Telemedicīnas pakalpojumi, kurus varētu vēlēties izmantot

Telemedicīnas pakalpojumi, kurus varētu vēlēties izmantot

Pirms globālās pandēmijas sākuma 2020. gadā lielākā daļa no mums meklēja tikšanās, padomus, receptes un citus medicīniskos pakalpojumus “vecmodīgā” veidā – klātienē. Pēdējā gadā mums nācās pārvērtēt to, kā mēs darām daudzas lietas, tostarp veselības aprūpes pieejamību.

Televeselības pakalpojumi pēdējos mēnešos ir strauji pieauguši, jo arvien vairāk ārstu sāka piedāvāt pakalpojumus digitāli. Televeselības un telemedicīnas jēdzieni attiecas uz veselības pakalpojumu un informācijas izplatīšanu, izmantojot telekomunikāciju tehnoloģijas.

Dažādu nozaru operatori nodrošina attālinātu piekļuvi klīniskajiem pakalpojumiem, izmantojot tiešsaistes saziņu. Sarunas starp pacientiem un veselības aprūpes sniedzējiem notiek, izmantojot elektroniskos audio un vizuālos līdzekļus, piemēram, tālruņa zvanus un čatus video konferenču platformās.

Ir daudz priekšrocību, ko var gūt no šīs spējas sazināties ar veselības speciālistiem digitāli, piemēram, elastīgums laika un vietu ziņā un iespējas redzēt veselības aprūpes sniedzējus, ar kuriem citādi nevarētu tikties. Ja vēl neesat izmēģinājis telemedicīnas pakalpojumus, ir vērts turēt prātā šo iespēju. Šeit ir dažas no opcijām, ko varat sākt izmantot.

4 telemedicīnas pakalpojumi, no kuriem varat gūt labumu

Telemedicīnas pakalpojumiem ir priekšrocības ērtību, laika taupīšanas un bez problēmu ziņā. Veselības tehnoloģijas ir padarījušas vieglu iegūt recepti vai nosūtījuma vēstuli un diagnosticēt veselības problēmas pa tālruni vai video zvanu.

Recepšu saņemšana

Bieži vien ir neērti un apgrūtinoši pierakstīties pie ārsta klātienē tikai tāpēc, lai iegūtu recepti zālēm, kuras jūs jau ilgu laiku lietojat bez problēmām. Pat ja mēs vēlamies izmēģināt zāles pirmo reizi, lielākajai daļai no mums ir ļoti aizņemts grafiks un grūti atrast laiku šiem pierakstiem.

Pateicoties telemedicīnas pakalpojumiem, jūs varat sazināties ar veselības aprūpes speciālistu par savām farmaceitiskajām vajadzībām, neizejot no mājas vai biroja. Pieprasiet atkārtotu recepti zālēm, kuras esat izmantojis ilgstošu slimību vai citu veselības problēmu pārvaldībai. Daudzi ārsti arī ir gatavi izsniegt receptes digitāli, kad redz, ka jums ir nepieciešams izmēģināt jaunu veida zāles vai sākt lietot kaut ko problēmas apkarošanai. Tiešsaistes ārsta receptes iegūšana ir ērta un bieži vien ietaupa daudz laika.

Nosūtījuma vēstules

Dažreiz mums ir nepieciešams apmeklēt speciālistus palīdzībai diagnosticēšanā, ārstēšanā vai veselības problēmu pārvaldībā. Taču vispirms mums jāapmeklē mūsu ģimenes ārsts nosūtījuma saņemšanai pie šāda speciālista. Nosūtījuma vēstules iegūšana ir vēl viens ērts uzdevums, ko varat atzīmēt savā darbu sarakstā bez nepieciešamības doties uz klīniku klātienē.

Ieplanojiet televeselības tikšanos ar savu regulāro ārstu un jūs varat lūgt viņam izsniegt nosūtījumu uzreiz turpat. Tāpat kā klātienes tikšanās laikā, viņi var ieteikt kuru speciālistu apmeklēt vai dot jums konkrētu vardu sarakstu apsvēršanai.

Veselības problēmu diagnosticēšana

Dažreiz mēs zinam, ka jūtamies slikti, bet neesam pārliecināti par iemeslu vai ko darīt tālāk. Var būt nepieciešams apmeklēt medicīnas speciālistu klātienē problēmas diagnosticēšanai, bet tas nav vienmēr nepieciešams. Ja jums ir iekšēji simptomi nevis ārēji un jebkurā gadījumā jums tie jāizskaidro ārstam, to varat darīt tikpat viegli pa tālruni vai video zvanu.

Atkarībā no personas stāvokļa dažas no slimībām, kas var tikt analizētas un diagnosticētas virtuālajos tikšanās reizēs ietver artrītu, aizcietējumus, caureju, konjunktivītu un sāpes rīklē. Ārsti bieži vien var identificēt arī lietas kā urīnpūšļa un urīnceļu infekcijas, astmu, sinusītu, saaukstēšanos un gripu, grēmas un galvassapes.

Prenatālais aprūpe un dzemdniecība

Grūtniecības laikā daudzas sievietes negrib doties uz medicīnas klīniku grūtniecības saistīto pārbaudījumu un citu veselības pakalpojumu saņemšanai. Lai gan jums var būt nepieciešams doties uz praksi klātienē asins paraugu ņemšanai uzzinot par grūtniecību, tas nenozīmē, ka jums turpinot jebkuram solim apmeklēt savu ģimenes ārstu vai speciālistu klātienē.

Kad esat ierakstījis agrīnus uzraudzības datus, varat paaugstinat prenatālo aprūpi caur telemedicīnu, it īpaši grūtniecības pirmajos pusgados kad mazāk antenatisko fizisko eksaminaciju ir nepieciešamas. Turklāt digitālo sakaru izmantošana ir vieglaka ja jūsu grūtnieciba tiek uzskatita par zema riska.

Tuvodamies grūtniecibas beigam, bieži vien ir nepieciešamas vairak tiksanas klätienë lai ārsts var uzraudzit asinsspiedienu, augla augumu un augla sirdsdarbibu. Tomer atcerieties ka varat uzraudzit savu asinsspiedienu attalinati ar majas aparatiem un patstavigi sekot savam svara mainam grutniecibas laika.

Nobeiguma vardi

Citas pakalpojumu veidi ko varat izmantot attalinati ietver psihiatriju fizioterapiju dermatologiju un hronisku slimibu parvaldibu. Tagad šos pakalpojumus un vel daudz citus var pieklut digitali padarot dzivi vieglaku un mazak stresainu daudziem no mums.

Ja vel neesat izmantojis tehnologiju rikus veselibas merkiem tagad ir lielisks laiks sakumam.

Jusu karta

Vai kadreiz esat izmantojis kada telemedicinas pakalpojumu? Ja ja tad ludzu dalieties ar savam domam un pieredzi par to komentaru sadala.

Atbildiba: Mes ne piedavajam nekadu medicinisku padomu seit. Sis idejas ir tikai izglitibas un izklaides nolukos. Vienmer meklejiet profesionalu medicinisku viedokli no sava izveleta arsta pirms jebkadas mediciniskas lemuma pieņemsanas. Seit sniegta informacija nav domata ka aizvietojums jusu arsta vai cita veselibas aprupes profesionala padomam.

Back To Top