Mājokļi jaunajai paaudzei: Kāpēc jauktās izmantošanas attīstība pieaug

Mājokļi jaunajai paaudzei: Kāpēc jauktās izmantošanas attīstība pieaug

Dažādu funkciju apvienošana vienā īpašumā sniedz savas priekšrocības. Tas veicina kopienas sajūtu un ir draudzīgs sabiedriskajam transportam. Tas neapšaubāmi ir labāk videi, jo ekoloģiskais pēdas nospiedums ir mazāks. Šeit ir daži iemesli, kāpēc jauktās funkcijas attīstība ir ideāla pilsētām. ~ Ed.

Katrs uz šīs planētas vēlas dzīvot labāku dzīvi vai vismaz dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Un nav trūkuma cilvēku, kas cenšas atrast veidus, kā visi varētu mijiedarboties, dzīvot un strādāt viens ar otru tādā līmenī, kas ir izdevīgs visiem.

Šeit nāk spēlē pilsētplānošana un mūsu dzīves un darba veids. Dažiem šķiet, ka viens no veidiem, kā mēs varam dzīvot harmoniskāku dzīvi, ir īpašumu jauktās funkcijas attīstība.

Jauktās funkcijas attīstības definēšana

Jauktās funkcijas attīstība ir vienkārši īpašuma izmantošana vairāk nekā vienam mērķim. Parasti ēka tiek būvēta ar vienu mērķi prātā, vai nu tas ir cilvēku mājoklis vai uzņēmējdarbība.

Bet jauktās funkcijas īpašums var atļaut mājokļus ēkas augšējos stāvos, kamēr uzņēmumi atrodas pirmajā stāvā. Dažos veidos jauktās funkcijas attīstība tiek uzskatīta par pilsētplānošanas nākotni, un šeit ir daži iemesli, kāpēc.

4 iemesli jauktajai funkciju attīstībai

Jauktās funkcijas attīstība palīdz skaistināt pilsētas, veicina kopienas sajūtu, ir labvēlīgāka videi un vairāk.

Tas ir labvēlīgāks videi

Zemes trūkums, piesārņojums un ierobežoti resursi ir problēmas, par kurām mēs dzirdam, ka tās pasliktināsies, ja netiks veikti pasākumi situācijas mainīšanai. Jauktās funkcijas attīstība tiek uzskatīta par vienu no risinājumiem. Apvienojot īpašumus ar gan dzīvojamajām telpām, gan uzņēmumiem prātā, ekoloģiskais pēdas nospiedums ir mazāks.

Tas būtībā nozīmē, ka mazāk resursu ir nepieciešami mazākajai telpai nekā būtu nepieciešams atsevišķiem uzņēmumiem un mājokļiem. Tas ir kaut kas, ko daudzi investori vērtē, lemjot par to, kādus īpašumu veidus viņi vēlas ieguldīt, kā arī kā viņi plāno sakrāt nepieciešamo kapitālu.

Tas veicina kopienas sajūtu

Daži no jums var būt pietiekami veci, lai atcerētos laikus, kad cilvēki bija uz vārda pamata ar gaļas tirgotāju un mēbeļu veikala pārdevēju. Lai gan šie laiki ir sen pagājuši, būvējot jauktu funkciju īpašumus, kopienas atgriežas pie šiem senajiem laikiem.

Tā kā lielākā daļa jauktu funkciju attīstību atrodas pilsētu teritorijās, cilvēkiem ir iespēja staigāt vai braukt ar velosipēdu uz uzņēmumiem no savu apkaimju. Domājams, ka tuva atrašanās vieta sekmēs ciešākas attiecības starp pircēju un pārdevēju. Ir arī iespēja jauktu funkciju īpašuma iedzīvotājiem iepazīt uzņēmumus, kas atrodas koplietojamajā ēkā.

Tas ir draudzīgs sabiedriskajam transportam

Nav šaubu, ka nav citas attīstītas valsts tik atkarīga no automašīnām kā Amerikas Savienotajās Valstīs ar tām izplestajiem priekšpilsētajiem. Daudzas priekšpilsētas ir tik atdalītas no pilsētām, ka pat nav sabiedriskajam transportam uz tām un no tām. Lai lietas padarītu vēl sliktākas, priekšpilsētas nav tikai vietas, kur cilvēki dzīvo; daudzi uzņēmumi ir pārcēlušies uz tajiem.

Tieši tāpēc jauktu funkciju attīstība ir tik svarīga. Tā kā bieži vien nav sabiedriskajam transportam uz priekšpilsētu uzņēmumiem, jauktu funkciju īpašumi padara uzņēmumus vieglāk pieejamus cilvēkiem, tostarp darbiniekiem. Tas ir vēl viens veids, kā jauktu funkciju attīstība cenšas uzlabot visu iesaistīto pušu dzīvi.

Tas palīdz skaistināt un atdzīvināt pilsētas

Nezinu vai esat piefiksējuši jauktu funkciju attīstības projektus visapkārt pasaulē, bet šķiet ka tiem ir dažas kopīgas iezīmes: tie visi ir patīkami acij un labi iederas apkartnē. Tas tika izstradats ar šo pratu.

Jauktu funkciju īpašumi nav tikai jebkuras vecas ēkas uzbūvētas biznesam un cilvēkiem. Tajos ietilpst liela doma jo tie ir paredzeti lai papildinatu pilsētu un apkart esošo vidi. Tadu iemeslu del jus atradisiet ka dazi jauktu funkciju ekas izmanto zalo zonas un atkartoti materijalus centienos but videi draudzigaki. Šadi īpašumi parasti pievieno vitalitati pilsetai.

Nobeigums

Jauktu funkciju attistiba šķiet ka bus nakošais lielais solis vismaz pagaidam. Cilveki atklaj daudzas priekšrocibas kas saistitas ar speju izmantot ipašumus vairakam merkiem.

Lietas ka videi draudziga pieeja veicinasana kopienas sajutas un sabiedriska transporta uzsvars ir visas priekrocibas celtnieciba jauktu funkciju ipašumus. Tad skatieties apkart. Jums nakošaja laika var but jauktu funkciju ipašums.

Jusu karta

Kadas ir jusu domas par ipašumu jauktu funkciju attistibu pilsetas? Dalieties ar tam komentaru sadala.

Back To Top