Vēlaties lidot ar mājdzīvnieku? Šeit ir pieci svarīgi aspekti, kas jāņem vērā

Vēlaties lidot ar mājdzīvnieku? Šeit ir pieci svarīgi aspekti, kas jāņem vērā

Ir pilnīgi kārtībā lidot ar savu mājdzīvnieku, taču jums jāpārliecinās, ka to darāt pareizi. Jums ne tikai jābūt visiem nepieciešamajiem dokumentiem un jāievēro protokoli, bet jums arī jāņem vērā jūsu mājdzīvnieka veselība un komforts un jāveic nepieciešamie pasākumi. Šeit ir lietas, kas jāņem vērā, lai lidojums ar mājdzīvnieku būtu daudz vieglāks. ~ Ed.

Ja jūs esat kā lielākā daļa dzīvnieku īpašnieku, jūsu mājdzīvnieks ir jūsu labākais draugs, un jūs vēlaties blank” rel=”noreferrer noopener nofollow” class=”brokenlink”>ņemt viņus visur līdzi.

Lielākajai daļai dzīvnieku īpašnieku ir prieks par to, ka pēdējos gados ir ievērojami pieaudzis mājdzīvnieku pieņemšana sabiedriskās vietās. Pat restorāni un veikali bieži vien laipni uzņem labi apmācītus dzīvniekus.

Taču ir viens liels šķērslis pilnīgai mājdzīvnieku pieejamībai: lidmašīnas.

Patiesība ir tāda, ka lielākā daļa aviokompāniju šajās dienās ir diezgan izpalīdzīgas attiecībā uz mājdzīvniekiem, ja vien jūs ievērojat pareizo protokolu. Tomēr ceļošana ir pietiekami stresa pilna pati par sevi, nemaz nerunājot par papildu slogu, kuru nākas izdomāt, kā to visu izdarīt ar savu spalvaino draugu blakus.

Aviokompānijai, visticamāk, būs daudz prasību attiecībā uz dzīvniekiem, kurus viņi ļauj iekļūt. Turklāt jums būs jārūpējas par savas mājdzīvnieka veselību, drošību un komfortu.

Ir daudz ko apsvērt, kad runa ir par lidošanu ar mājdzīvniekiem. Lasiet tālāk, lai iegūtu visaptverošu sarakstu ar visu, kas jums jāņem vērā un kas jāizdara pirms došanās ar savu mīļoto mājdzīvnieku lidmašīnas braucienā 40 000 pēdu augstumā.

Piecas lietas, kas jāņem vērā, lidojot ar mājdzīvnieku

Vai esat konsultējušies ar veterinārārstu un ieguvuši nepieciešamās zāles un nodrošinājuši ērtu naktsmītni savam mājdzīvniekam? Lasiet vairāk par šīm un citām lietām, kas jāņem vērā, lidojot ar mājdzīvnieku.

Pareiza dokumentācija

Tieši tāpat kā jums jāierodas lidostā ar iekāpšanas karti un personu apliecinošu dokumentu, arī jūsu mājdzīvniekam būs nepieciešami dokumenti iekāpšanai.

Lai gan dokumentu apjoms atkarīgs no aviokompānijas un tā, vai lidojums ir starptautisks vai vietējs, tipiskais saraksts parasti ietver mājdzīvnieka reģistrēšanas veidlapas, aktuālus vakcinēšanas ierakstus un nesen saņemtu veselības apliecinājumu no veterinārārsta.

Ja jums ir dienesta dzīvnieks, jo īpaši, jūs vēlēsities pabeigt visus dokumentus ar dienesta suņu reģistru.

Jums arī, visticamāk, būs jāmaksā mājdzīvnieka maksa kā daļa no biļetes iegādes. Tās parasti maksā no 50 līdz 150 ASV dolāriem.

Lielākajai daļai aviokompāniju ir noteikts dzīvnieku skaits katram lidojumam. Jums vajadzētu mēģināt iegādāties biļeti pa tālruni, lai varētu pārliecinieties, ka ir rezervēta vieta jūsu mājdzīvniekam.

Federatīvie noteikumi un aviokompniju protokols

Var būt arī citi noteikumi un prasības gan jūsu mazulim, gan pārējiem pasažieriem uz kuģa drošībai.

Federatīvie noteikumi ceļošanai ar mazuli galvenokart attiecas uz dzivniekiem, kas lido ieksa vai ara no valsts. Jūs varat meklēt sava izcelsmes vai galamērķa valsti, lai uzzinatu vairak par starptautisko mazulu ceļošanu.

Aviokompnijam ari ir savas protokoli atseviški no federatijas bažam. Piemēram, lielakajai daļai aviokompniju ir atļauts uz klaja vest tikai noteikta izmera dzivniekus. Tad ja domajat ka jusu suns vai kakis var paret so limitu, jus gribesiet parliecinaties lai vinam nebutu jaieiet bagazas nodalijuma (kas nozime ka jus gribesiet veikt papildus piesardzibas pasakumus vinu labklajibai).

Jusu mazula vecums un veselibas stavoklis ari ir liela prasiba aviokompnijam. Lielakajai daļai nav atļauts vest dzivniekus par jauniem lai but bez savam mamam vai par veciem ka augstais augstums var negativi ietekmet vinus. Neviens neatļauj vest miruso dzivnieku atliekas, ieskaitot kremacijas pelnus.

Citas neka tas aviokompniju protokols parasti ietver konteinera izmeru un dzivnieka veidu ko jus vedat. Tikai nedažas kompanijas atļauj vest reptilus uz klaja piemeram.

Prasibas var but garas un dazadas tapec vertigi butu izpetit internetu vai sazinaties ar ceļojuma agenturu lai parliecinatos ka esat atzimejis visas rutas pirms ierašanas terminali.

Medikamenti

Daudziem mazulu ipašniekiem paveicas ka vinu dzivnieki mil ceļot un dari to bez nekadam bažam vispar. Tas nav norma gan.

Sakara ar augstuma un gaisa spiediena izmainam lidmašina papildus visam nepazistamajam skanam un smarzam lidošana parasti ir loti stresaina pieredze lielakajai daļai mazulu. Tik stresaina pat ka jus varat apsvaret medikamentu lietošanu celošanas diena lai izvairitos no nevajadzigam un neveseligam panikam.

Parunajiet ar savu veterinaraarstu par to ko vinš ieteiks atkariba no jusu dzivnieka izmera vecuma un škirnes. Interneta ir daudz informacijas bet profesionala doma ir labaka kad runa ir par jusu mazula veselibas lidostas laika.

Neskatoties uz to kada veida medikamentus jus izveletos gan jus gribesiet tos izmeginat laika lai parliecinatos ka nav nekadu negativu reakciju un ka jus lietojat pareizo devu. Ja izradijas ka jusu mazulim ir alerģija pret medikamentiem ko jus nezinajat tas ir daudz labak uzzinat pirms esat gaisa augstuma.

Barošanas grafiks

Viens no galvenajiem grutibam lidojot ar dzivniekiem ir tas ka viņiem nav pieejams ierastais ediens un vieta kur atbrivoties ilgu stundu garuma. Ja jusu mazulim ir diezgan regulars edienu grafiks tas var but diezgan gruti vinam.

Jus negribesiet lai vinš badotu visas dienas garuma bet jus (un visi citi uz klaja) ari negribesiet lai vinš piedzivo negadijumu lidojuma laika.

Parunajiet ar savu veterinaraarstu par to kads butu jusu grafiks dienai. Atkariba no tala lidojuma ilguma vinš var ieteikt kad pamest pieeju edienu un udenim.

Tas ir seviški svarigi jebkuram garajam starptautiskajam celojumam ko jus varat darit ar savu mazuli.

Tikai gadiguma gadijuma jus gribesiet vest lidzi dazus avarijas gardumus un portativo udena trauku gadijuma ja vinš kluvis acimredzami neerti.

Ertas naktsmaitnes

Tieši ta ka cilveki dod priekšroku loga vietam nevis saplacinati vidu bez vietas kur izstiept kajas ari jusu mazulim ir dazadas komforta apsvemumi lidojuma laika.

Izveloties konteineri savam mazulim megineit izveleties tada kas ir elpojošs bet tomēr izturigs. Jo vairak acu saniem jo atdzistaks paliks vinš. Bet ja konteiners ir mazak strukturals un parak viegli sabrukst vinš var justies iestrēdzis un par karstu.

Kad esat izvelejis konteineri atstajiet to apkart majai vieta kur jusu mazulis biezak uzturas. Ja vinš sak regulari tur atputoties dienas bailes bus daudz mazakas vinam.

Pirms lidojuma jus ari varat ielikt gabalu no sava apgerba vai milaku rotaļlietu tur kopaa ar savu mazuli. Pazistamas smarzas palidzes vinam saglabat mierigu pratu nezinama vide.

Secinajumi

Neskatoties uz to cik daudz planosanas jus darat lidojot ar savu kaki vai suni tas noteikti bus piedzivojums.

Darot visu ko varat sagatavoties pirms lielas dienas var palidzet nodrosinat ka tas nav negativs gan. Jusu mazula veselibas un komforta atkarigs no sagatavosanas pakapes ko jus veicat pirms lidojuma tapec dariet savus petijumus un ierodieties terminali ejot visus pareizos piesardzibas soļus.

Jusu karta

Vai esat kadreiz lidojis ar mazuli? Dalieties ar saviem padomiem un pieredzi komentaru sadala.

Back To Top