Vai vēlaties mainīt savu dzīvi? Sāciet jau šodien ar šiem padomiem

Vai vēlaties mainīt savu dzīvi? Sāciet jau šodien ar šiem padomiem

Jā, jūs varat mainīt savu dzīvi. Nav burvju nūjiņas vai brīnumformulas, kā to izdarīt, bet jūs varat sekot dažiem padomiem un veidiem, kā ieviest izmaiņas savā dzīvē. Jums ir jāizveido mērķi, jāmaina paradumi un jāidentificē šķēršļi ceļā uz progresu, lai mainītu savu dzīvi. Lūk, ko un kā darīt, lai atbrīvotu vairāk laimes savā dzīvē. ~ Red.

Vai vēlaties mainīt savu dzīvi? Vai apkārt ir cilvēki, kas saka, ka nevarat mainīties?

Pirmais solis ir vienkāršs – pārstājiet klausīties šos cilvēkus. Ikviens var veikt nozīmīgas kursa korekcijas, kas uz visiem laikiem maina viņu dzīvi. Zemāk ir dažas idejas, kā to izdarīt.

4 padomi, kā mainīt savu dzīvi jau šodien

Mainīt prasa pūles. Sākumā jūs varat būt nedaudz skeptiski un bažīgi par izmaiņām, bet, ja rīkojaties ar pareizu izpratni, plānošanu un īstenošanu, izrādās, ka pozitīvas izmaiņas var ievest laimi jūsu dzīvē.

Organizējiet savas finanses

Šis var izklausīties garlaicīgi, bet tas patiešām var būt dzīves mainošs. Kontroles iegūšana pār savu naudu, nevis ļaušana naudai kontrolēt jūs, ir pirmais solis uz patiesu brīvību.

Ir divas lielas lietas, kas jums jādara, lai sāktu. Viena ir atbrīvoties no parādiem, bet otra ir sākt krāt naudu avārijas fondu. Jūs varat dziļi iedziļināties tajā, vai avārijas fonda izveide pirms augstas procentu likmes parāda atmaksas ir finansiāli ideāla, bet patiesība ir tāda, ka abu šo sākšana ir laba ideja psiholoģisku iemeslu dēļ.

Kad jums bankā ir nedaudz naudas, lai aizsargātu sevi pret avārijām, jūs jūtaties labāk pat tad, ja jums joprojām ir liels parāda daudzums. Tas arī nozīmē, ka gadījumā, ja notiek avārija, jums nebūs jāizmanto kredītkarte tās apmaksai. Jūsu galamērķim vajadzētu būt tikt pie pietiekami daudz naudas fondā, lai segtu izdevumus vairāku mēnešu garumā, bet sākumam jūs būsiet pārsteigti par to, cik labi pat daži simti dolāru liek justies labi.

Attiecībā uz jūsu parādiem jums vajadzētu koncentrēt lielāko daļu enerģijas uz vienu parādu vienlaikus, maksājot tikai minimumu par citiem. Tad, kad pirmais parāds ir atmaksāts, jums vajadzētu palielināt visu naudu, ko maksājat par to un minimumu par nākamo un koncentrēties uz to. Šajā veidā jūs palielinat maksājumus tā, ka nonākot pie pēdējā parāda sarakstā; jūs veicat ievērojamus ikmēneša maksājumus. Jums arī vajadzētu meklēt veidus, kā samazināt šos parādus maksājot tos atpakaļ, kas var arī samazināt jūsu ikmēneša izdevumus.

Piemēram, ja jums ir studentu aizdevumi, jūs varat refinansēt tos jaunajos aizdevumos ar privāto aizdevēju un zemais procentu likmes var palīdzēt ātrāk atbrīvoties no parādiem. Jūs varat arī mēģināt palielinat kredītkaršu parādu uz zemprocentu kartēm. Kad esat atmaksajis paradi un ir nauda avarijas fondam, jūs būsiet daudz stabilak un spējat uzņemties riskus. Turpiniet krât naudu ietaupijumos un apsviediet investiciju iespejas.

Saistitie Raksti

Izveidojiet Mērķus

Vai esat klaiņojis cauri dzīvei reaģejot uz notikumiem kad tie notiek? Ja esat tads tad nejutieties slikti. Jūs neesat daudz atškirigs no lielakas dalas cilveku. Tomer merku izvirzisana var pilniba mainit jusu pieeju dzivei.

Tikpat svarigi ka merku izvirzisana var but tas nav prasme kas tiek skaidri macita. Varbut jus esat kaut ko vienmer velies sasniegt bet nekad patiesiba nezinajat ka to sasniegt vai ari neesat parliecinats kas jusu merki ir.

Ja jus esat pedeja situacija jus varat veikt smadzenes vetrojumu lai domatu par to kas jusu merki ir. Tie nebut nevajag but profesionali merki. Tie var but personala rakstura. Meginiet izdomat merku maisijumu kas ir islaicigi videlaicigi un ilglaicigi bet nesakiet ar par daudz merkiem. Viens vai divi katras kategorijas pietiek. Tad uzrakstiet tos un padomajiet ko jus vajag darit lai sasniegtu katru no tiem. Varbut ir virkne solu ko jus vajag veikt lai sasniegtu katru no tiem. Uzrakstiet ari sos solus. Tagad jus esat sagatavojis panakumu plasu.

Mainiet Savus Ikdienas Paradumus

Jus varbut neapzinaties bet dazi no jusu esošajiem paradumiem var but tie kas liedz laimi jusu dzive. Ir divi iemesli kapiec jus vajag stradat pie ikdienas paradumu mainisanas.

Viens ir tas ka ikdienas paradumi ir slepenais ierocis sasniedzot jusu merkus. Kad jus uzrakstat jusu ambicijas uz papira tas var izskatities ka lielas lietas bet patiesiba tas tiek sasniegts tikai ar pakapeniskiem panakumiem diena pec dienas. Jus nepamosieties viena rita un noskriesiet maratonu. Vietam jus vajag uzvilkt skrejcelus un doties tur ari dažas dienas nedelas garuma menesiem ilgi.

Cits iemesls mainit ikdienas paradumus nav nepieciesami saistits ar visparejiem merkiem. Sos ir vienkarsi paradumi kas uzlabo jusu dzivi. Piemeram ja jus cinities ar bezmiegu jus varat stradat pie labakas miega higienas. Tas var ietvert paraduma gulties agri nevis palikt augsa skatoties TV vai scrollot online. Nemeginiet ieviest par daudz jaunus paradumus vienlaikus. Izveleties vienu vai divus un pec dazam veiksmigam nedelam pievienojiet vel vienu.

Identificējiet Savus Šķēršļus

Mainit savu dzivi var izskatities viegli kad tas ir viss izklats ka augstak bet tas nav vienmer tik vienkarsi. Katrs reizem sastopas ar skersliem. Tas var palidzet identificet tos. Dazreiz jus varbut esat savas celas bloks. Jus varbut turpinat pastavigo negativo pasapzinu runu kas atture jus no meginajuma.

Varbut esat atliketajs vai ari cilveki jusu dzive kas saka ka jus nevarat sasniegt noteiktas lietas. Varbut ari ir konkrete skersli. Varbut jusu dienas ir pilnas ar darbu un gimenes pienakumiem lai spetu solet soli ko velaties.

Kad tas ir gadijums jus varat samazinat jusu gaidas pret sevi. Jus joprojam varat gut panakumus. Jums tikai bus japamazina soli. Daudziem cilvekiem tas var but uzvara tikai izgriezt 15 vai 30 minutes sev diena lai stradatu pie dzives mainisanas. Jus varbut spesiet to izdarit celoties agrak vai paliekot augsa velak dodoties prom no biroja pusdienlaika vai izmantojot komutejosa laiku lai paveiktu lietas.

Tacu parliecinieties ka tas ko esat identificejis ka konkreto skersli nav tikai attaisnojums. Nepierunajiet sevi ka izaicinajums ir neparsperams kad patiesiba tas ir tikai jusu pasu vilcinasanass kas tur jums atpakal.

Nobeigums

Iespejams mainit savu dzivi uz labaku un jus varat sakit no sodienas. Jums nav javeicas pec konkreta laika vai palidzibas.

Kad jusu finanses ir sakartotas jus spesiet veikt nakamos solus ar parliecibu un intensitati. Atcerieties ka jus nevarat sasniegt galamerki bez merkiem. Un tad jus esat izveidojis soli pa solim planu lai sasniegtu savu merki. Mums visiem vajag uzlabot ikdienas paradumus; tie pakapeniski palidzes sasniegt jusu merkus un uzlabot jusu dzivi. Un beidzot jus esat identificejis skersli ceļa uz progresu. Jums ir jadarbojas lai tos novaksitu lai pieredzet pozitivas izmainas dzive.

Jusu karta

Vai ticat ka varat mainit savu dzivi? Ja ja tad kas ir jusu domas par siem padomiem? Dalieties ar daziem saviem padomiem komentaru sadala lai palidzetu citiem mainit savu dzivi.

Back To Top