Trīs lieliski lietotāja pieredzes dizaina padomi blogeriem 2020. gadā

Trīs lieliski lietotāja pieredzes dizaina padomi blogeriem 2020. gadā

Jūsu emuāra vai tīmekļa vietnes dizains ir ļoti svarīgs. Ja jūsu vietnei ir patīkams izskats un to ir viegli pārlūkot, apmeklētājiem tā patiks un viņi tai uzticēsies vairāk. Tas palīdz, ja jūsu vietne ir bez kļūdām un rada labu pirmo iespaidu. Šeit ir daži efektīvi UX dizaina padomi, ko varat ieviest savā emuārā vai tīmekļa vietnē. ~ Ed.

Emuāru rakstīšana ir populārs satura mārketinga rīks, ko izmanto gan individuāli autori, gan uzņēmumi, lai palielinātu apmeklētību, klientu skaitu un pārdošanu. Emuāru autori raksta aizraujošu saturu, kas piesaista cilvēkus viņu vietnēm.

Ja vēlaties iesaistīties emuāru rakstīšanā, vispirms jums jābūt lieliskam rakstniekam – vai arī jums jābūt pieejamiem rīkiem, piemēram, Grammarly, lai palīdzētu jums kļūt par tādu. Tomēr, rakstot izcilus emuārus, jūsu vietnei arī jābūt vizuāli pievilcīgai, lai patiešām piesaistītu lasītāju uzmanību.

Galvenais ir radīt labu pirmo iespaidu, ja vēlaties pārsteigt lasītāju ar estētiski pievilcīgu lietotāja pieredzi (UX) dizainu.

Ja jums ir pareiza lietotāja pieredzes stratēģija, jūs iegūsiet uzticamu sekotāju loku un kļūsiet par uzticamu avotu savai lasītāju auditorijai. Tas mudinās jūsu auditoriju vairāk iesaistīties ar jums, piemēram, pierakstoties e-pasta jaunumiem vai iegādājoties produktu vai suvenīrus.

Pirms kāds iegādājas kaut ko tiešsaistē, viņiem jāuzticas jums, ka sniegsiet vērtīgus produktus/pakalpojumus un ticēsiet jūsu zīmolam. Lai to sasniegtu, jūsu vietnei jābūt bez kļūdām un jūsu UX – nepārtraukts.

Optimizējot savu vietni UX nolūkos, tas nav iesācējiem – jums ir jāveic pētījumi! Ja tiešām esat ieinteresēts padarīt savu emuāru par biznesu, varbūt pat būs nepieciešams nolīgt digitālā mārketinga aģentūru lai paliktu konkurences priekšgalā. Bet tiem, kas tikai sāk, ļaujiet mums sākt domāt ar 3 padomiem, kā uzlabot savas tīmekļa vietnes UX dizainu 2020. gadā!

3 Efektīvi UX Dizaina Padomi Jūsu Emuāram vai Tīmekļa Vietnei

Viss, kas jums jādara, ir izveidot vienkāršotu navigāciju savai vietnei un dot tai patīkamu izskatu. Šeit ir kā to panākt ar šiem UX dizaina padomiem.

Padariet Navigāciju Vienkāršu

Jūsu tīmekļa vietnes izkārtojums un atsevišķiem emuāriem ir jābūt viegli pieejamiem lasītājiem, lai viņiem būtu lieliska pieredze. Viņi neatgriezīsies, ja nevarēs viegli atrast to, ko meklē. Jautājiet sev:

Vai viņi varēs meklēt un skatīt ziņas no konkrēta datuma vai noteiktas tēmas? Vai arī viņiem būs nepieciešams ilgs laiks, lai atrastu nepieciešamo informāciju?

Kā emuāru autors, jūs vēlaties, lai jūsu informācija būtu viegli atrodama. Ņemiet vērā, ka lielākajai daļai lasītāju vienkārši nav laika klikšķinot cauri garajiem lapu sarakstiem pirms atrast rakstu, kas viņiem patīk. Viņi vēlas rezultātus ātri, tāpēc jums ir jānodrošina ātrs serviss.

Tieši tāpēc ir būtiski paredzēt, ko apmeklētāji meklēs jūsu vietnē un rediģēt izkārtojumu.

Vai jūtat,
ka būtu nepieciešams iekļaut nolaižamo izvēlni, vai arī esošie ir pārāk sarežģīti? Iedomājieties sevi kā pirmreizējo apmeklētāju savai vietnei un paskatieties, vai varat viegli pārvietoties cauri emuāriem. Varat pat lūgt draugu, kurš nekad nav apmeklējis jūsu vietni, izmēģiniet to un sniedziet padomus par uzlabojumiem.

Lai padarītu navigāciju vienkāršu, paļaujieties uz šiem elementiem:

  • Izvēlne
  • Meklēšanas lodziņš
  • Arhīva lapa
  • Par mums lapa
  • Kontaktu lapa

Labiekārtota izvēlne un meklēšanas lodziņa pievienošana ir svarīga, jo publicējat vairāk satura un attīstat savu vietni. Protams, jaunais saturs ir jāliek priekšpl

Back To Top