Padomi, kā ziemā sasildīt savu māju par mazāk naudas

Padomi, kā ziemā sasildīt savu māju par mazāk naudas

Ziema ir klāt, un mēs mīlam šo gadalaiku. Sniegs, brīvdienas un vispārējais svētku skaistums ir neaizstājams.

Bet apkures rēķinu izmaksas var likt jums šo gadalaiku ienīst. Par laimi, ir veidi, kā šogad samazināt savus apkures rēķinus.

Šeit ir daži no tiem.

4 veidi, kā samazināt apkures rēķinus

Jūs varat izmantot padomus, piemēram, atvērt aizkarus dienas laikā un lietot siltas segas, kā arī padarīt esošos risinājumus efektīvākus, lai palīdzētu samazināt apkures rēķinus. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk.

Izveidojiet kontrolsarakstu

Ja jūsu apkures rēķini ir pārāk augsti, viens no apsvērumiem var būt tas, ka ar jūsu māju kaut kas nav kārtībā.

Šajā gadījumā izveidojiet sarakstu un pārliecinieties, ka to pārbaudāt, līdz atradīsiet vainīgo.

  • Vai tas ir jūsu siltumizolācija? Pievienojot vairāk siltumizolācijas, varat novērst siltuma aizplūšanu, tādējādi jūsu apkures ierīcei nav jāiegulda vairāk enerģijas mājas apkurei.
  • Vai tas ir jūsu katla filtrs? Netīrs filtrs dažreiz var būt vainīgais. Ikgadējas filtru nomaiņas neieviešana ir slikta daudzu iemeslu dēļ, tostarp palielinot izdevumus.
  • Vai tas ir paša apkures ierīce? Ja jūsu HVAC ir vecs, var būt vērts to pilnībā nomainīt. Mūsdienīgās HVAC ierīces ir jaudīgākas un patērē mazāk enerģijas. Turklāt jaunais HVAC var padarīt jūsu māju pievilcīgāku potenciālajiem pircējiem vai pirkšanas uzņēmumiem, piemēram, Kind House Buyers.
  • Kas par jūsu termostatu? Vai jums būtu labums no tā pazemināšanas, kad gulat vai esat prom? Vai varat nomainīt savu termostatu pret gudrāku, kas var automātiski pielāgoties?

Atveriet aizkarus dienas laikā

Atverot aizkarus, kad spīd saule, varat ielaist dabisko siltumu. Kad saule noriet, aizvelkot aizkarus var novērst siltuma aizplūšanu.

Biežāka krāsns lietošana

Mājās gatavošana jau ir ideāls veids, kā ietaupīt naudu, jo ēšana restorānos var būt dārga. Vēl viens iemesls, kāpēc gatavošana var palīdzēt ietaupīt naudu, ir tas, ka siltums no plīts var sasildīt jūsu māju un novērst biežu termostata lietošanu.

Nelietojiet savu krāsni kā vienīgo apkures līdzekli savai mājai, bet nākamreiz, kad cepat maizi, pazeminiet termostatu.

Labāku ziemas drēbju un segu iegāde

Dažreiz ieguldot smagākajos kreklos, sporta biksēs un termo zeķēs var palikt silti un tērēt mazāk naudas apkurei. Pašlaik var atrast lieliskas ziemas drēbes par mazāku cenu, kas ļauj palikt siltam un izmantot mazāk enerģijas.

Tas pats attiecas uz segām. Jūs varat iegādāties termiskas, gravitācijas vai apsildes segas, kas ļauj palikt siltam gan naktī, gan dienas laikā. Tāpat kā drēbes, arī šīs var atrast lētāk un spēj saglabāt māju siltu.

Secinājums

Ir daudz veidu, kā ziemas laikā sasildīties. Ja nekas cits nepalīdz, varat apsvērt enerģijas auditu vai sazinieties ar savu elektroenerģijas uzņēmumu vai skatieties, vai ir kaut kāds veids, kā vienoties par cenām.

Mēs ceram, ka jums būs laimīga, silta un pieejama ziema.

Tavs viedoklis

Kuras stratēģijas jūs izmantojat apkures rēķinu samazināšanai ziemas laikā? Dalieties ar savu pieredzi komentāru sadaļā.

Back To Top