Ko darīt pēc pensionēšanās? Šeit ir daži veidi, kā izbaudīt savu pensionēšanos

Ko darīt pēc pensionēšanās? Šeit ir daži veidi, kā izbaudīt savu pensionēšanos

Pensionēšanās ir jaunas ēras sākums. Tas ir laiks, kad varat darīt lietas, kuras nevarējāt, kad bijāt aizņemts savā darba dzīvē. Varat sekot savai kaislībai vai apgūt jaunas prasmes, spēlēt golfu vai pieņemt mājdzīvnieku, vai pat atdot sabiedrībai kā brīvprātīgais. Šeit ir daži padomi, kas jāapsver, un veidi, kā izbaudīt savu pensionēšanos. ~ Ed.

Mūsu iekšējais strādnieks var sākt panikot, kad beidzot pienāk pensionēšanās.

Galvenais, jums ir daudz tā laika, kuru reiz domājāt, ka nekad nepietiek. Beidzot ir laiks darīt visu, ko vienmēr esat gribējis darīt. Bet šī laika sadalīšana var būt stresaina.

Ko darīt, ja neaizbraucu uz šo ceļojumu? Ko darīt, ja nepiedzīvoju to pieredzi?

Esi maigs pret sevi. Jums nav jāatbild nevienam citam kā savām vēlmēm.

Paņem dziļu elpu un izbaudi.

6 veidi, kā izbaudīt pensionēšanos

Varat pieņemt mājdzīvnieku, atrast savu otro elpu vai pat izmantot laiku, lai apciemotu tālus radiniekus, ko nevarējāt darīt strādājot. Šeit ir vēl daži veidi, kā izbaudīt savu pensionēšanos.

Spēlēt golfu

Tas var izklausīties pēc klišejas, bet ir iemesls, kāpēc golfs ir tik populārs starp pensionāriem.

Bez tā, ka tas ir patīkams nodarbošanās veids, golfs sniedz daudzus veselības ieguvumus. Pirmkārt un galvenokārt, jūs pavadāt laiku ārpus telpām. Svaigais gaiss un saules gaisma nodrošina nepieciešamās vitamīnus un uztur jūsu plaušas stipras.

Bieža golfa spēlēšana pazemina asinsspiedienu, palīdz gremošanai un samazina sirdsdarbības ātrumu.

Kad nesat savu somu vietā to stumjot, jūs arī uzturiet līdzsvaru un maigi stiprinat muguras un roku muskuļus. Stitchgolf.com un citos veikalos varat atrast stāvošas somas ar plecu siksnām pareizai nēsāšanai.

Golfs arī uztur jūs sociāli aktīvu. Lielākoties cilvēki nespēlē vieni, tāpēc jūs varat turpināt satikt jaunus cilvēkus, kas savukārt uzturēs jūsu prātu asu. Nekad nav par vēlu iegūt jaunus draugus.

Ja esat bijis piesardzīgs pret šo sporta veidu, domājiet par to kā par visu ķermeni, prātu un dvēseli vingrojumu.

Apvienojiet šaha plānošanu un stratēģiju ar tenisa spēku un jaudu, un jūs sāksiet saprast, kāpēc tik daudzi cilvēki ar augstu spiedienu darbu sāk spēlēt golfu.

Atrast savu otro elpu

Diemžēl depresija ir pārāk izplatīta starp pensionāriem. Izstumšana no peļņas sacensībām atstāj milzīgu plaisu jūsu dzīvē. Bieži vien nelieli hobiji un spēles nav pietiekami, lai justos tik apmierināti kā strādājot.

Atgriešanās skolā ir lielisks veids daudziem senioriem apgūt jaunu prasmi un izpētīt kaut ko tādu, ko viņi nekad iepriekš nav izpētījuši. Vai nu jūsu vietējā koledža vai kopienas centrā, vienmēr ir pieejama pieaugušo turpināmā izglītība.

Ta bērnībā īslaicīgais interese par arheoloģiju – kāpēc gan nepadevieties kaislībai un neapgūstiet vēsturi? Vienmēr esat gribējis vadīt laivu? Kursi uz ūdens gaida.

Galvenais ir pārskatīt to, kas ir pensionēšanās. Tā vietā, lai uzskatītu to par karjeras beigām un domātu, ka esat pirms savas virsotnes, domājiet par to kā par jaunu sākumu.

Laiks virzās taisnajā līnijā. Tikai cilvēki uztver augstumus, zemumus, lēnas sekundes un gadus, kas paiet acu mirklī.

Seko dabas likumiem un virzies laika ritmā, ej uz priekšu un turpini atklāt dzīvi.

Saglabiet naudu savā kabatā

Iepriekš minētās idejas ir lieliskas, bet tas viss ir pieņemot, ka jums ir pietiekami daudz ietaupījumu un sociālajiem nodrošinājumiem, lai pilnībā jūs atbalstītu. Ir veidi, kā izdzīvot savu pensionēšanos bez bankrota.

Neskariet savu olu līdzekli līdz esat pilnīgi pārliecinats, ka esat pilnībā pensionējies. Atvaļinajums nav attaisnojums lai iegremdētu savu pensiju fondu.

Budžetējiet savus ienakumus kā parasti. Ir daudz stastu par aizrautiem pensionariem kas dodas ilgos un dargos ceļojumos uz gadiem ilgi tikai lai atgrieztos maja un saprastu ka jau ir izterejusi pusi no saviem ietaupijumiem.

Ja varat atļauties to darit labakais risinajums ir algot finansu padomnieku kas var palidzet izstradat finansu planu. Iedodiet sev gan menesa gan gada budzetu un dariet visu iespejamo lai ieverotu so parametrus.

Izbaudiet un beidzot atlieciet naudu priekam bet atstajiet pietiekami daudz lai prieks ilgtu!

Pieņemiet mājdzivnieku

Emocionals novecošanas process ir tikpat reals ka fizisks novecošanas process. Lai saglabatu sevi iesaistitu un emocionali sabalansetu apsviriet jauna drauga pieņemšanu maja. Dazas škirnes ir labakie suni vecakiem cilvekiem, citas nav. Tadel ir svarigi veikt petijumu pirms pieņemat savu jauno spalvaino draugu.

Suns palidzes jums vairakas reizes diena kusteties un prasa apmacibu un disciplinu. Jus pavadiet laiku arpus telpam dodieties uz parkiem pilniem ar citiem suniem un ipašniekiem un galvenais spelet!

No otras puses suns var nebūt labakais tiem kam ir kustibas problemes tada gadijuma kaķis var but tikpat labveligs. Pareizais kaķis gule jums klēpi un liek justies ka esat vienigais cilveks pasaule. Aktiva kaķa glaudisana pazemina asinsspiedienu un uzlabo jusu kopigo kardiovaskularo veselibu.

Draudziba bez jautajumiem ir labveliga ikvienam jebkura dzives posma.

Atdeve

Daudzi seniori rod komfortu brivpratigaja darba laika ziedošana lai palidzetu tiem kam tas nepieciesams. Zupas virtuve kopienas centri baznicas un citas labdaribas organizacijas vienmer mekle jaunus brivpratigos.

Ne tikai jus mainisit cilveku dzives kas nepieciesams bet ari iegusit jaunus draugus taja pasa laika. Citi brivpratigie ir pilni ar saviem stastiem un jus variet patikami parsteigties atradot jaunu biedru.

Jus pat varat brivpratigi ziedot savu laiku no majam piedaloties telefonbankinga un tiešsaistes atbalsta sniegšana.

Jo vairak jus atdodat jo vairak tas sajutas atalgosanas.

Saglabajiet attiecibas dzivas

Dazreiz sajutas ka gimene ir viss ko mes esam. Nekad šis sajutas nav asakas ka pensionesanas laika.

Berni mazberni braleni bralenes deladeli mazdeladeli – saraksts turpinas. Vecumaa jusu gimene aug un izpleta padarot vel svarigaku pieņemt laiku apciemot tos talos radiniekus.

Palieliniet savienojumu no svetkiem lidz menesa vizitem. Var but nervi kad runa ir par sakaru uzsaksanu bet kad jus veicat pirmo soli jus busiet parsteigts cik atsauciga jusu gimene ir.

Cilveki ko mes milam grib but tur prieks mus bet vini vel nav pensioneti! Izmantojiet savu situaciju un but tur prieks vinim.

Tas var izpausties ka uzticibas fondi un obligacijas jusu peccelniekiem bet tas ari var but stastijumu nodosana par jusu senčiem un gimenes locekliem ko jusu mazberni nekad nav satikusi.

Secinajumi

Pensionesanas ir jusu jauna era! Jus esat brivs sevi parveidot sekot jaunam aizraujam vai dzit dziļaku nozimi vai vienkarsi izklaideties.

Nav pareiza vai nepareiza veida ka ritinat pensionesanas tikai jusu veids. Jus neatradisit savu celu lidz neesat izgajis pa daziem celiem.

Viss kas jums nepieciesams ir padarit katru mirkli nozimigu!

Jusu kartiba

Vai esat pensionets? Ka jus izbaudat savu pensionesanas? Dalieties ar saviem padomiem un pieredzi komentaru sadala.

Back To Top