Vai esat gatavi tikt galā ar ārkārtas situāciju?

Vai esat gatavi tikt galā ar ārkārtas situāciju?

Viss ir nenoteikts. Jebkas var notikt jebkurā brīdī. Bet neuztraucieties, jūs varat tikt galā ar jebkādām apstākļiem, ja esat sagatavots. Vai zināt, kādas lietas jums vajadzētu turēt pie rokas ārkārtas situācijā? Šeit ir daži ārkārtas piederumi, ko varat apsvērt vienmēr turēt pie rokas, lai būtu labāk sagatavots. ~ Ed.

Vai meklējat ārkārtas piederumus? Vai meklējat mieru prātam katastrofas gadījumā? Sagatavotība nozīmē būt nepieciešamajiem materiāliem pie rokas ārkārtas situācijas vai traģēdijas gadījumā.

Interneta vietnēs ir pieejami vairāki ārkārtas piederumu saraksti, tostarp ieteikumi no Federālās Ārkārtas Situāciju Pārvaldes, Amerikas Sarkanā Krusta un Slimību kontroles un profilakses centriem. Tomēr šo sarakstu plašums un detaļas var būt apgrūtinoši.

Bieži vien vienkāršu ārkārtas komplektu varat izveidot no lietām, kas jums jau ir. Un nav tādas vienas izdzīvošanas komplekta, kas būtu ideāli piemērots visiem. Turpiniet lasīt zemāk par četriem ārkārtas piederumiem, kas jums jātur pie rokas.

4 Ārkārtas Piederumi, Kas Jums Jātur Pie Rokas

Kad runa ir par ārkārtas situācijām, tas galvenokārt attiecas uz dažām lietām. Elektrība, tīrs ūdens, degviela un kartes!

Elektrība

Vai tas būtu vētras vai elektrotīkla sabrukuma dēļ, elektroenerģijas padeves traucējumi ir starp visbiežāk sastopamajiem apstākļiem, ar kuriem cilvēki saskaras. Ārkārtas situācijā ir svarīgi saglabāt siltumu vai vēsumu ekstremālos laika apstākļos, uzzināt jaunākās ziņas un saglabāt kontaktu ar ģimeni un draugiem, bet tas var būt grūti, kad izgājis elektrība.

Ieguldot spēcīgā pārnēsājamajā ģeneratorā, varat nodrošināt ierīces ar enerģiju līdz vietējie komunālie pakalpojumu sniedzēji atjauno elektroapgādi jūsu apkaimē.

Tīrs Ūdens

Nevar piekļūt tīram ūdenim – sekas iet tālāk par nepatīkamu ķermeņa smaku. Saglabājot tīrību palīdz novērst mikrobu izplatīšanos vai infekciju dēšanu, kas ir nozīmīgas problēmas ilgstošu katastrofu laikā. Piemēram, gremošanas trakta slimības un brūču infekcijas bija starp visbiežāk sastopamajiem infekcijas gadījumiem pēc viesuļvētras Katrina, ar vismaz pieciem cilvēkiem mirušiem no šķietami nelielām brūcēm vai skrāpējumiem.

Ieteicams turēt vismaz trīs dienu ūdens krājumus un būt gatavam ūdens attīrīšanas sistēmai.

Degviela

Viesuļvētras Sandy laikā degvielas kannas bija starp visvairāk meklētajiem piederumiem, un tukšas degvielas kannas turēšana pie rokas ir lieliska ideja, ja jums kaut kad nāksies iegūt vai pārvietot degvielu bez automašīnas. Atcerieties, ka degviela ir ļoti viegli uzliesmojama un pat nelieli daudzumi var aizdegties.

Ja izmantojat degvielu ar rezerves ģeneratoru, jums vajadzētu turēt pāris galonus kaut kur droši. Uzglabājiet to prom no mājas, nevis automašīnā un prom no elektriskajiem ierīcēm vai citiem iespējamiem liesmas avotiem. Attiecībā uz jūsu automašīnu vienkārši turiet tvertni vismaz pusē pilnu.

Atcerieties, ka degviela laika gaitā pasliktinās, tāpēc nomainiet to vismaz reizi gadā, ja ne katru sezonu.

Kartes

Jā, jūs to pareizi izlasījāt — fiziska karte. Lielai daļai cilvēku ir viedtālrunis un lielai daļai viedtālruņu ir GPS uztvērēji un navigācijas programmatūra, lai palīdzētu tiem pārvietoties. Tomēr, ja mobilais savienojums izgūst, Google Maps un daudzas citas populāras lietotnes nevarēs jūs novirzīt uz ārkārtas palīdzību vai patvērumu.

Lai gan dažas navigācijas lietotnes ļauj lejupielādēt kartes datus, tādēļ mobilais savienojums nav nepieciešams, jūs paliksit bezpalīdzīgs, ja jūsu viedtālrunis izlaidīs akumulatoru. Lai izvairītos no šīs situacijas, savam ārkārtas komplektam vai automašīnai vajadzētu turēt faktiskas kartes par reģionu kur jūs dzīvojat un vietu kur jūs apmeklējat.

Secinājums

Lai gan nav vienmēr ticams, ka notiks katastrofa, vienmēr ir labi būt sagatavotam. Ir laba doma būt gatavam ar ārkārtas piederumu komplektu gadījumam ja notiek ārkārtas situacija. Spēcīgs rezerves ģenerators, lai palīdzētu ar elektrību, tīra ūdens piegade, papildus degviela un dažas kartes jūs ievietos priekšplānā.

Dzīvot bailēs nekad nav laba ideja, bet ieguldot dažos piederumos un turējot tos pie rokas var sniegt jums mieru prātam ārkārtas situācijas gadījumam, kas ir nenovērtējams.

Jums vārds –

Vai jums ir būtiski ārkārtas piederumi rokai lai tikt galā ar katastrofu? Dalieties savos domos par sagatavotību un padomiem kā tikt gal ar ārkartas situacijam.

Back To Top