiņa var nebūt viegla, ir dažas nemirstīgas karjeras, kas varētu jūs interesēt. Šeit ir īss to karjeru saraksts ar informāciju, kas palīdzēs jums izvēlēties jaunu karjeru. ~ Ed.

Vai jūs esat atklājis, ka nesen esat apnicis ar dzīvi? Vai dzīves rutīnas atkārtošanās sāk jūs nomākt un jūtaties, it kā vienkārši pildītu savas ikdienas pienākumus? Ja tā ir, neuztraucieties, jūs neesat vienīgais.

Daudzi no mums apšauba savu dzīvi, kad nonākam karjerā, par kuru domājām, ka tā ir ideāli piemērota, tikai lai pēc daudziem gadiem atklātu, ka esam pilnībā zaudējuši garšu pret to. Dažiem izdodas to saprast agrāk, bet citi visu mūžu ir saistīti ar darbu, kas katru dienu viņiem izsūc dzīvību.

Ja jūtaties tā, it kā varētu būt laiks mainīt virzienu, tas ir jūsu intuīcijas ceļvedis uz kaut ko labāku. Bet kur sākt meklēt?

Ja neesat izlēmis, kuru ceļu izvēlēties, šajā rakstā aplūkosim dažas nozares, kas ir gan atalgojošas, gan rentablas.

3 nozares, ko apsvērt, kad jums ir nepieciešams mainīt virzienu

Kad vēlaties mainīt karjeru, apsveriet tirdzniecību, brīvmākslinieku rakstniecību un amatniecības nozares kā iespējas.

Amatniecības nozares

Dažiem cilvēkiem būt piesaistītiem pie galda, sēdēt aiz datora vai iekļauti kabīnē ir tālu no vēlamā dzīvesveida. Varbūt jums patīk būt ārpus telpām, strādāt ar rokām vai veidot lietas no neapstrādātiem materiāliem. Ja tā ir, karjera amatniecības nozarē varētu būt tieši jums piemērota.

Amatniecības nozares galvenokārt sastāv no būvniecības darbiem, santehnikas, elektroinstalācijas darbiem, jumta darbiem un līdzīgiem. Un ticat vai ne, pat kvalificēts strādnieks šajās nozarēs var nopelnīt pietiekami labu dzīvi.

Lielie naudas ienākumi tomēr rodas tad, kad pārejat uz līgumdarbu un galu galā kļūstat par savu priekšnieku. Jums vispirms būs jāiegūst līgumdarbu licences, pirms varat piedalīties lielāku līgumu konkursos, bet tiklīdz būsiet spējīgs, jūs piesaistīsiet lielus klientus un nopelnīsiet lielu naudu.

Brīvmākslinieku rakstniecība

Ja esat pavadījis laiku internetā un izlasījis kādu nejaušu rakstu, visdrīzāk esat lasījis brīvmākslinieka rakstnieka darbu.

Lai gan ziņu vietnēm ir savi pastāvīgie rakstnieki, ticat vai ne, tie arī nodarbina “stringerus” jeb profesionālus brīvmākslinieku rakstniekus, kuri spēj piesaistīt uzmanību un saistīt auditoriju ar vārdu spēku. Un laba ziņa ir tāda, ka 2021. gadā internetā ir 1,86 miljardi vietņu, no kurām daudzām nav profesionāla rakstnieka.

Tas ir daudz tīmekļa lapu. Un katram no tiem ir nepieciešami rakstnieki, lai radītu interesantu saturu stāsta stāstīšanai, produkta pārdošanai vai satiksmes piesaistīšanai.

Brīvmākslinieku rakstnieki ir lieliski vārdu meistari un viņiem ir plašas zināšanas un izcilas pētnieciskas prasmes. Ja tas skan pēc jums un jums patīk rakstīt, jūs varat nopelnīt pievilcīgu ienākumu ērti no mājām vai no jebkuras vietas, kur jūtaties kā strādāt šodien.

Tirdzniecība

Vai esat aktīvs cilvēks? Vai jums patīk satikt jaunus cilvēkus un jums ir dota runas dota? Ja tā ir, dzīve tirdzniecībā varētu būt pareizais virziens.

Tirdzniecības speciālisti ir būtiska jebkuras uzņēmuma daļa. Un bez laba pārdevēja lielākajai daļai uzņēmumu būtu pašiem jācenšas gūt peļņu.

Atkarībā no tā, kura nozare jūs interesē – vai tas būtu farmaceitiskais sektors, apdrošināšana, žurnāli vai T-krekli – ja jums ir nepieciešamās mārketinga un cilvēku prasmes, jūs varat viegli nopelnīt sešciparu ienākumus ar darbu tirdzniecībā.

Pardodot preces komisijas maksas veidolos , peļņas lielums lielos mēros būs atkarigs no piepules ko ieguldiet laukuma darbajot ar savu burvibu. Bet atalgojums kas naks ar veiksmigu pardosanas specialistu vienmer atspogulosies jusu komisijas cekos. Tapat ka labaks jus esat , tad vairak naudas jus spejat nopelnit.

Nobeigumam

Izvēloties jaunu karjeru pēc ievērojama laika pavadīšanas konkrētajam darbam nav vieglais perejas process. Jums būs jāmaina savs dzivesveids , adapteties jaunam domasanam veidam , attistit jaunas prasmes , un pierast pie jauna grafika . Bet ja dzive liekas nedaudz par garlaicigu , tad karjeras maina var but tieši tas ko jus meklejat.

Jusu gajiens

Vai esat kada domajis par karjeras mainu? Kuru jaunu karjeru jus izveletos? Dalieties ar savam domam komentaru sadala.

Back To Top