Kļūdas bankrota pieteikšanā: kļūdas, no kurām jāizvairās, pieteicot bankrotu

Kļūdas bankrota pieteikšanā: kļūdas, no kurām jāizvairās, pieteicot bankrotu

Dzīves mainoši notikumi, piemēram, slimība, darba zaudēšana un šķiršanās var cilvēku aizvest līdz finansiālās izmisuma robežai. Biznesa maksātnespējas kontekstā nepareizi lēmumi un negaidīti šķēršļi var radīt līdzīgi nopietnas sekas.

Ja jūsu uzņēmuma finanses ir pilnībā izgāzušās, ir būtiski atsekot atpakaļ un identificēt šīs finansiālās ugunsgrēka cēloni. Dažiem uzņēmējiem smags svars var būt ārēji spēki kā lejupslīdošs tirgus, patērētāju uzticības zudums, klientu vēlmju maiņa.

Citos gadījumos iekšējas kļūdas, piemēram, lielu parādu uzņemšanās, slikta lēmumu pieņemšana vai apšaubāmas vadības prasmes var novest uzņēmējus uz maksātnespējas ceļa.

Neatkarīgi no tā, kas ir izraisījis jūsu peļņas samazināšanos, atcerieties, ka finansiāla iznīcība ir daudz tuvāk nekā varētu šķist. Lai gan ir daudz variantu, kā mēģināt atjaunot savu finansiālo veselību, dažreiz maksātnespēja ir vienīgais veids kā izkļūt no milzīgajiem parādiem.

Taču lielākajai daļai cilvēku maksātnespējas pieteikšana ir pirmo reizi un šī ne pieredze var novest pie dārgām kļūdām.

Ja jūs sperat pirmos soļus savu finanšu atjaunošanai, šeit ir astoņas maksātnespējas kļūdas, no kurām jums būtu jāizvairās.

8 Kļūdas, no kurām jāizvairās pieteikot maksātnespēju

Kavējot maksātnespējas pieteikumu, nenododot ienākumu nodokļu deklarācijas, veicot lielus pirkumus pirms maksātnespējas pieteikuma ir dažas no kļūdām, no kurām jums būtu jāizvairās. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par šīm kļūdām.

Neapmeklējot juristu

Kad runa ir par finanšu likumu neskaitāmo birokrātiju, jums ir jāapmeklē maksātnespējas jurists ekspertu vadībai. Uzticama un pieredzējusi juridiskā firma var palīdzēt cilvēkiem, kas vēlas pieteikt maksātnespēju daudzos veidos, tostarp:

  • Vadot cauri tiesiskajam procesam
  • Apstrādājot jūsu kreditorus
  • Palīdzot ar īpašuma novērtēšanu
  • Risinot grafiku un dokumentus

Zinošs jurists visticamāk nodrošinās panākumus un palīdzēs ietaupīt izmaksas šajā grūtajā laikā.

Pieteikšanās nepareizajam nodaļai

Jūs varat pieteikt maksātnespēju saskaņā ar 7., 11. vai 13. nodaļu. Atcerieties, ka procesi katrā nodaļā ir atšķirīgi, tāpēc jums ir jābūt pārliecinātam, ka izvēlaties pareizo sev.

Saskaņā ar 7. nodaļu maksātnespējas tiesa pārdos visu ko jūs neesat atbrīvojis. Ienākumi tiek izmantoti kreditoru apmaksai. Nodaļas 11 un 13 gadījumos tiesa jūs ievieto maksājumu plānā lai atmaksātu savus nenomaksātos parādus trīs līdz piecu gadu laikā.

Piesakieties pareizajai nodaļai lai izvairītos no jūsu lūguma noraidījuma.

Radu un draugu parādu atmaksas

Nepieļaujiet kļūdu atmaksot radu vai draugu aizdevumus pirms maksātnespējas pieteikuma.

Atmaksot savus radus un draugus ir kļūda kas liek jums riskantajos apstaklos. Kapeč? Pretinieka jurists var ierosinat prasibu pret jums, jūsu radiniekiem un draugiem. Prasitaja jurista acis jūsu ienakumi ir viņa klientiem pa tiesu taisniba, tadel šo ienakumu atdošana radiniekiem un draugiem var but pamats agresivai tiesvedibai pret jums.

Veicot lielus pirkumus

Nav reti atrast pieteicēju veicot kredita pirkumus meneša vai dažas nedelas pirms maksatnespejas pieteikuma. Izvairieties no tada darisanas jo tas padara jusu lietu par maksatnespejas statusu mazak stabilu.

Vai jus pieteicat maksatnespeju labticigi? Ja tiesa konstatē pretējo, jūsu lūgums var tikt pasludinats par krapsanu un jums bus maz iespeju savai finansialajai situacijai.

Izvairieties no papildus parada uzņemšanas deviņdesmit dienu laika pirms jusu pieteikuma jo tas dod tiesai un kreditoriem pietiekamu iemeslu noraidit jusu lūgumu.

Nekustama ipasuma parvešana

Nekustama ipasuma parvešana radiniekiem vai draugiem ir negodigas riksanas akts kas izraisa sarkano karoginu tiesai.

IRS var konfiscet jusu automasinu ja tie saprot ka jus to neesat noradijis ka aktivu pieteikuma laika. Turklajt maksatnespejas tiesa var uztvert so ka krapsanu un meginajumu apgrutinat jusu kreditorus kas var likt jus nonakt vel karstaka udeni neka agrak.

Kavet pirms pieteikuma

Bailam no sekam pec maksatnespejas pieteikuma tur daudzus atpakal likdami vinus gaidit par ilgu.

Klausoties medijus un draugus jus varat domat par maksatnespeju ka par sliktako kas var notikt ar jums. Bet tas nav gadijums. Pec izbeigšanas jus sakat jaunu sakumu kur jus varat atjaunot savu kreditu un turpinat dzivot.

Tadel kad rodas smagas finansialas problemas nevilcinieties pieteikt maksatnespeju. Tas var but gaisma tuneļa galaa ko jus esat gaidijusi.

Izskaidrojot jusu pensiju kontu

Kreditori nav tiesigi piespiest jus izskaidrot jusu pensiju un 401 (K) kontus lai samaksatu vinu paradus. Ta nauda ir domata jusu pensijai un neko citu.

Nenododot ienakumu nodoklu deklaracijas

Ja velaties aizsargat savu esošo ipasuma tiesibas un ienakumus parliecinieties ka nododat savas nodoklu deklaracijas kad aizpildat nepieciesamos dokumentus.

Ar jusu jurista zinasanu vins cinsies lai aizsargatu ienakumus un aktivus.

Pirms jus aizejat

Maksatnespejas pieteikums ir process kas prasa uzmanigu pieeju. Viena kļuda notiks un tiesa noraidis jusu lietu atstajot jus bezpalidzigu jusu finansialaja izniciba.

Laba zina ir ta ka stradajot ar maksatnespejas juristu garantetas gludas un veiksmigas pieteikšanas bez kļudam. Ja meklejat veidu ka izkļut no sava finansiala nelaimes gadijuma maksatnespejas pieteikums var but celš priekš jums.

Jusu kartiba

Vai jus zinat citas kļudas no kuram izvairities pieteicot maksatnespeju? Ludzu dalieties ar saviem padomiem komentaru sadala.

Back To Top