Telemedicīna: Kas jāzina par tiešsaistes ārsta apmeklējumu

Telemedicīna: Kas jāzina par tiešsaistes ārsta apmeklējumu

Ar viedtālruņu un citu tehnoloģiju izplatību pēdējo gadu desmitu laikā mūsu uzvedība un mijiedarbība ir ievērojami mainījusies. Dažas lietas ir kļuvušas nedaudz ērtākas, piemēram, iepirkšanās vai jaunu prasmju apgūšana.

Citas lietas, piemēram, veselības aprūpe, arī ir pārgājušas uz tehnoloģiju vadītu jomu. Tiešsaistes ārsta apmeklējums vai ārstēšanās no dažādām slimībām (gan steidzamām, gan hroniskām) ir pieejama arvien lielākam cilvēku skaitam katru dienu.

Daudzi no šiem tālmācības pakalpojumiem ir pieejami caur apdrošināšanas plāniem vai piedāvā saprātīgas cenas, lai runātu ar ārstu attālināti. Ja jūs interesē kāds no šiem tālmācības pakalpojumiem, izlasiet zemāk sniegto informāciju, lai uzzinātu vairāk par to izvēli.

Kā tas darbojas

Tālmācība ir diezgan vienkāršs koncepts. Pamattermiņos pacienti runā ar ārstu caur videozvanu vai pa tālruni, un ārsts viņus ārstē attālināti.

Kad esat zvanā ar virtuālo ārstu, ir būtiski pēc iespējas precīzāk izklāstīt savus simptomus un jebkuras bažas. Sagatavojoties savam virtuālajam apmeklējumam, pirms vizītes jums vajadzētu parūpēties par dažām lietām, piemēram, pārbaudīt savu temperatūru, asinsspiedienu un skābekļa līmeni. Tas palīdzēs ārstam jūs diagnosticēt un ārstēt efektīvāk.

Neaizmirstiet informēt viņus par jebkuriem pastāvošiem apstākļiem. Pārliecinieties, ka jūsu dators vai viedtālrunis var tikt galā ar videozvanu un ka jums ir labas kvalitātes interneta savienojums.

5 lietas, kas jums jāzina par tiešsaistes ārsta apmeklējumu

Ja esat gatavs sākt izmantot tālmācību, šeit ir dažas lietas, kas jums jāzina par tiešsaistes ārsta apmeklējumu.

Apdrošināšanas un receptes segums atšķiras

Viens svarīgs aspekts, kas jāatceras par tālmācību, ir tas, ka apdrošināšanas segums var atšķirties. Daži apdrošinātāji ir sagatavojuši sarakstu ar apstiprinātiem tālmācības pakalpojumu sniedzējiem, kurus viņi segs, kamēr citi var pieprasīt ieturēt pašrisku pirms seguma piemērošanas.

Covid-19 pandēmijas pirmajā gadā tika mudināts veikt tālmācības vizītes, uzņēmumi atcēla maksas un ieteica tālmācību ne-steidzamu medicīnisku problēmu gadījumos. Tā kā tas tik daudz atšķiras, labākais variants ir jautāt savam apdrošinātājam, kas ir segts ar tālmācību, labākajiem vietu meklējumiem tālmācības aprūpei un cik tas aptuveni maksās izmantot šos pakalpojumus.

Receptes ir vēl viena lieta, ko regulē dažādi valsts likumi. Ārsti var izrakstīt noteiktas zāles tiešsaistē, bet vienmēr ir aizliegtas zāles, ko viņi šajā veidolā nepiedavas.

Ārsts visticamak būs no jūsu valsts

Lai gan jūs redzat ārstu tiešsaistē, visdrīzak jūs runasiet ar licencētu ārstu, kurš strada jūsu valstī. Lielakajai dalai valstu ir prasa, lai ārsti būtu licenceti praksei valsti, kur viņi sniedz talmacibu.

Galigi nevien neapmekle nelicencetu ārstu savas pilsētas! Tadpec visdrizak jusu virtuálais ārsts bus praktizejošs ārsts atrodams jusu valsti. Ja ārsts ir no citas valsts, tad visdrizak vinam bus licence praksei jusu un vinu valsti.

Viņi var ārstēt hroniskus stavoklus

Hroniski mediciniskie stavokli ir stavokli kas prasa pastavigu aprupi, arstesanu un medikamentus. Vai jus zinajat ka tiešsaistes ārsts piedava ertu un vieglu veidu kaa palikt informets par šo stavoklu arstesanu?

Piemeram astma. Arstesanai caur talmacibu dod ārstam iespeju palidzet apspriest arstesanas planus un mazinasanas strategijas ar jus lai palidzetu parvaldit stavokli. Vinš ari var palidzet noteikt kada veida recepte (piemeram inhalators vai steroīds) var but nepieciesama lai palidzetu jus. Tas pats attiecas uz diabetu un citiem hroniskiem stavokliem.

Izmantojot jusu veselibas vesture, esošos arstesanas planus un konsultaciju kaa pamatu tiešsaistes ārsts var but tikpat efektivs palidzot jus parvaldit jusu hronisko stavokli bez pastavigas nepieciesamibas fiziski ceļot uz ārsta biroju kaut kur pilseta.

Viņi var sniegt steidzamu aprupi

Talmaciba ir noderiga lai sniegtu ierobezotu steidzamu aprupi. Ja jus saskaras ar lielu saaukstesanos gripu sinusitu bronhitu vai acu iekaisumu virtuala ārsta vizite ir noderiga gan diagnozei gan arstesanai šadiem stavokliem. Dazreiz antibiotika vai cita medikacija ir nepieciesama lai efektivi arstetu šadas problemas un redzet virtulalo ārstu atnes šo butisko veselibas aprupi pie jus bez nepieciesamibas ceļot.

Jus varat palikt majas un atputoties kamers apspriežat savus simptomus ar ārstu gala rezultata nonakot pie atbilstoša arstesanas plana kas ieklauj visas nepieciesamas receptes. Atcerieties ja jus esat avarejas situacija vai nepieciesama avarejas aprupe tad labakais ir apmeklet ER.

Viņi var arstet garigas veselibas stavoklus

Teleterapija ir vel viena briniska talmacibas dala kas dazreiz var palikt nepamanita. Teleterapija ir piemerota lai risinatu pastavigas problemas apspriest arstesanas un palidzet pacientiem parvaret trauksmi vai paniku. Cilvekiem kuri atrodas attalakos lauku vai norobežotos rajonos teleterapija piedava lielaku pieejamibu garigas veselibas aprupe.

Citiem tas piedava iespeju apspriest savas bažas ar licencetu terapeitu no salidzinajuma drosibas un komforta sava telpa. Tas blank” rel=”noreferrer noopener nofollow” class=”brokenlink”>nav bez ierobezojumiem bet gala rezultata teleterapija piedava butiskus ieguvumus kas palidz pacientiem nozimiga veida.

Nobeigumam

Talmaciba un tiešsaistes ārsta redzesana nav tikai erta. Tas piedava naksotnes veselibas aprupes paraugu un dod mums vairak kontroles par musu veselibas neka mes kadreiz esam pieredzejusi.

Tiešsaistes ārsti var efektivi arstet daudzas slimibas un izrakstit medikamentus/arstesanu attalinati. Ša pakalpojuma ertums un pieejamiba padara to ipasi noderigu daudziem cilvekiem dazados fona/apstaklos.

Kamer mes virzamies uz pastavigi mainigu nakotni (un cerams redzesim Covid-19 pandemijas beigas) talmaciba ir pozicioneta ka butiska pozitivas parmainas avots musdienu pasaule.

Jusu karta

Vai jus redzetu ārstu tiešsaistē? Vai esat jau to darījis? Dalieties savos domas un pieredze komentaru sadaļa.

Atbildiba: Mes nesniedzam nekadu medicinisku padomu šeit. Šis raksts ir domats izglitibai un izklaidei tikai. Vienmer meklejiet profesionala mediciniska viedokli no jusu izveleta ārsta pirms veicat jebkadu medicinisku lemumu. Šeit sniegta informacija nav domata ka aizvietojums padomam ko sniedz jusu ārsts vai cits veselibas aprupes profesionalis.

Back To Top